Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Koszmarna rodzina zastępcza policjanta

dodano: 18.05.2021, 21:25
akcje wątku: drzewko

Autor: Cyrenejczyk

Do ujawnienia przestępstw, których dopuścił się Piotr B. doszło dzięki odwadze jego pierwszej ofiary, Katarzyny W. Dorosła już kobieta postanowiła zawiadomić organy ścigania, gdy dotarły do niej informacje o krzywdzie, której doznawać mogą kilkuletnie dzieci Piotra B. z kolejnego związku.

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021-02-13/byly-policjant-i-jego-zona-molestowali-kilkuletnie-dzieci-zapadl-wyrok/

ostrzeżenie!

pod linkiem zawarte są drastyczne treści

• Re: Koszmarna rodzina zastępcza policjanta|tia 18.05.2021, 21:49
    Sędzia Łukomska, moim zdaniem, wydawała bardzo dobry wyrok.
    Prawdą jest, że bez materii niemożliwy jest foton, bo bez materii to możliwa jest, ale wyłącznie pustka, więc uczciwe stwierdzenie, że niemożliwe jest jakiekolwiek bóstwo niematerialne, które można nazwać światłością wiekuistą, będzie pośród niektórych wywoływało straszliwe drżenie szczególnie w trwodze, dlatego przerażeni prawdą nie porzucą komfortowej iluzji życia wiecznego na rzecz zderzenia się z pustką, podczas gdy takie wydarzenie jest w ogóle niemożliwe.
    Odpowiedz
  • Re: Koszmarna rodzina zastępcza policjanta|Annbis 18.05.2021, 21:51
    Czy sądy chronią pedofilów?
    Odpowiedz
  • Re: Koszmarna rodzina zastępcza policjanta|Semper Fidelis 18.05.2021, 22:59
    Tak cię ubodło, że ktoś śmie krytykować jakiegoś zakonnika (byłego), że postanowiłeś wkleić artykuł sprzed 3 miesięcy, byle tylko mieć jakąś kontrę?

Bardzo to słabe i świadczy o twoim zaślepieniu i absolutnej niewrażliwości na krzywdę dzieci.

Wcześniej zastanawiałem się czy jesteś kimś ze starego forum, ale teraz nie mam już wątpliwości, "Szymonie".
    Zawsze wierny.
    Odpowiedz
  • Re: Koszmarna rodzina zastępcza policjanta|Cyrenejczyk 19.05.2021, 9:28

Tak cię ubodło, że ktoś śmie krytykować jakiegoś zakonnika (byłego), że postanowiłeś wkleić artykuł sprzed 3 miesięcy, byle tylko mieć jakąś kontrę?

Bardzo to słabe i świadczy o twoim zaślepieniu i absolutnej niewrażliwości na krzywdę dzieci.

Wcześniej zastanawiałem się czy jesteś kimś ze starego forum, ale teraz nie mam już ...

zwróć uwagę na tytuł linku
    "byłego policjanta"
    Odpowiedz
  • Re: Koszmarna rodzina zastępcza policjanta|Pan PiSowczyk 19.05.2021, 12:58

zwróć uwagę na tytuł linku
    "byłego policjanta"

Nie tylko linku/adresu WWW, ale i samego tytułu artykułu po wejściu na stronę Polsat News.

Co ciekawe, zauważyłem, że w przypadku Onetu sprawa ma się już inaczej, bo tytuł linku jest inny niż tytuł artykułu o Godawie, do którego nas ten link przenosi. Ale inny w nieprzypadkowym sensie, albowiem w linku stoi "koszmarny-sierociniec-dariusza-godawy-w-kamerunie", a po odpaleniu artykułu masz wyboldowany taki tytuł: "Koszmarny sierociniec" polskiego zakonnika w Kamerunie. Gdybym był złośliwy, to powiedziałbym, że ktoś postanowił szybko naprawić swój "błąd", stąd już tytuł samego artykułu jest, w przeciwieństwie do tytułu linku, zgodny z propagandową narracją zatroskanej jak zawsze o stan KK w Polsce "Gazety Wyborczej":

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/koszmarny-sierociniec-dariusza-godawy-w-kamerunie/9nhnr0k

-----

A tutaj dla porównania masz nowszy artykuł na Onecie o Godawie, gdzie już jest zgodność tytułu linku z tytułem artykułu i w obydwu przypadkach czytamy o "polskim zakonniku":

https://wiadomosci.onet.pl/swiat/kamerun-pan-zycia-i-smierci-jak-sie-urzadzil-polski-zakonnik/s4ngr37
    agent provocateur
    Odpowiedz
  • Re: Koszmarna rodzina zastępcza policjanta|Teofila (w podróży) 19.05.2021, 8:58
    Jezu Chryste Miłosierny, Synu Boga Żywego, zmiłuj się nad nami i nad całym światem.

Jezu, ufam Tobie.

+++
    Kto bowiem umarł, stał się wolny od grzechu (Rz 6,7)
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook