Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Kościół miał jednak rację - terapia konwersyjna działa!

dodano: 25.01.2019, 21:15
akcje wątku: drzewko

Autor: Miecz Damoklesa

"Dmuchanie na zimne jest czynnością idiotyczną i ta czynność tak się upowszechniła, że żyjemy idiotycznymi frazesami, bojąc się poparzyć tym, co zimne". (tia do agnes32 19 maja 2019, koloryzowane)--------------"Wierzcie sobie w te bzdury, ale nie wymuszajcie tego na innych". (ks. Daniel Wachowiak)

W świetle ostatnich informacji zmuszony jestem przyznać się do błędu, polegającego na szydzeniu z terapii konwersyjnej jako szkodliwej i nieskutecznej bzdury. Okazało się to nieprawdą. Ona naprawdę działa.

https://www.rp.pl/Spoleczenstwo/190129755-Leczyl-homoseksualistow-Teraz-sam-postanowil-zyc-jako-gej.html

 • Re: Kościół miał jednak rację - terapia konwersyjna działa!|Adalbert1241 25.01.2019, 21:59
  cytat stąd https://coryllus.pl/o-kryzysie-meskosci/

  " Można też ten rynek stymulować aranżując walki godowe w taki sposób, żeby żaden samiec nie mógł wygrać ani jednej. Moim zdaniem to właśnie odbywa się na naszych oczach. Nie wiem, który już raz otwieram różne latające po fejsie filmiki, gdzie widać, że faceci to sprytne gamonie, które myślą tylko o tym, żeby się wylegiwać i spać, albo pić piwo, a dziewczyny to istoty z pogranicza boskości, które – nawet jeśli tylko siedzą na kanapie i, pardon, pierdzą to i tak są o niebo lepsze od swoich chłopaków.

  Nie istnieje, moim zdaniem, żaden program, który podnosiłby samoocenę mężczyzn w taki sposób w jaki mężczyźni tego oczekują. Nie istnieje żaden opis, który zgadzałby się z przyrodzonym i tradycyjnie przypisywanymi mężczyznom cechami, a także te cechy akceptował. Istnieją tylko programy krytyczne, treści szydercze i lub męskość negujące. Jaki jest tego efekt? Triumf patologii.

  Ponieważ, jak to już zostało udowodnione, zanegowanie przyrodzonych cech desygnatu, to grafomania, żyjemy w permanentnej mentalnej, grafomańskiej story, której bohaterem jest facet idiota obdarzony wyłącznie instynktami. Istota ta nie jest w stanie skonstruować żadnego planu i nie wykazuje się miłosierdziem, ani współczuciem.

  No chyba, że chodzi o plan zatankowania paliwa i odjechania bez uiszczenia zapłaty. Męskość może być zakwestionowana w sferze publicznej dyskusji, ale nie może być zanegowana w rzeczywistości, albowiem nie można zlikwidować biologii. Wobec takiego stanu rzeczy, czyli wobec braku jakichkolwiek wzorów triumfuje wspomniana tu już patologia, a my jesteśmy – być może – ostatnim pokoleniem, które jest w stanie odróżnić patologię od nie-patologii.

  Poświęcę teraz słów kilka na opisanie cech tej patologii. Przede wszystkim chodzi o to, by w życiu realnym zatriumfowały zasady bezwzględnego podporządkowania wszystkiego instynktom. To znaczy, chodzi o to, by mężczyźni, którzy nie rozumieją ani kontekstów kulturowych, ani żadnego z wymienionych wyżej opisów, ani też nie przejmujący się niczym, mieli nieograniczoną swobodę działania.

  Wyraża się to w promocji postaw kryminogennych, w braku pozwolenia na obronę własną udzielanego tak zwanym zwykłym mężczyznom, oraz w promocji gołej i bezkarnej siły demonstrowanej na ulicach przez tak zwanych uchodźców. To jest bezkarne i promowane. To jest akceptowane także przez kobiety, które nie rozumieją, że biorą udział w programie prowadzonym przez jakiegoś następcę dobrego wujka Leakey i uważają, że skoro wszyscy faceci to cioty, więc może chociaż ci imigranci ich zastąpią. Nie mówią jednak tego zbyt głośno, bo narzucony przez media i genderową naukę opis rzeczywistości wyklucza takie gadanie. No, ale tęsknota jest tęsknotą i nic się z nią zrobić nie da.

  Dziewczyny też podlegają naciskom i są to naciski wyrafinowane. Za jedną skuchę można wylecieć poza nawias towarzyski i już nie wrócić na dawne miejsce. To tylko część opisu tej patologicznej sytuacji. Kolejny fragment wygląda tak – faceci ze zorganizowanych struktur uczeni są, nie wiem przez kogo, ale wiem, że są uczeni, programowej pogardy wobec dziewczyn. A nawet jeśli nie pogardy, to niechęci lub obojętności"
  Odpowiedz
 • Re: Kościół miał jednak rację - terapia konwersyjna działa!|Adalbert1241 25.01.2019, 22:01
  W sumie prawie każdego , oprócz Swiętych, można przekonać odpowiednimi argumentami .Prawda Panie Airwolf?
  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook