Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Kopacz i PO lepsze od Merkel i Niemiec?

dodano: 14.09.2015, 5:14
akcje wątku: drzewko

Autor: Słowianka

Jak donosi  NIEMIECKA prasa, Niemcy przestali panować nad sytuacją związaną z uchodźcami. Stąd zamknęli swoje granice, nawet z Polską (o czym cicho w polskich mediach), żeby dojść do ładu z "chaosem" jaki zapanował szczególnie w Bawarii. Przedstawiciele Monachium otwarcie przyznają, że nie są w stanie poradzić sobie z "małym miastem" przybyszów z Bliskiego Wschodu.

Nawet Związkowy Urząd ds. kryminalistyki w Niemczech został całkowicie przeciążony przy kontroli identyfikacji ubiegających się o azyl.

"Die Länder-Innenminister warnten vor einem Chaos bei der Unterbringung der Flüchtlinge und vor Sicherheitsrisiken. Der "Welt am Sonntag" zufolge ist auch das Bundeskriminalamt (BKA) bei der Überprüfung der Identität von Asylantragstellern völlig überlastet. Die Zahl der zu überprüfenden Fingerabdrücken sei nicht bewältigen."  za:   http://de.reuters.com/article/topNews/idDEKCN0RD0J120150913?pageNumber=2&virtualBrandChannel=0 

i za:  https://www.tagesschau.de/inland/deutschland-grenzkontrollen-105.html

A nasza kochana pani Premier Ewa Kopacz chce przyjąć naraz 10 ... 12... a może i więcej tysięcy imigrantów. Przy całej mizerii kasy państwowej, złej infrastrukturze mieszkaniowej dla obecnych azylantów i imigrantów, głodowych zasiłkach na socjalu i BRAKU tłumaczy języka arabskiego posłowie i senatorowie PO z otwartymi ramionami powitają muzułmanów nad Wisłą.

Chyba pani Merkel powinna zabrać naszą Premier i obecnych ministrów rządu oraz członków PO do Niemiec na doradców. Wtedy nie straszne będą Niemcom miliony "uchodźców" ciągnące do "Mutter Merkel" z Bliskiego Wschodu. 

 • Re: Kopacz i PO lepsze od Merkel i Niemiec?|justa 14.09.2015, 8:05
  Jeszcze niecałe 2 miesiące. Chyba damy radę ?
  Odpowiedz
 • Re: Kopacz i PO lepsze od Merkel i Niemiec?|Dziadek60 14.09.2015, 8:09
  Już dawno pisałem, że fala inwazyjna to jest cios wymierzony w Niemcy. Nawet gdyby Polska musiała przyjąć 12 tys, obcych, to i tak byłby to niewielki ułamek tego, na co narażone są Niemcy. Niemcy pod pretekstem solidarności apelują o pomoc. Ale co zrobić z dzikusami, którzy interpretują podniesienie ręki Schulza jako gest hitlerowski, a prośbę o pomoc porównuje się z przemówieniami Hitlera.
  Czy można pomóc Niemcom? To byłoby trudne, bo to oznaczałoby walkę z międzynarodowym spiskiem. Samo przyjmowanie obcych nie wystarczy, bo spiskowcy dysponują wprost nieograniczonymi możliwościami dostarczania nowych przybyszów.
  Odpowiedz
 • Re: Kopacz i PO lepsze od Merkel i Niemiec?|Słowianka 15.09.2015, 4:10
  Parlament nie ma DOBREJ WOLI żeby debatować o tym problemie. Na dziś ustalili, że mają rozbieżne stanowiska i spotkają się ... dopiero w październiku.
  Za to "uchodźcy" przybywają i przybywają. Gdzie pójdą? Węgry to mały kraj, a Niemcy, Austria, Czesi i Słowacy deklarują, że ich nie chcą, w przeciwieństwie do naszej Premier Kopacz.
  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook