Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Komu na rękę jest pedofilia w Kościele

dodano: 20.05.2019, 11:52
akcje wątku: drzewko

Autor: Teofila (w podróży)

Wierzę w Boga w Chrystusie obecnym w Kościele.

Jeden fakt:

SB wiedziało o pedofilach w Kościele.

Co z tą wiedzą zrobiły Służby Bezpieczeństwa, które troszczyły się (podobno) o bezpieczeństwo obywateli, a więc i dzieci - jak mniemam?...

Ano, z tą wiedzą zrobiły to, że wykorzystały ją do jakże "wzniosłych" celów walki z Kościołem, czyniąc z tych ludzi kapusiów i donosicieli.

Nic mi nie wiadomo o tym, żeby urzędnicy państwowi (mam na myśli towarzyszy z SB) zgłaszali takie przypadki do prokuratury, przymusowo kierowali takie osoby na leczenie lub choćby zgłaszali ten fakt biskupom, żeby oni interweniowali.

Widocznie bali się, biedacy, że biskupi będą ukrywać...

Więc skutecznie ukrywali to i przed biskupami i przed całym społeczeństwem, w ten sposób "dbając o dobro dzieci"...

PS.

Małe wyjaśnienie dla tych, co nie nadążają.

Może faktycznie niezbyt jasno napisałam?

Otóż wątek żadną miarą nie jest oskarżeniem SB o pedofilię w Kościele.

• Re: Komu na rękę jest pedofilia w Kościele|tia 20.05.2019, 11:56
    No widzisz jak pracownicy twojego Świętego Kościoła używali sobie podczas komuny? I jeszcze współpracowali z komunistami. Do super Kościoła należysz, gdzie gwałt na dzieciach, donosicielstwo - współpraca z SB. Przedni autorytet, zaiste.
    Bóg w osobach trzech: Ojciec - przestrzeń, Syn - materia, Duch Święty - energia. Jeżeli wierzyć, że w każdych mitach znajduje się ziarnko prawdy, to zastanawiająca jest ta struna głosowa Boga, która na początku domagała się światła. To na pewno superstruna, dzięki której możliwe było świetliste Słowo.
    Odpowiedz
  • Re: Komu na rękę jest pedofilia w Kościele|Teofila (w podróży) 20.05.2019, 11:59

No widzisz jak pracownicy twojego Świętego Kościoła używali sobie podczas komuny? I jeszcze współpracowali z komunistami. Do super Kościoła należysz, gdzie gwałt na dzieciach, donosicielstwo - współpraca z SB. Przedni autorytet, zaiste.

No widzę.

I widzę też, jak to państwo wspaniale troszczyło się o moje bezpieczeństwo, ustanawiając specjalne służby, które o to bezpieczeństwo dbały.

BTW
    Jestem w Kościele nie dlatego, że wierzę w księży, ale dlatego, że wierzę w Jezusa Chrystusa.
    +++
    Odpowiedz
  • Re: Komu na rękę jest pedofilia w Kościele|tia 20.05.2019, 12:07

No widzę.

I widzę też, jak to państwo wspaniale troszczyło się o moje bezpieczeństwo, ustanawiając specjalne służby, które o to bezpieczeństwo dbały.

BTW
    Jestem w Kościele nie dlatego, że wierzę w księży, ale dlatego, że wierzę w Jezusa Chrystusa.
    +++

"I widzę też, jak to państwo wspaniale troszczyło się o moje bezpieczeństwo, ustanawiając specjalne służby, które o to bezpieczeństwo dbały."

O to właśnie to! Otwórz w końcu oczy! Dostrzegaj, że państwo nigdy się nie będzie troszczyło o twoje bezpieczeństwo, gdy wyczuje lepszy interes dla władzy lub jej utrzymania. Państwo daje ci tylko pozór bezpieczeństwa, abyś za zbytnio się nie buntowała i była pokornym podatnikiem. Ty dla państwa tyle znaczysz co jedna mrówka w całym kopcu.
    Bóg w osobach trzech: Ojciec - przestrzeń, Syn - materia, Duch Święty - energia. Jeżeli wierzyć, że w każdych mitach znajduje się ziarnko prawdy, to zastanawiająca jest ta struna głosowa Boga, która na początku domagała się światła. To na pewno superstruna, dzięki której możliwe było świetliste Słowo.
    Odpowiedz
  • Re: Komu na rękę jest pedofilia w Kościele|tia 20.05.2019, 12:13

"I widzę też, jak to państwo wspaniale troszczyło się o moje bezpieczeństwo, ustanawiając specjalne służby, które o to bezpieczeństwo dbały."

O to właśnie to! Otwórz w końcu oczy! Dostrzegaj, że państwo nigdy się nie będzie troszczyło o twoje bezpieczeństwo, gdy wyczuje lepszy interes dla władzy lub jej utrzymania. Państwo daje ...

Kościoły prawosławne i protestanckie też wyznają Jezusa. Katolicy na Jezusa monopolu nie mają.
    Odpowiedz
  • Re: Komu na rękę jest pedofilia w Kościele|Teofila (w podróży) 20.05.2019, 16:28

O to właśnie to! Otwórz w końcu oczy! Dostrzegaj, że państwo nigdy się nie będzie troszczyło o twoje bezpieczeństwo, gdy wyczuje lepszy interes dla władzy lub jej utrzymania. Państwo daje ...

Ależ ja to dostrzegam znakomitą większość mojego życia.

I wcale nie na państwo liczę.
    Odpowiedz
  • Re: Komu na rękę jest pedofilia w Kościele|tia 20.05.2019, 17:40

Ależ ja to dostrzegam znakomitą większość mojego życia.

I wcale nie na państwo liczę.

Licz na Kościół, on też na ciebie liczy lub ci policzy :-D
    Odpowiedz
  • Re: Komu na rękę jest pedofilia w Kościele|Tobi3 20.05.2019, 12:13

No widzę.

BTW
    +++

"Jestem w Kościele nie dlatego, że wierzę w księży, ale dlatego, że wierzę w Jezusa Chrystusa." Gdyby to była prawda, to dzisiaj broniłaby Pani obrazu Chrystusa zafałszowanego przez sytuację, która została wygenerowana w tym Kościele.
    Jeżeli ludzie Kościoła wiedzą, że to jest wrogom na rękę, to tym bardziej powinni dbać o czystość instytucji.
    Odpowiedz
  • Re: Komu na rękę jest pedofilia w Kościele|Teofila (w podróży) 20.05.2019, 12:15

"Jestem w Kościele nie dlatego, że wierzę w księży, ale dlatego, że wierzę w Jezusa Chrystusa." Gdyby to była prawda, to dzisiaj broniłaby Pani obrazu Chrystusa zafałszowanego przez sytuację, która została wygenerowana w tym Kościele.
    Jeżeli ludzie Kościoła wiedzą, że to jest wrogom na rękę, to tym bardziej powinni dbać ...

"Ciało moje jest prawdziwym pokarmem, a krew moja jest prawdziwym napojem" (J 6,55).

+++
    Odpowiedz
  • Re: Komu na rękę jest pedofilia w Kościele|Teofila (w podróży) 20.05.2019, 12:18

"Ciało moje jest prawdziwym pokarmem, a krew moja jest prawdziwym napojem" (J 6,55).

+++

BTW
    Nieustannie bronię prawdziwego obrazu Chrystusa zafałszowanego przez heretyków, ateuszy i pogan.

Matko Kościoła, módl się za nami.
    Jezu, ufam Tobie.
    +++

Odpowiedz
  • Re: Komu na rękę jest pedofilia w Kościele|Tobi3 20.05.2019, 12:46

BTW
    Nieustannie bronię prawdziwego obrazu Chrystusa zafałszowanego przez heretyków, ateuszy i pogan.

Jezu, ufam Tobie.
    +++

Za to ci, którzy w okropny sposób krzywdzą dzieci , przypisują sobie władzę sprowadzania Go na ziemię w ciele w każdej chwili i dają świadectwo, jak żyć w luksusach jednocześnie głosząc, że Jezus jest tylko z nimi, przedstawiają jego prawdziwy obraz
    Odpowiedz
  • Re: Komu na rękę jest pedofilia w Kościele|Teofila (w podróży) 20.05.2019, 16:29

Za to ci, którzy w okropny sposób krzywdzą dzieci , przypisują sobie władzę sprowadzania Go na ziemię w ciele w każdej chwili i dają świadectwo, jak żyć w luksusach jednocześnie głosząc, że Jezus jest tylko z nimi, przedstawiają jego prawdziwy obraz

Nie, "ci" nie przedstawiają prawdziwego Jego obrazu.
    Odpowiedz
  • Re: Komu na rękę jest pedofilia w Kościele|Miecz Damoklesa 20.05.2019, 17:16

BTW

Jezu, ufam Tobie.
    +++

Widzimy właśnie wszyscy, jak wiele sobie robisz ze słowa bożego, które w sprawach wiary, modlitwy, dobrych uczynków itp. zaleca dyskrecję, a nie darcie mordy na pół świata jak to wielce rozmodlona jesteś.
    "Dmuchanie na zimne jest czynnością idiotyczną i ta czynność tak się upowszechniła, że żyjemy idiotycznymi frazesami, bojąc się poparzyć tym, co zimne". (tia do agnes32 19 maja 2019, koloryzowane)--------------"Wierzcie sobie w te bzdury, ale nie wymuszajcie tego na innych". (ks. Daniel Wachowiak)
    Odpowiedz
  • Re: Komu na rękę jest pedofilia w Kościele|alchemik 20.05.2019, 12:24
    Władza ludowa lubiła na każdego mieć haki. Jest pani z połowy lat '60, to chyba pamięta pani rzeczywistość PRL-u.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Akcja_„Hiacynt”
    Viarni žyćcio svajoj krainie, jana ŭ śnie chałodnym hinie! Viarni žyćcio svajoj ziamli, masty spali i ziamlu asviatli.
    Odpowiedz
  • Re: Komu na rękę jest pedofilia w Kościele|Ligure 20.05.2019, 12:35
    Przyhamuj kobieto, bo za chwilę opuścisz Układ Słoneczny! SB miała dbać o bezpieczeństwo obywateli?! Takiej bzdury, to nawet Morawiecki z Kaczyńskim by nie wymyślili.
    Będziemy działać wspólnie na rzecz naszej odnowy, narodzin wspólnego luksusu, przyszłych splendorów i Powszechnej Republiki.
    Odpowiedz
  • Re: Komu na rękę jest pedofilia w Kościele|Duinne 20.05.2019, 12:51

Przyhamuj kobieto, bo za chwilę opuścisz Układ Słoneczny! SB miała dbać o bezpieczeństwo obywateli?! Takiej bzdury, to nawet Morawiecki z Kaczyńskim by nie wymyślili.

To jest tzw amok.

I’ll be in the way guys yell when they’re mad an’—I’ll be in the way kids laugh when they’re hungry n’ they know supper’s ready. An’ when our folks eat the stuff they raise an’ live in the houses they build - J. Steinbeck "The Grapes of Wrath"
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook