Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Komu brakuje Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu?

dodano: 13.06.2017, 21:42
akcje wątku: drzewko

Autor: WojciechA

Mi nic a nic, bo dla mnie nic ciekawego od lat tam nie było.

• Re: Komu brakuje Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu?|Polipid3 13.06.2017, 21:56
    mi nie
    Odpowiedz
  • Re: Komu brakuje Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu?|Cásardas 13.06.2017, 22:00
    Kukiz już nie śpiewa.
    Porównaj to z resztą, wybierz drogę najlepszą
    Odpowiedz
  • Re: Komu brakuje Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu?|henryk1 13.06.2017, 22:18
    Mnie brakuje. Przypomniała mi się Ewa Demarczyk. Dama polskiej piosenki. Nie te dzisiejsze dodopodobne. To jest tak , jak czekolada, a wyroby czekoladopodobne. Niektórzy pamiętają:)
    Odpowiedz
  • Re: Komu brakuje Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu?|WojciechA 13.06.2017, 22:27

Mnie brakuje. Przypomniała mi się Ewa Demarczyk. Dama polskiej piosenki. Nie te dzisiejsze dodopodobne. To jest tak , jak czekolada, a wyroby czekoladopodobne. Niektórzy pamiętają:)

Ja nie sięgałem aż tak daleko, tamtych lat mi też brakuje!
    Myślałem o ostatnich latach.

Teraz w piosence najważniejszy jest cyrk estradowy, potem wygląd wykonawców, potem warkot muzyczny i na końcu głos wykonawców, których na szczęście skutecznie zagłusza warkot instrumentalny.
    Odpowiedz
  • Re: Komu brakuje Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu?|henryk1 13.06.2017, 22:30

Ja nie sięgałem aż tak daleko, tamtych lat mi też brakuje!
    Myślałem o ostatnich latach.

Teraz w piosence najważniejszy jest cyrk estradowy, potem wygląd wykonawców, potem warkot muzyczny i na końcu głos wykonawców, których na szczęście skutecznie zagłusza warkot instrumentalny.

Kto, co i jak teraz śpiewa, nie ma znaczenia. Wystarczy stara nie naoliwiona sieczkarnia i kilka nagich dziewcząt. Przebój gotowy:)
    Odpowiedz
  • Re: Komu brakuje Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu?|WojciechA 13.06.2017, 23:02

Kto, co i jak teraz śpiewa, nie ma znaczenia. Wystarczy stara nie naoliwiona sieczkarnia i kilka nagich dziewcząt. Przebój gotowy:)

Zrobiłem wczoraj przesłuchanie moich zbiorów, w tym winylowych zgranych do komputera:
    Niemen, Blackout (Nalepa, Stanisław Guzek; Kubasiewicz); Breakout; Polanie (kto ich pamięta?), Skaldowie, Demarczyk, Grechuta, nawet dziś inaczej odbieram Szczepanika, choć przed laty to nie był mój.

Ech, łza i płyta na "Danielu" się kręci, a "Radmor" na głośniki dźwięk podaje z szumem płyty winylowej...

Idę spać i śnić!
    Odpowiedz
  • Re: Komu brakuje Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu?|Ola 13.06.2017, 22:35
    Nie brakuje nic a nic.
    Odpowiedz
  • Re: Komu brakuje Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu?|Realista... ͡° ͜ʖ ͡° 13.06.2017, 22:48
    ..z 15 lat nie oglądałem i nie zamierzam...;)
    "Ciemny lud to kupi" - J.Kurski o wyborcach PiS
    Odpowiedz
  • Re: Komu brakuje Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu?|Adalbert1241 14.06.2017, 0:10
    Odpowiedz
  • Re: Komu brakuje Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu?|Adalbert1241 14.06.2017, 0:11
    Odpowiedz
  • Re: Komu brakuje Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu?|henryk1 14.06.2017, 0:14

Albo to https://www.youtube.com/watch?v=YE1kCTsKVeU

To był świat w zupełnie innym stylu:)
    Odpowiedz
  • Re: Komu brakuje Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu?|henryk1 14.06.2017, 0:15

To był świat w zupełnie innym stylu:)

Jeszcze wtedy człowiek był młody...Ja:)
    Odpowiedz
  • Re: Komu brakuje Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu?|henryk1 14.06.2017, 1:09
    Piosenkę o tobołach ktoś pamięta?
    Odpowiedz
  • Re: Komu brakuje Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu?|henryk1 14.06.2017, 1:10
    O Jerzym Gondolu, też nie pamiętacie.
    Odpowiedz
  • Re: Komu brakuje Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu?|WojciechA 14.06.2017, 7:20

O Jerzym Gondolu, też nie pamiętacie.

Piosenka o Jerzym Gondolu...
    Dobrze, że ktoś ją przypomniał!

Dziękuję!
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook