Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Kolejny koniec swiata...

dodano: 19.06.2018, 22:37
akcje wątku: drzewko

Autor: Ateistyczny lewak

Nikt nie zabil we mnie boga z taka sila I nie odrodzil we mnie czlowieka z wieksza moca niz to zrobil Christopher Hitchens.

24... w nadchodzaca sobote ma nastapic koniec swiata.

Jak sie przygotowujecie??? Ja jutro biore milionowy kredyt i z kumplami robimy trzydnoiwke a na sobote wybieramy sie na pobliska gore na ktorej postawimy sobie grila i z browarkiem bedziemy czakac... No, koniecznie trzeba bedzie zobaczyc eskadry ASZ (Anielskich Sil Zbrojnych) przeciwko DAF (Diabelski Air Force), zastanawiamy sie, z kumplami, po ktorej stronie opowiedza sie Trump i Putin i czy wlacza sie do walki przeciwko ASZ usilujacym zniszczyc nasz piekna planetke. 

Sadze, ze sam Stworca odczyta wyrok ale ciekawi mnie co ostatnio spowodowalo, ze ten nieskonczenie milujacy ludzkosc bog nagle zmienil zdanie i chce znowu jak za czasu potopu wymordowac cala ludzkosc za grzechy kilku idiotow.

Tak czy inaczej jestesmy z kumplami doskonale przygotowani na widowisko... 

PS w przypadku jesli koniec swiata nie nastapi i bank bedzie chcial zebym splacil kredyt wezme Watykan do sadu za falszywa informacje a tutejszy sad zmusi ich do splaty mojego kredytu.

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook