Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Kogo z Was uczono na religii o siedmiu grzechach seksualnych sodomii według Biblii?

dodano: 8.06.2019, 11:30
akcje wątku: drzewko

Autor: Annbis

Sodomici popełnili maksymalną ilość grzechów seksualnych, których Biblia wymienia minimum siedem. Są nimi:

1. Homoseksualizm

2. Kazirodztwo

3. Cudzołóstwo

4. Bestialstwo, zoofilia

5. Aborcja

6. Stosunek z kobietą w czasie menstruacji

7. Masturbacja

Zainspirował mnie artykuł:

http://www.fronda.pl/a/siedem-grzechow-seksualnych-sodomii-wedlug-biblii-2,128123.html

• Re: Kogo z Was uczono na religii o siedmiu grzechach seksualnych sodomii według Biblii?|Agnes32 8.06.2019, 11:52
    Mnie uczono o sześciu. Nauczania o stosunku w czasie menstruacji jakoś sobie nie przypominam.
    Odpowiedz
  • Re: Kogo z Was uczono na religii o siedmiu grzechach seksualnych sodomii według Biblii?|Miecz Damoklesa 8.06.2019, 12:49

Mnie uczono o sześciu. Nauczania o stosunku w czasie menstruacji jakoś sobie nie przypominam.

Było coś w Torze na ten temat, że jak kobieta w dni nieczyste usiądzie na krześle, to ono też staje się nieczyste i trzeba je spalić.

I tak sobie ludzie żyją na podstawie książki napisanej przez ludzi, których wiedzę o świecie przerasta wiedza współczesnego czwartoklasisty.
    "Dmuchanie na zimne jest czynnością idiotyczną i ta czynność tak się upowszechniła, że żyjemy idiotycznymi frazesami, bojąc się poparzyć tym, co zimne". (tia do agnes32 19 maja 2019, koloryzowane)
    Odpowiedz
  • Re: Kogo z Was uczono na religii o siedmiu grzechach seksualnych sodomii według Biblii?|Agnes32 8.06.2019, 13:04

Było coś w Torze na ten temat, że jak kobieta w dni nieczyste usiądzie na krześle, to ono też staje się nieczyste i trzeba je spalić.

I tak sobie ludzie żyją na podstawie książki napisanej przez ludzi, których wiedzę o świecie przerasta wiedza współczesnego czwartoklasisty.

W sumie to akurat, że współżycie w tym czasie nie jest wskazane, to żadna wiedza tajemna. Lekarz też powinien to mówić. To zwyczajnie niezdrowe. I to dla obu stron.
    Odpowiedz
  • Re: Kogo z Was uczono na religii o siedmiu grzechach seksualnych sodomii według Biblii?|Maj Majewski 8.06.2019, 13:09

W sumie to akurat, że współżycie w tym czasie nie jest wskazane, to żadna wiedza tajemna. Lekarz też powinien to mówić. To zwyczajnie niezdrowe. I to dla obu stron.

A czy On pisał o wspóľżyciu?
    Odpowiedz
  • Re: Kogo z Was uczono na religii o siedmiu grzechach seksualnych sodomii według Biblii?|Miecz Damoklesa 8.06.2019, 13:12

Mnie akurat dziwi to, że niektórzy potrzebują aż "świętej księgi" by tą wiedzę tajemną posiąść...
    "Dmuchanie na zimne jest czynnością idiotyczną i ta czynność tak się upowszechniła, że żyjemy idiotycznymi frazesami, bojąc się poparzyć tym, co zimne". (tia do agnes32 19 maja 2019, koloryzowane)
    Odpowiedz
  • Re: Kogo z Was uczono na religii o siedmiu grzechach seksualnych sodomii według Biblii?|Agnes32 8.06.2019, 13:14

Mnie akurat dziwi to, że niektórzy potrzebują aż "świętej księgi" by tą wiedzę tajemną posiąść...

W większości przypadków to się pięknie łączy.
    Odpowiedz
  • Re: Kogo z Was uczono na religii o siedmiu grzechach seksualnych sodomii według Biblii?|Miecz Damoklesa 8.06.2019, 13:15

W większości przypadków to się pięknie łączy.

Nie wiem, co jest pięknego w kamieniowaniu ludzi, ale co tam. Ja się nie znam przecież.
    Odpowiedz
  • Re: Kogo z Was uczono na religii o siedmiu grzechach seksualnych sodomii według Biblii?|Agnes32 8.06.2019, 13:24

Nie wiem, co jest pięknego w kamieniowaniu ludzi, ale co tam. Ja się nie znam przecież.

Nie pisałam o biblijnych karach, tylko o samym systemie "zakazów i nakazów" Zwróć uwagę, ile z tych punktów po prostu odnosi się do zdrowia, bezpieczeństwa, dobrych relacji.
    Odpowiedz
  • Re: Kogo z Was uczono na religii o siedmiu grzechach seksualnych sodomii według Biblii?|Maj Majewski 8.06.2019, 13:29

Nie pisałam o biblijnych karach, tylko o samym systemie "zakazów i nakazów" Zwróć uwagę, ile z tych punktów po prostu odnosi się do zdrowia, bezpieczeństwa, dobrych relacji.

Szczególnie nakaz wymordowania wszystkich łącznie z dziećmi i kobietami odnosi się kapitalnie do dobrych relacji.
    Odpowiedz
  • Re: Kogo z Was uczono na religii o siedmiu grzechach seksualnych sodomii według Biblii?|Orest 8.06.2019, 14:02

Czy Hebrajczycy nie przejęli sporo z religii starożytnych Egipcjan?
    2 + a = 5
    Odpowiedz
  • Re: Kogo z Was uczono na religii o siedmiu grzechach seksualnych sodomii według Biblii?|mariaelena 8.06.2019, 14:09

Czy Hebrajczycy nie przejęli sporo z religii starożytnych Egipcjan?

"Ni ma bata, "przejońć" musieli"- zwłaszcza jak z Egiptu się wyprowadzali, przejęli ile unieść zdołali.
    >>>Chwal, duszo moja, Pana, chcę chwalić Pana, jak długo żyć będę; chcę śpiewać Bogu mojemu, póki będę istniał. <<< |||"W dzisiejszym życiu świat należy tylko do głupców, do niewrażliwych, do podekscytowanych. Prawo do życia i zwycięstwa zdobywa się dziś nieomal tymi samymi sposobami, jakimi zdobywa się zamkniecie w domu wariatów: niezdolnością do myślenia, niemoralnością i hiperekscytacją." F. Pessoa|||
    Odpowiedz
  • Re: Kogo z Was uczono na religii o siedmiu grzechach seksualnych sodomii według Biblii?|Trolling à la PiS 8.06.2019, 14:23

"Ni ma bata, "przejońć" musieli"- zwłaszcza jak z Egiptu się wyprowadzali, przejęli ile unieść zdołali.

Czasem spacja by się przydała.
    Sort of a troll
    Odpowiedz
  • Re: Kogo z Was uczono na religii o siedmiu grzechach seksualnych sodomii według Biblii?|mariaelena 8.06.2019, 14:38

Czasem spacja by się przydała.

"Przejońć" musisz spację.

Od Egipcjan...
    >>>Chwal, duszo moja, Pana, chcę chwalić Pana, jak długo żyć będę; chcę śpiewać Bogu mojemu, póki będę istniał. <<< |||"W dzisiejszym życiu świat należy tylko do głupców, do niewrażliwych, do podekscytowanych. Prawo do życia i zwycięstwa zdobywa się dziś nieomal tymi samymi sposobami, jakimi zdobywa się zamkniecie w domu wariatów: niezdolnością do myślenia, niemoralnością i hiperekscytacją." F. Pessoa|||
    Odpowiedz
  • Re: Kogo z Was uczono na religii o siedmiu grzechach seksualnych sodomii według Biblii?|Trolling à la PiS 8.06.2019, 14:50

"Przejońć" musisz spację.

Od Egipcjan...

Taki szeroki klawisz u dołu klawiatury.

https://img1.dmty.pl//uploads/201002/1266681151_by_kickest_600.jpg
    Sort of a troll
    Odpowiedz
  • Re: Kogo z Was uczono na religii o siedmiu grzechach seksualnych sodomii według Biblii?|mariaelena 8.06.2019, 14:56

Taki szeroki klawisz u dołu klawiatury.

https://img1.dmty.pl//uploads/201002/1266681151_by_kickest_600.jpg

Masz na obrazku i nie wiesz czym przycisnąć "odstemp"?
    Spróbuj głową ...
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook