Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Klamstwo powtarzane ...

dodano: 11.09.2019, 16:32
akcje wątku: drzewko

Autor: Ateistyczny lewak

Nikt nie zabil we mnie boga z taka sila I nie odrodzil we mnie czlowieka z wieksza moca niz to zrobil Christopher Hitchens.

• Re: Klamstwo powtarzane ...|Ethanol 11.09.2019, 19:40
    troll
    Odpowiedz
  • Re: Klamstwo powtarzane ...|Miecz Damoklesa 11.09.2019, 19:42
    Mam miliard dolarów! Mam miliard dolarów! Mam miliard dolarów! Mam miliard dolarów! Mam miliard dolarów! Mam miliard dolarów! Mam miliard dolarów! Mam miliard dolarów! Mam miliard dolarów! Mam miliard dolarów! Mam miliard dolarów! Mam miliard dolarów! Mam miliard dolarów! Mam miliard dolarów! Mam miliard dolarów! Mam miliard dolarów! Mam miliard dolarów! Mam miliard dolarów! Mam miliard dolarów! Mam miliard dolarów! Mam miliard dolarów! Mam miliard dolarów! Mam miliard dolarów! Mam miliard dolarów! Mam miliard dolarów! Mam miliard dolarów! Mam miliard dolarów! Mam miliard dolarów! Mam miliard dolarów! Mam miliard dolarów! Mam miliard dolarów! Mam miliard dolarów! Mam miliard dolarów! Mam miliard dolarów! Mam miliard dolarów!

Powtarzaj to sobie tak długo, aż będziesz bogaty :D
    "Dmuchanie na zimne jest czynnością idiotyczną i ta czynność tak się upowszechniła, że żyjemy idiotycznymi frazesami, bojąc się poparzyć tym, co zimne". (tia do agnes32 19 maja 2019, koloryzowane)
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook