Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Kiedy PIS wprowadzi w Polsce homośluby ?

dodano: 28.05.2019, 21:14
akcje wątku: drzewko

Autor: Bahram

PIS ostatnio promował swego przyjaciela politycznego Roberta Biedronia i jest to logiczne bo są to wartości wyznawane przez sojuszników PIS z Zachodu. Skandalem jest więc że PIS w Polsce jeszcze nie wprowadził  homośłubów. Przecież PIS to partia prozachodnia jak powiedział ostatnio sam naczelnik Kaczyński. Skoro tak jest to czemu PIS brzydzi się wartościami wyznawanym przez swoich sojuszników ? To jakaś paranoja że PIS deklaruje sojusz z Zachodem ale walkę z obecną kulturą zachodnią. Przecież innej oficjalnej religii niż LGTB Zachód obecnie nie ma. Kiedy więc PIS zrewiduje swe wstrętne homofobiczne stanowisko i pójdzie za postępem ? Rozumiem oburzenie biednych homo którzy w Polsce nie mogą adoptować dzieci wszak u nas ma być dokładnie tak jak na Zachodzie jak powiedział kiedyś prezes Kaczyński, użył tego słowa ''dokładnie''

 • Re: Kiedy PIS wprowadzi w Polsce homośluby ? |Annbis 28.05.2019, 21:23
  "PIS ostatnio promował swego przyjaciela politycznego Roberta Biedronia" i jego kochasia Krzysia Śmiszka, którego pederasta Biedroń wprowadził na listy wyborcze.
  Odpowiedz
 • Re: Kiedy PIS wprowadzi w Polsce homośluby ? |henryk1 28.05.2019, 21:27
  To proste. Wtedy kiedy Biedroń spłodzi dziecko z Grodzką;)
  Odpowiedz
 • Re: Kiedy PIS wprowadzi w Polsce homośluby ? |Ola 29.05.2019, 9:34
  PiS nie wprowadzi homoślubów w Polsce ponieważ ich elektorat to przede wszystkim ludzie słuchający Radia Maryja. Kaczyński nie chciałby się narazić ludziom, którzy są przeciwni homosiom.
  Odpowiedz
 • Re: Kiedy PIS wprowadzi w Polsce homośluby ? |Miecz Damoklesa 29.05.2019, 16:55
  Prędzej czy później wprowadzi. Nie PiS to ktoś inny.
  "Dmuchanie na zimne jest czynnością idiotyczną i ta czynność tak się upowszechniła, że żyjemy idiotycznymi frazesami, bojąc się poparzyć tym, co zimne". (tia do agnes32 19 maja 2019, koloryzowane)--------------"Wierzcie sobie w te bzdury, ale nie wymuszajcie tego na innych". (ks. Daniel Wachowiak)
  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook