Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Katolickie miłosierdzie

dodano: 2.11.2019, 21:09
akcje wątku: drzewko

Autor: Miecz Damoklesa

Our password - freedom and brotherhood

Do świdnickiej katedry weszła dziś bezdomna kobieta, prosząc o pomoc. Duchowni (zapewne obawiając sie kolejnego w ostatnich dniach zamachu na hostię przenajświętszejszą) wezwali straż miejską.
A mogli zabić...

• Re: Katolickie miłosierdzie|Ateistyczny lewak 2.11.2019, 21:24
    Za tydzien beda wpuszczac do kosciola tylko z odpowiednia przepustka.
    Nikt nie zabil we mnie boga z taka sila I nie odrodzil we mnie czlowieka z wieksza moca niz to zrobil Christopher Hitchens.
    Odpowiedz
  • Re: Katolickie miłosierdzie|PiSowczyk 2.11.2019, 21:29
    Jeśli ta "bezdomna" kobieta była rumuńską cyganką to dziwię się, że jej nie zasunęli kopniaka. Sam na własne oczy widziałem tych "biednych" i "bezdomnych" Rumunów, po których przyjeżdżają cwani konkubenci (a jak konkubenci, to patologia murowania) porządnymi samochodami. Dzisiaj nie można już nikomu ufać na tym ziemskim padole łez, dlatego zawsze trzeba sprawdzać. Fundacje charytatywne też musza być zaufane. Niezweryfikowanym nie pomagam.
    Genetyczny patriota i stabilny geniusz
    Odpowiedz
  • Re: Katolickie miłosierdzie|Glaubis 2.11.2019, 22:58

Jeśli ta "bezdomna" kobieta była rumuńską cyganką to dziwię się, że jej nie zasunęli kopniaka. Sam na własne oczy widziałem tych "biednych" i "bezdomnych" Rumunów, po których przyjeżdżają cwani konkubenci (a jak konkubenci, to patologia murowania) porządnymi samochodami. Dzisiaj nie można już nikomu ufać na tym ziemskim padole łez, dlatego ...

voitekas pavelcsiks si jego podrugas

mro ilo pchenel mange kaj tut kamaf
    pchen jek lav me man tutyr na ladziav

· https://www.youtube.com/watch?v=x5lWk1UN19A

zapomniany, zapomniany, zapomniany, na [ff]orumku przez nikogo już niechciany
    Odpowiedz
  • Re: Katolickie miłosierdzie|Ateistyczny lewak 2.11.2019, 23:26

Jeśli ta "bezdomna" kobieta była rumuńską cyganką to dziwię się, że jej nie zasunęli kopniaka. Sam na własne oczy widziałem tych "biednych" i "bezdomnych" Rumunów, po których przyjeżdżają cwani konkubenci (a jak konkubenci, to patologia murowania) porządnymi samochodami. Dzisiaj nie można już nikomu ufać na tym ziemskim padole łez, dlatego ...

No jasne Rumuni nie sa godni w Boga wierzyc, nie dla psa kielbasa...
    Nikt nie zabil we mnie boga z taka sila I nie odrodzil we mnie czlowieka z wieksza moca niz to zrobil Christopher Hitchens.
    Odpowiedz
  • Re: Katolickie miłosierdzie|Miecz Damoklesa 2.11.2019, 23:49

Ty, Wojtełe. Powinieneś dokładnie zbadać sprawę. A nóż-widelec odkryjesz kolejną aferę, na miarę tej z ABC. Zacytują cię w Wiadomościach. Fejm będzie jak chuj.
    Odpowiedz
  • Re: Katolickie miłosierdzie|PiSowczyk 3.11.2019, 0:20

Ty, Wojtełe. Powinieneś dokładnie zbadać sprawę. A nóż-widelec odkryjesz kolejną aferę, na miarę tej z ABC. Zacytują cię w Wiadomościach. Fejm będzie jak chuj.

Na polskie media jestem trochę obrażony, bo nic nie wspomniały o mojej sprawie, tej samej o której trąbiły światowe media. Z drugiej strony kto by tam chciał wystąpić we "Wiadomościach", po tym jak król amerykańskiego radia Rush Limbaugh wymienił cię w swojej audycji z imienia i nazwiska, co usłyszały miliony Amerykanów.
    Genetyczny patriota i stabilny geniusz
    Odpowiedz
  • Re: Katolickie miłosierdzie|kandydat 3.11.2019, 0:23

Na polskie media jestem trochę obrażony, bo nic nie wspomniały o mojej sprawie, tej samej o której trąbiły światowe media. Z drugiej strony kto by tam chciał wystąpić we "Wiadomościach", po tym jak król amerykańskiego radia Rush Limbaugh wymienił cię w swojej audycji z imienia i nazwiska, co usłyszały miliony ...

Wypowiedzią swą zawstydził BBC (i dykcją)? ✋
    Nie szkoda mi czasu na sen.
    Odpowiedz
  • Re: Katolickie miłosierdzie|Glaubis 2.11.2019, 23:02
    taniec eleny

music from the movie “bandyta” (brute)

https://www.youtube.com/watch?v=SKk6Dn9gLic
    zapomniany, zapomniany, zapomniany, na [ff]orumku przez nikogo już niechciany
    Odpowiedz
  • Re: Katolickie miłosierdzie|ישוע בן יוסף — Yeshua ben Yosef 2.11.2019, 23:12
    “Zog nit keyn mol, az du geyst dem letstn veg. Khotsh himlen blayene farshteln bloye teg. Kumen vet nokh undzer oysgebenkte sho. S’vet a poyk ton undzer trot: mir zaynen do!” — “Nie mów nigdy, że to twój ostatni krok. Dni pogodne kryje w sobie ciemny mrok. Jeszcze przyjdzie dzień stęskniony naszych snów. I zadudni krok nasz – my jesteśmy znów”.
    Odpowiedz
  • Re: Katolickie miłosierdzie|Fredny 2.11.2019, 23:24
    „Jestem stąd, czuję to podwórko i klimaty znam na pamięć. Latem w moim mieście trochę śmierdzi. Mam tu wszystko pod nogami”.
    Odpowiedz
  • Re: Katolickie miłosierdzie|observer1920 3.11.2019, 0:16
    POwtarzasz się zboku:

"...Re: Białostockie wartości chrześcijańskie, za krzewienie których dziękują księża|Miecz Damoklesa 21.07.2019, 22:43
    Wpadła twarzą na ścianę katolskiego miłosierdzia..."

https://www.fronda.pl/forum/bialostockie-wartosci-chrzescijanskie-za-krzewienie-ktorych-dziekuja-ksieza,95402.html?page=1&#comments

Potem okazało się, że pobita kobieta na zdjęciu to przeciwniczka obwoźnego cyrku lgbt ...
    Odpowiedz
  • Re: Katolickie miłosierdzie|Miecz Damoklesa 3.11.2019, 11:12

POwtarzasz się zboku:

"...Re: Białostockie wartości chrześcijańskie, za krzewienie których dziękują księża|Miecz Damoklesa 21.07.2019, 22:43
    Wpadła twarzą na ścianę katolskiego miłosierdzia..."

https://www.fronda.pl/forum/bialostockie-wartosci-chrzescijanskie-za-krzewienie-ktorych-dziekuja-ksieza,95402.html?page=1&#comments

Potem okazało się, że pobita kobieta na zdjęciu to przeciwniczka obwoźnego cyrku lgbt ...

I to bełkocze mameja, która w kółko te same brednie wkleja. Co za ciołek.
    Odpowiedz
  • Re: Katolickie miłosierdzie|observer1920 3.11.2019, 12:26

I to bełkocze mameja, która w kółko te same brednie wkleja. Co za ciołek.

Ulubiona metoda zboka: "nie bo ty":)
    Jeszcze nie dociera do dysfunkcyjnego trolla, że po raz kolejny wyszedł na mameję do n-tej POtęgi:)
    Odpowiedz
  • Re: Katolickie miłosierdzie|Miecz Damoklesa 3.11.2019, 13:25

Ulubiona metoda zboka: "nie bo ty":)
    Jeszcze nie dociera do dysfunkcyjnego trolla, że po raz kolejny wyszedł na mameję do n-tej POtęgi:)

Prawda boli mameję. Wszak wujek Goebbels kazał kłamać po tysiąckroć.
    Odpowiedz
  • Re: Katolickie miłosierdzie|observer1920 3.11.2019, 13:51

Prawda boli mameję. Wszak wujek Goebbels kazał kłamać po tysiąckroć.

"Prawda" zboka czasem śmieszy ale częściej budzi obrzydzenie.
    Ale wreszcie się przyznał, że Gebels to jego wujek:)
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook