Otwarte forum dyskusyjne Frondy

[Pfizer] Jutro pierwsza dawka szczepienia

dodano: 10.06.2021, 9:27
akcje wątku: drzewko

Autor: Miecz Damoklesa

***** *** | Nie będą nas strugacze mebli pouczać w kwestiach światopoglądowych.

Tak na wszelki wypadek chciałem napisać, że jeżeli kiedykolwiek ktokolwiek (w szczególności oberSSvehr_1920) poczuł się urażony czy dotknięty tym co pisałem, to mam to w dupie. 

• Re: [Pfizer] Jutro pierwsza dawka szczepienia|Pan PiSowczyk 10.06.2021, 10:23
    Przed szczepieniem to raczej dobrze by było zrobić rachunek sumienia. Nie mniej jednak życzę powodzenia.
    agent provocateur
    Odpowiedz
  • Re: [Pfizer] Jutro pierwsza dawka szczepienia|Sebinus 10.06.2021, 10:35

Przed szczepieniem to raczej dobrze by było zrobić rachunek sumienia. Nie mniej jednak życzę powodzenia.

ok foliarzu
    Odpowiedz
  • Re: [Pfizer] Jutro pierwsza dawka szczepienia|Miecz Damoklesa 10.06.2021, 11:08

Lewacy nie mają sumienia
    Odpowiedz
  • Re: [Pfizer] Jutro pierwsza dawka szczepienia|Wniosek 10.06.2021, 10:35
    Zrób sobie test na d-dimery przed i kilka dni po szczepieniu.
    Odpowiedz
  • Re: [Pfizer] Jutro pierwsza dawka szczepienia|Sebinus 10.06.2021, 10:46

Ale wiesz że podejrzenia wywołania zakszepicy tyczyły się Astry a nie Pfzera?
    Odpowiedz
  • Re: [Pfizer] Jutro pierwsza dawka szczepienia|Wniosek 10.06.2021, 10:52

Ale wiesz że podejrzenia wywołania zakszepicy tyczyły się Astry a nie Pfzera?

"Obecnie pewna liczba niemieckich lekarzy mierzyła dimery d, we krwi pacjentów, przed szczepieniem i ileś dni po szczepieniu, niezależnie od objawów. I teraz odkryli, że wywołanie powstawania skrzepów krwi jest bardzo częstym zjawiskiem, w przypadku wszystkich szczepionek".
    https://www.fronda.pl/forum/potencjalnie-smiertelna-reakcja,105975.html

Odpowiedz
  • Re: [Pfizer] Jutro pierwsza dawka szczepienia|Sebinus 10.06.2021, 11:21

"Obecnie pewna liczba niemieckich lekarzy mierzyła dimery d, we krwi pacjentów, przed szczepieniem i ileś dni po szczepieniu, niezależnie od objawów. I teraz odkryli, że wywołanie powstawania skrzepów krwi jest bardzo częstym zjawiskiem, w przypadku wszystkich szczepionek".

Ohhh ciekawe link może do badań?
    Odpowiedz
  • Re: [Pfizer] Jutro pierwsza dawka szczepienia|Miecz Damoklesa 10.06.2021, 12:35

No przecież podał :D
    Odpowiedz
  • Re: [Pfizer] Jutro pierwsza dawka szczepienia|Sebinus 10.06.2021, 14:39

No przecież podał :D

Który finalnie prowadzi do filmu z żółtymi napisami na YT xD
    Odpowiedz
  • Re: [Pfizer] Jutro pierwsza dawka szczepienia|Miecz Damoklesa 10.06.2021, 19:28

Który finalnie prowadzi do filmu z żółtymi napisami na YT xD

Ty szczerzysz klawiaturę, a tam spiseG w kosmos :O

Definicję szczepionki zmienili. Czy ty wiesz, co to oznacza? :O
    Odpowiedz
  • Re: [Pfizer] Jutro pierwsza dawka szczepienia|Wniosek 11.06.2021, 14:45

Do badań podałem linki w inny wątku i jakoś nikt nie kwapił się rzeczowo odnieść, chociaż wcześniej chcieli badań...

Badanie, które nie zostało opublikowane w jakimś naukowym czasopiśmie, to nadal badanie. Badanie ludzi na d-dimery przed "szczepieniem" i kilka dni po "szczepieniu", to nie jest jakiejś nadzwyczajnie trudne do przeprowadzenia badanie. Im więcej ludzi przed ma poziom prawidłowy przed podaniem preparatu, a nie prawidłowy po podaniu preparatu, tym bardziej prawdopodobne, że wynikiem tego jest preparat. Skoro im wychodzi, że jest to bardzo częste, a nie ma jakichś innych nadzwyczajnych zmian, w życiu badanych osób, to wniosek, to związku przyczynowym jest wysoko prawdopodobny.
    Odpowiedz
  • Re: [Pfizer] Jutro pierwsza dawka szczepienia|Miecz Damoklesa 10.06.2021, 11:12

Moja żona choruje na zakrzepicę i jest 2 miesiące po szczepieniu pfizerem. Nic jej nie dolega. Zauważyłem tylko, że można jej się włamać do chipa przez Bluetooth i zmienić parametry zachowania np. Zwiększyć ochotę na seks. Powiedziałby ktoś ze to gwałt, ale przecież w małżeństwie wolno wszystko o ile wszystko kończymy w kobiecie. No i w końcu zawsze trochę się gwałci, n'est pas?
    Odpowiedz
  • Re: [Pfizer] Jutro pierwsza dawka szczepienia|°_° 10.06.2021, 11:05
    Jestem 2 tygodnie po 2. dawce. Nie stałem się zombie. I coś nie działa też odbiór radia i tv bezpośrednio w głowie. Składać reklamację, że felerny czip mi wszczepili?
    … So maybe I'm blind. But I'm only human after all.
    Odpowiedz
  • Re: [Pfizer] Jutro pierwsza dawka szczepienia|Miecz Damoklesa 10.06.2021, 11:09

Jestem 2 tygodnie po 2. dawce. Nie stałem się zombie. I coś nie działa też odbiór radia i tv bezpośrednio w głowie. Składać reklamację, że felerny czip mi wszczepili?

Żadnych super mocy? :(
    Odpowiedz
  • Re: [Pfizer] Jutro pierwsza dawka szczepienia|°_° 10.06.2021, 11:15

Żadnych super mocy? :(

Nic a nic. Dalej muszę płacić kartą. Sam palec nie działa :-D
    … So maybe I'm blind. But I'm only human after all.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook