Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Jolka Rosiek i Andrzej Duda - co ich łączy?

dodano: 22.05.2020, 18:34
akcje wątku: drzewko

Autor: tia

najlepszym lekarstwem na zarazę jest nie myśleć o niej, pić tęgo i żyć wesoło, śpiewać i żartować, wszystkie swoje pragnienia zaspokajać i śmiać się z tego, co się wokół dzieje - Boccaccio, "Dekameron"

Dziś u mnie w pracy ludzie byli poruszeni plotkami o Jolce Rosiek i Andrzeju Dudzie. Zapytano mnie, co o tym sądzę, bo plotki niektórych poruszyły aż do wypieków na twarzy, więc odpowiedziałem, że ani nie interesuje mnie pożycie seksualne Roberta Biedronia, ani Andrzeja Dudy, a gdyby cokolwiek okazało się prawdą, to problem Andrzeja i Agaty, a nie mój. 

https://www.wiesci24.pl/2020/05/21/sex-tasma-dudy-istnieje-jolanta-lesne-ruchadlo-rosiek-publikuje-zdjecia-z-ukrytej-kamery/

Co wy o tym sądzicie - ordynarny fejk?

• Re: Jolka Rosiek i Andrzej Duda - co ich łączy?|Darcheville 22.05.2020, 18:46
    Sądzę żeś prymitywny powielacz fejków
    „Nic nie powinno cię niepokoić, nic nie ma prawa cię przerażać, wszystko mija. Bóg się nie zmienia. Cierpliwość osiąga wszystko. Kto ma Boga, temu nie brakuje niczego,sam Bóg wystarczy” św.Teresa z Avila
    Odpowiedz
  • Re: Jolka Rosiek i Andrzej Duda - co ich łączy?|tia 22.05.2020, 18:58

Sądzę żeś prymitywny powielacz fejków

Skoro tak sądzisz, chociaż prawdą jest, że materiał poruszył ludzi, których znam. A na fejsie jak zahuczało.
    najlepszym lekarstwem na zarazę jest nie myśleć o niej, pić tęgo i żyć wesoło, śpiewać i żartować, wszystkie swoje pragnienia zaspokajać i śmiać się z tego, co się wokół dzieje - Boccaccio, "Dekameron"
    Odpowiedz
  • Re: Jolka Rosiek i Andrzej Duda - co ich łączy?|Adalbert1241 23.05.2020, 2:46

Skoro tak sądzisz, chociaż prawdą jest, że materiał poruszył ludzi, których znam. A na fejsie jak zahuczało.

Rzucili papier toaletowy 6 warstwowy po 50 gr za rolkę ?
    Odpowiedz
  • Re: Jolka Rosiek i Andrzej Duda - co ich łączy?|Pan PiSowczyk 22.05.2020, 18:50
    Gdybyś mi przyniósł do mieszkania gówno i zapytał czy jest to gówno, to bym ci je rozsmarował na tej twojej pięknej lalusiowatej mordeczce. Miałbyś ode mnie darmową maseczkę odżywczą. A teraz idź i nie grzesz więcej.
    Genetyczny patriota, stabilny geniusz, światowej sławy demaskator fake newsów i człowiek-legenda
    Odpowiedz
  • Re: Jolka Rosiek i Andrzej Duda - co ich łączy?|tia 22.05.2020, 18:54

Gdybyś mi przyniósł do mieszkania gówno i zapytał czy jest to gówno, to bym ci je rozsmarował na tej twojej pięknej lalusiowatej mordeczce. Miałbyś ode mnie darmową maseczkę odżywczą. A teraz idź i nie grzesz więcej.

Nie zazdroszczę ci wyobraźni.
    Odpowiedz
  • Re: Jolka Rosiek i Andrzej Duda - co ich łączy?|Agnes32 22.05.2020, 18:59
    A więc twierdzisz, że nie interesuje cię cudze pożycie seksualne?
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook