Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Jeszcze niewiele ponad rok temu byłem zwykłym użytkownikiem Twittera, dzisiaj perspektywa zostania doradcą prezydenta USA ds. mediów społecznościowych staje się mi niezwykle bliska

dodano: 8.11.2019, 12:39
akcje wątku: drzewko

Autor: PiSowczyk

Genetyczny patriota i stabilny geniusz

Bystry umysł i bystre oko, a także umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów z ludźmi wysoko postawionymi to są moje cechy, których już dzisiaj nie nie odmówi mi żaden hejter. Bo na wszystko mam "papiery", tzn. wszystko jest zarejestrowane w internecie. Tam są moje imponujące rezultaty, nieznane u innych Polaków korzystających z internetu. Martwi mnie trochę brak konkurencji z Polski czy nawet Europy, bo w końcu konkurencja mobilizuje do jeszcze skuteczniejszego działania. Z drugiej strony to pokazuje, że wśród Polaków, a nawet Europejczyków, jestem bezkonkurencyjny, czyli najlepszy, a w swojej pracy często prześcigam nawet amerykańskich profesjonalistów. Podpisano: Stabilny Geniusz.

• Re: Jeszcze niewiele ponad rok temu byłem zwykłym użytkownikiem Twittera, dzisiaj perspektywa zostania doradcą prezydenta USA ds. mediów społecznościowych staje się mi niezwykle bliska|ℳrohny 8.11.2019, 12:47
    Wojtuś, a ty masz jakiś stopień wojskowy w WP?

https://d-art.ppstatic.pl/kadry/k/r/ff/6c/5d4d1758051a1_o_large.jpg
    Mrohens zevende bier
    Odpowiedz
  • Re: Jeszcze niewiele ponad rok temu byłem zwykłym użytkownikiem Twittera, dzisiaj perspektywa zostania doradcą prezydenta USA ds. mediów społecznościowych staje się mi niezwykle bliska|Adalbert1241 8.11.2019, 13:41
    Mało istotne. Jaka kasa w USD? To jest na 1 miejscu w USA
    Odpowiedz
  • Re: Jeszcze niewiele ponad rok temu byłem zwykłym użytkownikiem Twittera, dzisiaj perspektywa zostania doradcą prezydenta USA ds. mediów społecznościowych staje się mi niezwykle bliska|ℳrohny 8.11.2019, 14:07
    Wojtuś, nie myślałeś, żeby zaciągnąć się do terytorialsów na weekendowego żołnierza?

https://terytorialsi.wp.mil.pl/ic/examples/ODWAGA_SLAJDER.jpg
    Mrohens zevende bier
    Odpowiedz
  • Re: Jeszcze niewiele ponad rok temu byłem zwykłym użytkownikiem Twittera, dzisiaj perspektywa zostania doradcą prezydenta USA ds. mediów społecznościowych staje się mi niezwykle bliska|Adalbert1241 8.11.2019, 14:56
    Panie Wojtku. Łatwo Pan sprawdzi czy tak jest jak Pan mysli. Prosze zastosowac post od kompa i cwitera na 2 tygodnie i zobaczyć czy ktoś zauwazy.:))
    Odpowiedz
  • Re: Jeszcze niewiele ponad rok temu byłem zwykłym użytkownikiem Twittera, dzisiaj perspektywa zostania doradcą prezydenta USA ds. mediów społecznościowych staje się mi niezwykle bliska|PiSowczyk 8.11.2019, 15:11

Panie Wojtku. Łatwo Pan sprawdzi czy tak jest jak Pan mysli. Prosze zastosowac post od kompa i cwitera na 2 tygodnie i zobaczyć czy ktoś zauwazy.:))

Coś podobnego przerabiałem tuż po zablokowaniu mnie na Twitterze. Chwilę po tym wydarzeniu zrobiło się bardzo gorąco, nawet ludzie z administracji Trumpa zainteresowali się moją sprawą.
    Genetyczny patriota i stabilny geniusz
    Odpowiedz
  • Re: Jeszcze niewiele ponad rok temu byłem zwykłym użytkownikiem Twittera, dzisiaj perspektywa zostania doradcą prezydenta USA ds. mediów społecznościowych staje się mi niezwykle bliska|ℳrohny 8.11.2019, 15:13

Coś podobnego przerabiałem tuż po zablokowaniu mnie na Twitterze. Chwilę po tym wydarzeniu zrobiło się bardzo gorąco, nawet ludzie z administracji Trumpa zainteresowali się moją sprawą.

Och, było gorąco. Trzecia wojna ćwiterowa wisiała na włosku.
    Mrohens zevende bier
    Odpowiedz
  • Re: Jeszcze niewiele ponad rok temu byłem zwykłym użytkownikiem Twittera, dzisiaj perspektywa zostania doradcą prezydenta USA ds. mediów społecznościowych staje się mi niezwykle bliska|Adalbert1241 8.11.2019, 15:04
    My, tutaj virtualnie obecni - zuważymy.
    Odpowiedz
  • Re: Jeszcze niewiele ponad rok temu byłem zwykłym użytkownikiem Twittera, dzisiaj perspektywa zostania doradcą prezydenta USA ds. mediów społecznościowych staje się mi niezwykle bliska|Agnes32 8.11.2019, 19:09

My, tutaj virtualnie obecni - zuważymy.

Ja może zauważę, jeśli zrobi się nudno, bo fakt, że wątki Wojtusia są ostatnio dość pocieszne, ale gdyby nie zabrakło innych dostarczycieli rozrywki, nie wnikałabym, gdzie akurat ten jeden się podział. Nieważne, kto, ważne, żeby rozrywkowe forum spełniało swoją funkcję.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook