Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Jestem za tym, aby NIE przedłużono amerykańskiemu TVNowi koncesji na nadawanie

dodano: 26.05.2021, 12:33
akcje wątku: drzewko

Autor: Pan PiSowczyk

agent provocateur

Jak Biden w nas Nord Streamem 2, to my w niego chociaż TVNem. Nic nie stracimy, poza lewacką propagandą, a zyskamy wiele - zdrowie psychiczne i duchowe Polaków i wolność od przynajmniej jednego ścieku medialnego. Gdyby więc KRRiTV łaskawie zechciała "obłożyć sankcjami" stację TVN24, której koncesja kończy się we wrześniu tego roku (vide: pozbyć się jej raz na zawsze z polskiej przestrzeni medialnej), a nie potrafiła podać dostatecznie przekonującego powodu swojej decyzji - służę tym wątkiem za wsparcie.

• Re: Jestem za tym, aby NIE przedłużono amerykańskiemu TVNowi koncesji na nadawanie|zaraz_zaraz 26.05.2021, 12:38
    Krecik już obłożony polskim embargiem. Nigdzie nie można obejrzeć tej bajki.
    Odpowiedz
  • Re: Jestem za tym, aby NIE przedłużono amerykańskiemu TVNowi koncesji na nadawanie|Altek 26.05.2021, 12:41
    Jestem za tym, żeby Orlen odkupił TVN.
    Człowiek jest istotą dramatyczną. J. Tischner
    Odpowiedz
  • Re: Jestem za tym, aby NIE przedłużono amerykańskiemu TVNowi koncesji na nadawanie|Asymetryczny 26.05.2021, 12:55
    Jestem za tym, by OTR kupił TVN za 66.6 mln złotych.
    “It's true I don't believe in love beyond the grave”
    Odpowiedz
  • Re: Jestem za tym, aby NIE przedłużono amerykańskiemu TVNowi koncesji na nadawanie|Rycerz_Ni 26.05.2021, 13:54
    Q
    Odpowiedz
  • Re: Jestem za tym, aby NIE przedłużono amerykańskiemu TVNowi koncesji na nadawanie|Cyrenejczyk 26.05.2021, 14:25
    sprzeciw
    to dzięki m.in. TVN rządy w Polsce sprawuje już drugą kadencję konserwa obyczajowa
    Odpowiedz
  • Re: Jestem za tym, aby NIE przedłużono amerykańskiemu TVNowi koncesji na nadawanie|Pan PiSowczyk 26.05.2021, 19:56

sprzeciw
    to dzięki m.in. TVN rządy w Polsce sprawuje już drugą kadencję konserwa obyczajowa

Myślę, że totalna opozycja polityczna (PiS tym bardziej) obejdzie się bez jednego TVNu, a jest niezwykle dla nas użyteczna, bo wyjątkowo głupia.
    agent provocateur
    Odpowiedz
  • Re: Jestem za tym, aby NIE przedłużono amerykańskiemu TVNowi koncesji na nadawanie|Ano 26.05.2021, 14:31
    vide: pozbyć się jej raz na zawsze z polskiej przestrzeni medialnej
    W dobie satelitów i internetu? Ktoś tu się z bacą na rurki pomieniał.
    Selma, Selma, zdravo, Selma. Putuj, Selma. I molim te ne naginji se kroz prozor.
    Odpowiedz
  • Re: Jestem za tym, aby NIE przedłużono amerykańskiemu TVNowi koncesji na nadawanie|Pan PiSowczyk 26.05.2021, 20:25

Raczej im się nie opłaci nadawać przez internet, ponieważ to jest przestrzeń zdominowana przez młodych, którzy nie trawią TVNowskiego szajsu. TVN istnieje w tradycyjnej formie jako propagandowa papka dla boomerów, którzy niechętnie oglądają TV przez internet i są przyzwyczajeni do tradycyjnej telewizji, więc jeśli w zniknie w tradycyjnej formie, to będzie to oznaczało koniec tej stacji.
    agent provocateur
    Odpowiedz
  • Re: Jestem za tym, aby NIE przedłużono amerykańskiemu TVNowi koncesji na nadawanie|Ano 26.05.2021, 20:30

Raczej im się nie opłaci nadawać przez internet, ponieważ to jest przestrzeń zdominowana przez młodych, którzy nie trawią TVNowskiego szajsu. TVN istnieje w tradycyjnej formie jako propagandowa papka dla boomerów, którzy niechętnie oglądają TV przez internet i są przyzwyczajeni do tradycyjnej telewizji, więc jeśli w zniknie w tradycyjnej formie, to ...

Nie pisałem o „nadawaniu przez internet”. Chyba rurki od bacy kulega mocno cisną.

Mogą się postarać o licencję np. w Czechach i nadawać skąd zechcą. A zresztą mam to w… szafie.
    Selma, Selma, zdravo, Selma. Putuj, Selma. I molim te ne naginji se kroz prozor.
    Odpowiedz
  • Re: Jestem za tym, aby NIE przedłużono amerykańskiemu TVNowi koncesji na nadawanie|Pan PiSowczyk 26.05.2021, 20:51

Nie pisałem o „nadawaniu przez internet”. Chyba rurki od bacy kulega mocno cisną.

Mogą się postarać o licencję np. w Czechach i nadawać skąd zechcą. A zresztą mam to w… szafie.

To do czego odnosił się komentarz o treści "W dobie satelitów i internetu?", jeśli nie odnosił się do zacytowanego fragmentu mojego wątku dot. stacji TVN24?

Co do ewentualnej zagranicznej licencji/koncesji, niestety nie jest to takie proste, więc generalnie smuteczek i szereg problemów, dlatego nie sądzę, żeby taki scenariusz im się opłacał:

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/tvn24-bez-koncesji-krrit

https://i.imgur.com/nA4wn0C.png
    agent provocateur
    Odpowiedz
  • Re: Jestem za tym, aby NIE przedłużono amerykańskiemu TVNowi koncesji na nadawanie|Adalbert1241 27.05.2021, 11:02

A to można wyłaczyć w 1 min =60 sekund,.Jak kto nie wierzy to polecam Chiny- krótka wizyta krajoznawcza
    Odpowiedz
  • Re: Jestem za tym, aby NIE przedłużono amerykańskiemu TVNowi koncesji na nadawanie|°_° 27.05.2021, 11:44

A to można wyłaczyć w 1 min =60 sekund,.Jak kto nie wierzy to polecam Chiny- krótka wizyta krajoznawcza

Można z powrotem włączyć (zakazany portal), kupując czadowe VPN za circa 2 €/m-c.
    … So maybe I'm blind. But I'm only human after all.
    Odpowiedz
  • Re: Jestem za tym, aby NIE przedłużono amerykańskiemu TVNowi koncesji na nadawanie|Miecz Damoklesa 26.05.2021, 18:09
    Wojtuś, na znak protestu przeciw działaniom Bidena skasuj swoje konto na twittku. Jak on w nas Nord Streamem, to my mu odbierzmy największą gwiazdę internetu.
    ***** *** | Nie będą nas strugacze mebli pouczać w kwestiach światopoglądowych.
    Odpowiedz
  • Re: Jestem za tym, aby NIE przedłużono amerykańskiemu TVNowi koncesji na nadawanie|Pan PiSowczyk 26.05.2021, 19:34

Wojtuś, na znak protestu przeciw działaniom Bidena skasuj swoje konto na twittku. Jak on w nas Nord Streamem, to my mu odbierzmy największą gwiazdę internetu.

Na to się raczej nie zanosi. Wczoraj wysłałem do Twittera prośbę o weryfikację mojego konta, żeby mieć taki ładny niebieski znaczek, jaki ma mój Brada Dżako:

https://i.imgur.com/2UKILzv.png
    agent provocateur
    Odpowiedz
  • Re: Jestem za tym, aby NIE przedłużono amerykańskiemu TVNowi koncesji na nadawanie|Miecz Damoklesa 28.05.2021, 16:27

Na to się raczej nie zanosi. Wczoraj wysłałem do Twittera prośbę o weryfikację mojego konta, żeby mieć taki ładny niebieski znaczek, jaki ma mój Brada Dżako:

https://i.imgur.com/2UKILzv.png

Taki z ciebie patriota z dupy ;)
    ***** *** | Nie będą nas strugacze mebli pouczać w kwestiach światopoglądowych.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook