Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Jestem w Sasinie i pozdrawiam tutejszego ks. Proboszcza

dodano: 25.07.2013, 17:14
akcje wątku: drzewko

Autor: Polipid3

W tym roku odprawia znakomicie (jak na nom) ... i kawały są po błogosławieństwie!

Tak trzymać, dobry kapłan.

• Re: Jestem w Sasinie i pozdrawiam tutejszego ks. Proboszcza|Leśnodorski 25.07.2013, 17:15
    A do Jasienicy stamtąd daleko?
    Odpowiedz
  • Re: Jestem w Sasinie i pozdrawiam tutejszego ks. Proboszcza|Polipid3 25.07.2013, 18:10
    Sasino jest w pomorskim. Jasienica w śląskim.
    Odpowiedz
  • Re: Jestem w Sasinie i pozdrawiam tutejszego ks. Proboszcza|Leśnodorski 25.07.2013, 20:11
    W takim razie miłego wypoczynku.
    Odpowiedz
  • Re: Jestem w Sasinie i pozdrawiam tutejszego ks. Proboszcza|BRMTvUngern-Sternberg(Agora do w 25.07.2013, 21:04
    ttt
    Nie mogąc Giertychowi sprostać,musieli wnet kompleksów dostać.Bo jak uczy Freud profesor :w człowieku rodzi się agresor,gdy mu o sobie złe mniemanie nasuwa z innym porównanie.Nikt nie godzi się z ochotą z tym że zwykłym jest idiotą.
    Odpowiedz
  • Re: Jestem w Sasinie i pozdrawiam tutejszego ks. Proboszcza|Paweł ("Waldi") 26.07.2013, 6:49
    "W tym roku odprawia znakomicie (jak na
    nom) ... i kawały są po
    błogosławieństwie!
    Tak trzymać, dobry kapłan."
    Zapewne "poprawił" się po rozmowie z Tobą. kiedy to udzieliłeś proboszczowi braterskiego pouczenía. :-)
    (1 Kor 13)
    Odpowiedz
  • Re: Jestem w Sasinie i pozdrawiam tutejszego ks. Proboszcza|Polipid3 26.07.2013, 11:35

nom) ... i kawały są po
    błogosławieństwie!
    Zapewne "poprawił" się po rozmowie z Tobą. kiedy to udzieliłeś proboszczowi braterskiego pouczenía. :-)

Dwa lata temu zwróciłem uwagę, że kawały nie należą do liturgii mszy św.
    Ksiądz Proboszcz ma dobre kontakty i gości często innych dobrych kapłanów - moja uwaga była jedynie uzupełnieniem.
    Odpowiedz
  • Re: Jestem w Sasinie i pozdrawiam tutejszego ks. Proboszcza|Teofila (w podróży) 26.07.2013, 11:45

nom) ... i kawały są po
    błogosławieństwie!

Nie jest źle rozmawiać z księżmi.

To wszystkim dobrze robi.
    Wierzę w Boga w Chrystusie obecnym w Kościele.
    Odpowiedz
  • Re: Jestem w Sasinie i pozdrawiam tutejszego ks. Proboszcza|Paweł ("Waldi") 26.07.2013, 11:50

Nie jest źle rozmawiać z księżmi.

To wszystkim dobrze robi.

Pełna zgoda, a najlepiej jeszcze zanim się takiego księdza publicznie obsmaruje.
    (1 Kor 13)
    Odpowiedz
  • Re: Jestem w Sasinie i pozdrawiam tutejszego ks. Proboszcza|Polipid3 26.07.2013, 13:41

Pełna zgoda, a najlepiej jeszcze zanim się takiego księdza publicznie obsmaruje.

niekiedy dopiero to pomaga.
    Odpowiedz
  • Re: Jestem w Sasinie i pozdrawiam tutejszego ks. Proboszcza|Paweł ("Waldi") 26.07.2013, 14:45

niekiedy dopiero to pomaga.

Hm, to coś jak w stylu" kara śmierci dobrze mu zrobiła, będzie miał nauczkę na przyszłość"
    (1 Kor 13)
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook