Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Jestem feministą!

dodano: 6.02.2018, 0:49
akcje wątku: drzewko

Autor: DelfInn

Uważam, że kobietom należy się ze strony mężczyzn zawsze adoracja, szacunek, wybaczenie i chwała! plus sporo jeszcze parę ważnych rzeczy, o ktore musicie spytac Rodziców :)

Sursum  corda!

• Re: Jestem feministą!|Agnes32 6.02.2018, 0:53
    W takim razie muszę lojalnie uprzedzić, że nie lubię feministów. Bo nie lubię być traktowana, jak maskotka :D
    Odpowiedz
  • Re: Jestem feministą!|DelfInn 6.02.2018, 1:04

W takim razie muszę lojalnie uprzedzić, że nie lubię feministów. Bo nie lubię być traktowana, jak maskotka :D

a co w tym maskotkowanego? aaa! ze nie powiedzialem kluczy... no tak, ale wlasnie po nie, milosc, wiernosc i posluszenstwo, odeslalem do domu.
    Dom?
    A co to?
    Odpowiedz
  • Re: Jestem feministą!|Agnes32 6.02.2018, 1:14

a co w tym maskotkowanego? aaa! ze nie powiedzialem kluczy... no tak, ale wlasnie po nie, milosc, wiernosc i posluszenstwo, odeslalem do domu.
    Dom?
    A co to?

Adoracja, wybaczenie, no wybacz :D, ale gdzie miejsce na normalność? Przecież to nie ma nic wspólnego z poważnym traktowaniem, raczej takie opędzanie się.
    Odpowiedz
  • Re: Jestem feministą!|DelfInn 6.02.2018, 1:25

Adoracja, wybaczenie, no wybacz :D, ale gdzie miejsce na normalność? Przecież to nie ma nic wspólnego z poważnym traktowaniem, raczej takie opędzanie się.

zawsze jest szansa wpasc na skurwysyna. dlatego wazne sa te nauki domowe. bo, nawet jesli sie zdarzy niezreczna znajomosc, jesteśmy nauczone jak sie z tego wywikłać.
    Odpowiedz
  • Re: Jestem feministą!|Agnes32 6.02.2018, 1:34

zawsze jest szansa wpasc na skurwysyna. dlatego wazne sa te nauki domowe. bo, nawet jesli sie zdarzy niezreczna znajomosc, jesteśmy nauczone jak sie z tego wywikłać.

Chyba nasze myśli biegają różnymi torami. Mi chodzi tylko o to, że kiedy jestem traktowana jak przygłup, któremu wszystko się wybacza, to po prostu czuję się jak przygłup. I naprawdę wolę nie być adorowana, ale być potraktowana jak człowiek. Czyli poważnie i tyle.
    Odpowiedz
  • Re: Jestem feministą!|DelfInn 6.02.2018, 1:54

Chyba nasze myśli biegają różnymi torami. Mi chodzi tylko o to, że kiedy jestem traktowana jak przygłup, któremu wszystko się wybacza, to po prostu czuję się jak przygłup. I naprawdę wolę nie być adorowana, ale być potraktowana jak człowiek. Czyli poważnie i tyle.

nigdy co do tego nie mialem watpliwossci wobec Pani!
    Odpowiedz
  • Re: Jestem feministą!|Agnes32 6.02.2018, 2:01

nigdy co do tego nie mialem watpliwossci wobec Pani!

Że jestem przygłupem? No dziękuję :D
    Odpowiedz
  • Re: Jestem feministą!|DelfInn 6.02.2018, 2:05

Że jestem przygłupem? No dziękuję :D

gratki za błystki:)))
    Odpowiedz
  • Re: Jestem feministą!|DelfInn 6.02.2018, 2:04

kiedys na matmie, 1. semestr, mielismy goscia od...bodazzjze analizy...mniejsza z tym. uwazal ze kobiety nie powinny studiowac wiec tepil je rowno. poszlismy chlopy xo dziekana. i gosc polecial jak z procy.

sc!
    Odpowiedz
  • Re: Jestem feministą!|Agnes32 6.02.2018, 0:57
    Dla własnego męża, ew. jakiś wyjątek można zrobić. Ma, biedak, te swoje obowiązki stanu i nie można mu za bardzo przeszkadzać w ich wypełnianiu, ale żeby wszyscy? No, bez przesady.
    Odpowiedz
  • Re: Jestem feministą!|henryk1 6.02.2018, 7:48
    Dla kobiety gotów jestem sobą zakryć kałużę. No nie powiem, że dla każdej, ale to już coś. Dla Agnes zawsze:)
    Odpowiedz
  • Re: Jestem feministą!|Agnes32 6.02.2018, 11:56

Dla kobiety gotów jestem sobą zakryć kałużę. No nie powiem, że dla każdej, ale to już coś. Dla Agnes zawsze:)

A ja specjalnie wejdę po kolana :D
    Odpowiedz
  • Re: Jestem feministą!|°_° 6.02.2018, 13:23
    Kobieta to dar i tajemnica.
    … So maybe I'm blind. But I'm only human after all.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook