Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Jeśli Św. Jan Paweł II był wybrańcem Niebios, to faktycznie niezbadane są wyroki

dodano: 18.02.2019, 0:44
akcje wątku: drzewko

Autor: Miecz Damoklesa

"Dmuchanie na zimne jest czynnością idiotyczną i ta czynność tak się upowszechniła, że żyjemy idiotycznymi frazesami, bojąc się poparzyć tym, co zimne". (tia do agnes32 19 maja 2019, koloryzowane)--------------"Wierzcie sobie w te bzdury, ale nie wymuszajcie tego na innych". (ks. Daniel Wachowiak)

• Re: Jeśli Św. Jan Paweł II był wybrańcem Niebios, to faktycznie niezbadane są wyroki|Ateistyczny lewak 18.02.2019, 1:10
    Gdzie I kiedy niebiosa oglosily JP2 swoim ulubiencem??? Czy to sa te same "niebiosa" ktore wydzieraly sie Santo subito???
    Nikt nie zabil we mnie boga z taka sila I nie odrodzil we mnie czlowieka z wieksza moca niz to zrobil Christopher Hitchens.
    Odpowiedz
  • Re: Jeśli Św. Jan Paweł II był wybrańcem Niebios, to faktycznie niezbadane są wyroki|Adalbert1241 18.02.2019, 7:19
    A w lokalnej gazecie powiatowej fantastyczny artykuł jak sie zawalił płot u Kowalskiej i co z tego wynikło.
    News tygodnia!
    Odpowiedz
  • Re: Jeśli Św. Jan Paweł II był wybrańcem Niebios, to faktycznie niezbadane są wyroki|Teofila (w podróży) 18.02.2019, 9:48

A w lokalnej gazecie powiatowej fantastyczny artykuł jak sie zawalił płot u Kowalskiej i co z tego wynikło.
    News tygodnia!

^

Jeszcze trzeba tylko poczekać, jak podsumują to panie w lokalnym maglu i na gminnym targowisku.
    Wierzę w Boga w Chrystusie obecnym w Kościele.
    Odpowiedz
  • Re: Jeśli Św. Jan Paweł II był wybrańcem Niebios, to faktycznie niezbadane są wyroki|henryk1 18.02.2019, 8:31
    Moja kocica się poluje.
    Odpowiedz
  • Re: Jeśli Św. Jan Paweł II był wybrańcem Niebios, to faktycznie niezbadane są wyroki|Adalbert1241 18.02.2019, 8:57

Moja kocica się poluje.

Rasa - sumatrzański zwinny , czy leniwiec sjamski niebieskooki?
    Odpowiedz
  • Re: Jeśli Św. Jan Paweł II był wybrańcem Niebios, to faktycznie niezbadane są wyroki|Adalbert1241 18.02.2019, 9:43
    Odpowiedz
  • Re: Jeśli Św. Jan Paweł II był wybrańcem Niebios, to faktycznie niezbadane są wyroki|Brunhilda Ciccioli 18.02.2019, 13:19

TELETUBISIE I ICH RURY PRYSZNICOWE WYSTAJĄCE ZIEMI!!!

https://www.youtube.com/watch?v=G2li56s297w
    Odpowiedz
  • Re: Jeśli Św. Jan Paweł II był wybrańcem Niebios, to faktycznie niezbadane są wyroki|Adalbert1241 18.02.2019, 17:17

TELETUBISIE I ICH RURY PRYSZNICOWE WYSTAJĄCE ZIEMI!!!

https://www.youtube.com/watch?v=G2li56s297w

"
    1
     W życia wędrówce, na połowie czasu[1]

Obrawszy błędne manowców koleje,
    Pośród ciemnego znalazłem się lasu.[2]

4
     O, jakże ciężko wysłowić tę knieję,

Te puszcz pustynnych[3] zaciernione dzicze!
    Kiedy przypomnę, dusza mi truchleje.

7
     Gorzko, śmierć chyba większe zna gorycze;

Lecz dla korzyści dobytych z przeprawy,

Opowiem boru rzeczy tajemnicze."

:))
    Odpowiedz
  • Re: Jeśli Św. Jan Paweł II był wybrańcem Niebios, to faktycznie niezbadane są wyroki|Polipid3 18.02.2019, 14:59
    tylko ci dupy w głowie
    Odpowiedz
  • Re: Jeśli Św. Jan Paweł II był wybrańcem Niebios, to faktycznie niezbadane są wyroki|waldens 18.02.2019, 15:35
    Muchy się pobudziły.
    Albowiem Bóg poddał WSZYSTKICH nieposłuszeństwu, aby WSZYSTKIM okazać swe miłosierdzie. (Rz 11:32, BT)
    Odpowiedz
  • Re: Jeśli Św. Jan Paweł II był wybrańcem Niebios, to faktycznie niezbadane są wyroki|Adalbert1241 18.02.2019, 16:57

Muchy się pobudziły.

Nawlekamy na lep?
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook