Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Jednego nie rozumiem

dodano: 15.05.2019, 21:11
akcje wątku: drzewko

Autor: AnnaMS

Dlaczego ateiści i inni iści, którzy od lat w kościele nie bywają, ani dzieci do niego nie posyłają, tak się przejmują tym promilem pedofilów w KK. W końcu, jak są jakieś dzieci zagrożone, to te od katolików.

Dzisiaj byłam na majowym w kościele w centrum dużego miasta i jakoś tego upadku KK po filmie nie było widać. Byli i ministranci i sporo dzieciaków, i młodzi, a i księża się normalnie zachowywali.

Może ktoś z lewaków wie, kiedy ten KK upadnie, bo podobno miał się od soboty nie podnieść.

• Re: Jednego nie rozumiem|Ateistyczny lewak 15.05.2019, 21:18
    @Swieta AnnaMS - Kwiatuszku to jest dokladnie to samo kiedy trzezwi kierowcy wystepuja przeciwko pijanym kierowcom.

PS Czy uwazasz, ze przemilczanie I ignorancja jakiegokolwiek zboczenia jest najlepsza metoda na rozwiazanie I eliminacje tego zboczenia???
    Nikt nie zabil we mnie boga z taka sila I nie odrodzil we mnie czlowieka z wieksza moca niz to zrobil Christopher Hitchens.
    Odpowiedz
  • Re: Jednego nie rozumiem|Potfur 15.05.2019, 21:39

@Swieta AnnaMS - Kwiatuszku to jest dokladnie to samo kiedy trzezwi kierowcy wystepuja przeciwko pijanym kierowcom.

PS Czy uwazasz, ze przemilczanie I ignorancja jakiegokolwiek zboczenia jest najlepsza metoda na rozwiazanie I eliminacje tego zboczenia???

Rzeczywiście, paradę pederastów wypadałoby w końcu rozpędzić. Grzech zaniedbania.
    Odpowiedz
  • Re: Jednego nie rozumiem|AnnaMS 15.05.2019, 22:04

Rzeczywiście, paradę pederastów wypadałoby w końcu rozpędzić. Grzech zaniedbania.

^
    Odpowiedz
  • Re: Jednego nie rozumiem|Miecz Damoklesa 15.05.2019, 22:35

^

Może ktoś z lewaków wie, kiedy ten KK upadnie
    Kropla drąży skałę. 20 lat temu w seminariach było 8000 kleryków. Dzisiaj 3000. Liczba uczestniczących w niedzielnych mszach i przystępujących do komunii też spada. I są to dane samego kościoła.

Następne pokolenia będą coraz bardziej laickie. Już dzisiaj w dużej mierze chodzą z przyzwyczajenia albo bo rodzice gonią.
    "W pierwszym gniewie sprzątniemy zapewne część naszych wrogów, drugie tyle wysiedlimy. (...) Wszystkich nie wymordujemy i nie przepędzimy, wszystkim też nie możemy dać pod żadnym pozorem praw obywatelskich. Co więc pozostaje? (...) Musimy odrzucić bezwzględnie niedorzeczną równość obywatelską". "Szaniec", pismo polskich nazistów, numer z 29 stycznia 1943 roku
    Odpowiedz
  • Re: Jednego nie rozumiem|AnnaMS 15.05.2019, 22:45

Kropla drąży skałę. 20 lat temu w seminariach było 8000 kleryków. Dzisiaj 3000. Liczba uczestniczących w niedzielnych mszach i przystępujących do komunii też spada. I są to dane samego kościoła.

Następne pokolenia będą coraz bardziej laickie. Już dzisiaj w dużej mierze ...

Oczy wiście...
    Odpowiedz
  • Re: Jednego nie rozumiem|Brunhild Ciccio 15.05.2019, 22:47

Następne pokolenia będą coraz bardziej laickie. Już dzisiaj w dużej mierze ...

https://i.pinimg.com/736x/1c/d0/68/1cd068b3b5539abadcbf2735158eda72--simple-art-cartoons.jpg
    Odpowiedz
  • Re: Jednego nie rozumiem|Brunhild Ciccio 15.05.2019, 21:56

https://i.sadistic.pl/pics/2cf92535e07b.jpg
    Odpowiedz
  • Re: Jednego nie rozumiem|Maj Majewski 15.05.2019, 21:18
    "W końcu, jak są jakieś dzieci zagrożone, to te od katolikó"
    Nie rozumiesz dlaczego? No to chyba już nie zrozumiesz ale przynajmniej pokazaľaś swoje prawdziwe oblicze. W myśl tego co powyżej napisałaś to rozumiem, że ty byś się nie przejmowała gdyby jakiś ateista gwałcił dziecko nie z twojej parafii bo w końcu to ateista a to gwałcone dziecko to tylko ateistyczne dziecko więc gówno cię obchodzi.
    Piękne standardy miľości!
    Odpowiedz
  • Re: Jednego nie rozumiem|Brunhild Ciccio 15.05.2019, 21:47

"W końcu, jak są jakieś dzieci zagrożone, to te od katolikó"
    Nie rozumiesz dlaczego? No to chyba już nie zrozumiesz ale przynajmniej pokazaľaś swoje prawdziwe oblicze. W myśl tego co powyżej napisałaś to rozumiem, że ty byś się nie przejmowała gdyby jakiś ateista gwałcił dziecko nie z twojej parafii bo ...

https://img3.dmty.pl//uploads/201003/1268471408_by_Janjanowaty_600.jpg
    Odpowiedz
  • Re: Jednego nie rozumiem|Pan PiSowczyk 15.05.2019, 21:24
    "Brakuje mi mechanizmu samooczyszczenia się Kościoła" - ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski, znany lewak i ateista
    Prawdziwy Cud Natury
    Odpowiedz
  • Re: Jednego nie rozumiem|AnnaMS 15.05.2019, 21:29

"Brakuje mi mechanizmu samooczyszczenia się Kościoła" - ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski, znany lewak i ateista

jak mu brakuje, to niech go stworzy. W końcu jest członkiem KK.
    Odpowiedz
  • Re: Jednego nie rozumiem|Pan PiSowczyk 15.05.2019, 21:37

jak mu brakuje, to niech go stworzy. W końcu jest członkiem KK.

Ks. Isakowicz-Zaleski jako jedyny w Polsce głośno apelował ponad 10 lat temu o lustrację księży. Z tej lustracji ostatecznie nic nie wyszło, a jego przełożeni odpowiednio mu za to "podziękowali". Sam też doświadczył przemocy komunistów na własnej skórze, którzy nieomal go zamordowali. Obawiam się jednak, że również teraz jego głos będzie tylko takim samotnym głosem wołającego na pustyni. Mam do niego znacznie więcej szacunku niż do Episkopatu, który zachowuje się jakby chciał zachować kościelny status quo.
    Prawdziwy Cud Natury
    Odpowiedz
  • Re: Jednego nie rozumiem|Boski 15.05.2019, 21:35
    A panią film Sekielskiego nadal śmieszy?
    Ja też byłe w kościele w Poniedziałek Wielkanocny, wypełniony może w 30% nawet w ławkach były wolne miejsca, tylko dwa chrzty,komunia święta trwała może 2 minuty z braku chętnych a po Baranku Bożym część katolików zaczęła opuszczać już kościół.Nie jestem katolikiem ale zostałem do końca ;)
    Odpowiedz
  • Re: Jednego nie rozumiem|AnnaMS 15.05.2019, 21:44

A panią film Sekielskiego nadal śmieszy?
    Ja też byłe w kościele w Poniedziałek Wielkanocny, wypełniony może w 30% nawet w ławkach były wolne miejsca, tylko dwa chrzty,komunia święta trwała może 2 minuty z braku chętnych a po Baranku Bożym część katolików zaczęła opuszczać już kościół.Nie jestem katolikiem ale ...

Już to samo pisałeś rok temu :)
    Odpowiedz
  • Re: Jednego nie rozumiem|Boski 15.05.2019, 21:56

Już to samo pisałeś rok temu :)

Rok temu? Nie kłamie pani po katolicku? :)
    Proszę link.
    A Kościół nigdy nie upadnie,bez obaw,chociażby księża gwałcili całe przedszkole dzieci codziennie,dziękli wierze takich ludzi jak pani.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook