Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Jakiś prawacki oszołom fantazjuje o zrzucaniu tęczusiów z budynku

dodano: 13.06.2021, 12:22
akcje wątku: drzewko

Autor: Pan PiSowczyk

agent provocateur

A nie, przepraszam, to jest screenshot z oficjalnej strony jakiegoś tęczusiowego podcastu. Tweet został już usunięty, a wyglądał tak:

https://pbs.twimg.com/media/E3vbBFgWUAEzEW6?format=jpg

• Re: Jakiś prawacki oszołom fantazjuje o zrzucaniu tęczusiów z budynku|Semper Fidelis 13.06.2021, 12:28
    I cóż w związku z tym tweetem?
    Zawsze wierny.
    Odpowiedz
  • Re: Jakiś prawacki oszołom fantazjuje o zrzucaniu tęczusiów z budynku|Pan PiSowczyk 13.06.2021, 12:30

No właśnie sęk w tym, że nic. Ale gdyby coś takiego tweetnął np. sympatyk Trumpa, to podejrzewam, że podniosłaby się niezła wrzawa.
    agent provocateur
    Odpowiedz
  • Re: Jakiś prawacki oszołom fantazjuje o zrzucaniu tęczusiów z budynku|Semper Fidelis 13.06.2021, 12:34

No właśnie sęk w tym, że nic. Ale gdyby coś takiego tweetnął np. sympatyk Trumpa, to podejrzewam, że podniosłaby się niezła wrzawa.

Czyli nic, ale jednocześnie postanowiłeś się podzielić z nami owym "niczym". Po co?
    Zawsze wierny.
    Odpowiedz
  • Re: Jakiś prawacki oszołom fantazjuje o zrzucaniu tęczusiów z budynku|Pan PiSowczyk 13.06.2021, 12:35

Czyli nic, ale jednocześnie postanowiłeś się podzielić z nami owym "niczym". Po co?

Po to, żeby np. ujrzeć Twoje święte wzmożenie w tym wątku przy niedzieli.
    agent provocateur
    Odpowiedz
  • Re: Jakiś prawacki oszołom fantazjuje o zrzucaniu tęczusiów z budynku|Semper Fidelis 13.06.2021, 12:56

Po to, żeby np. ujrzeć Twoje święte wzmożenie w tym wątku przy niedzieli.

Czyli po nic. Zobaczyłeś coś "tęczowego", wplotłeś w to Trumpa i stworzyłeś kolejny spamerski wątek. Bez sensu, ale to twój problem na co marnujesz czas. :)
    Zawsze wierny.
    Odpowiedz
  • Re: Jakiś prawacki oszołom fantazjuje o zrzucaniu tęczusiów z budynku|Pan PiSowczyk 13.06.2021, 13:03

Czyli po nic. Zobaczyłeś coś "tęczowego", wplotłeś w to Trumpa i stworzyłeś kolejny spamerski wątek. Bez sensu, ale to twój problem na co marnujesz czas. :)

Jest mi więc niezmiernie miło, że marnujemy czas wspólnie.
    agent provocateur
    Odpowiedz
  • Re: Jakiś prawacki oszołom fantazjuje o zrzucaniu tęczusiów z budynku|Vagabond 13.06.2021, 13:05

Pastorowa czeka z niedzielnym obiadem?
    We are old, we are young, we are in this together / Vagabonds and children, prisoners forever / With pulses a-raging and eyes full of wonder / Kicking out behind us again • https://www.youtube.com/watch?v=yJjj0hHBvDg
    Odpowiedz
  • Re: Jakiś prawacki oszołom fantazjuje o zrzucaniu tęczusiów z budynku|Semper Fidelis 13.06.2021, 13:10

Nudzę się na zajęciach, to przeglądam forum. :)
    Zawsze wierny.
    Odpowiedz
  • Re: Jakiś prawacki oszołom fantazjuje o zrzucaniu tęczusiów z budynku|Wstęga Möbiusa 13.06.2021, 13:28

Wojtełe, a co robić po lanczu w deszczową i niezbyt ciepłą niedzielę? Herbatka, dobre radyjko i niszowy #fforumek.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.
    Odpowiedz
  • Re: Jakiś prawacki oszołom fantazjuje o zrzucaniu tęczusiów z budynku|Sebinus 13.06.2021, 12:41

Mnie dla przykładu to śmieszy że można być tak ociężałym ignorantem jak autor tego tweeta.
    Odpowiedz
  • Re: Jakiś prawacki oszołom fantazjuje o zrzucaniu tęczusiów z budynku|Vagabond 13.06.2021, 12:31
    No cze Woj. Pomyślał ja, że ty nawiązał do swojej przeszłości.
    We are old, we are young, we are in this together / Vagabonds and children, prisoners forever / With pulses a-raging and eyes full of wonder / Kicking out behind us again • https://www.youtube.com/watch?v=yJjj0hHBvDg
    Odpowiedz
  • Re: Jakiś prawacki oszołom fantazjuje o zrzucaniu tęczusiów z budynku|Sebinus 13.06.2021, 12:40
    https://www.youtube.com/watch?v=jRlmlfD8X8c
    Brechtałem dobry kwadrans.
    Odpowiedz
  • Re: Jakiś prawacki oszołom fantazjuje o zrzucaniu tęczusiów z budynku|Zenek Pereszczako 13.06.2021, 13:46
    Wojtuś, próbujesz się tłumaczyć ze swoich dawnych kretyniznów?
    Odpowiedz
  • Re: Jakiś prawacki oszołom fantazjuje o zrzucaniu tęczusiów z budynku|Semper Fidelis 13.06.2021, 13:49

Wojtuś, próbujesz się tłumaczyć ze swoich dawnych kretyniznów?

Wojciech przerobił takie szerokie spektrum wzajemnie wykluczających się poglądów, że musisz sprecyzować o które konkretnie Ci chodzi ;)
    Zawsze wierny.
    Odpowiedz
  • Re: Jakiś prawacki oszołom fantazjuje o zrzucaniu tęczusiów z budynku|Zenek Pereszczako 13.06.2021, 15:35

Wojciech przerobił takie szerokie spektrum wzajemnie wykluczających się poglądów, że musisz sprecyzować o które konkretnie Ci chodzi ;)

Onanizował się przy inslamskich egzekucjach gejów, o czym nie omieszkał pochwalić się na forum, szukając atencji.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook