Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Jaką macie opinie o nowym prezydencie Ukrainy?

dodano: 28.05.2019, 23:36
akcje wątku: drzewko

Autor: [Wstaw]less

There was once a dream I had that no one seemed to share, So I threw away trivial things and left them there

https://www.tvp.info/42288044/poroszenko-oburzony-slowami-zelenskiego-o-powstancach-z-donbasu

Powiem szczerze, że czytając jego wypowiedzi mam coraz bardziej oczywiste wrażenie, że jest figurantem, sterowanym przez Kołomojskiego, który widocznie czerpie pieniądze z rosyjskich źródeł.

"Wołodymyr Zełenski, nazwał „powstańcami” prorosyjskich separatystów, którzy od pięciu lat z pomocą dostarczanej przez Rosję broni kontrolują część dwóch obwodów w Donbasie na wschodzie jego kraju. "

Stara radziecka zagrywka, tak samo zrobili Serbowie podczas wojny w Jugosławii próbując postulować niepodległość Krajiny, a w rzeczywistości przejąć terytorium Chorwacji. Co do ochrony mniejszości, to z własnej historii warto zapamiętać pod jakimi hasłami wkraczała Armia Czerwona na terytorium RP.

"W trakcie debaty na stadionie prezydent sugerował, że Zełenski jest kandydatem prorosyjskim. Mówił m.in., że kontaktował się on z Putinem. „Nigdy w życiu nie rozmawiałem z Putinem. Nie byłem w Rosji od początku wojny” – zapewnił showman. 

Dziennikarze programu Schemy (Schematy) oświadczyli, że to nieprawda. W okresie od maja do czerwca 2014 roku, a więc tuż po wybuchu tzw. rosyjskiej wiosny w Donbasie, Zełenski był w Moskwie cztery razy. "

• Re: Jaką macie opinie o nowym prezydencie Ukrainy?|Annbis 28.05.2019, 23:37
    Błazen.
    Odpowiedz
  • Re: Jaką macie opinie o nowym prezydencie Ukrainy?|waldens 29.05.2019, 0:23
    Judentum.
    Albowiem Bóg poddał WSZYSTKICH nieposłuszeństwu, aby WSZYSTKIM okazać swe miłosierdzie. (Rz 11:32, BT)
    Odpowiedz
  • Re: Jaką macie opinie o nowym prezydencie Ukrainy?|kandydat 29.05.2019, 0:25

Judentum.

Znaczy yiddishkayt?
    Nie szkoda mi czasu na sen.
    Odpowiedz
  • Re: Jaką macie opinie o nowym prezydencie Ukrainy?|Ola 29.05.2019, 9:25
    żyd.
    Odpowiedz
  • Re: Jaką macie opinie o nowym prezydencie Ukrainy?|Altek 29.05.2019, 11:25
    Nie było ciekawszego kandydata, prezydenci coraz szybciej się nudzą wyborcom. Chcą wypróbować serial na żywo.
    Jeśli nie wiesz, dokąd chcesz iść, nie ma znaczenia, którą drogą pójdziesz. Lewis Carroll
    Odpowiedz
  • Re: Jaką macie opinie o nowym prezydencie Ukrainy?|Bahram 29.05.2019, 13:16
    Pozytwną. Jak na razie. Może okiełzna ten banderowski szał jaki rozpełzł się ostatnio po Ukrainie. Kult UPA mówi wystarczająco dużo o tym co trzeba myśleć o tym narodzie. Innych odznak charakterystycznych nie trzeba. Czczą UPA bo są dumni ze zbrodni i chcą zrobić to samo wszystkim których uznają za wrogów ukraińskiego nazizmu.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook