Otwarte forum dyskusyjne Frondy

jaką kasę fiskalną kupić ?

dodano: 20.10.2014, 16:19
akcje wątku: drzewko

Potrzebuję kupić dobrej jakości kasę fiskalną. Słyszałam, że [url=http://kasjer24.pl/kasy-fiskalne---srednie,k,5,1.html]kasy posten[/url] są jakościowi dobre. Chciałabym jednak zapytać Was drodzy forumowicze o radę co wy byście zrobili na moim miejscu?

 

 • Re: jaką kasę fiskalną kupić ?|Paul 20.10.2014, 20:27
  Jeśli, Droga Mmaarrttoo78, będziesz sprzedawać, sprzedawała :), mało towaru - to ostatecznie możesz nieco zaoszczędzić, kupując słabszą kasę.

  Jeśli to interes, w którym będzie sporo/dużo drobnych transakcji - zupełnie nie warto próbować akurat na tym oszczędzać (można na innych rzeczach i mechanizmach) - można się przejechać na takiej oszczędności i stworzyć sobie kłopoty.

  Obecnie kasy są już dużo lepsze niż lata temu, ale tutaj nadal lepiej nie kombinować za bardzo. I niestety... forsa rządzi - zapłacisz, masz jakość. Droższe i najdroższe kasy są jakościowe od obudowy do wykonania klawiszy i sposobu ich "chodzenia".

  Jeśli nie jesteś bogata; zakładam iż nie, bo pytasz o ten temat; polecam Ci kasy niezbyt tanie i nie najdroższe. Wystarczy pułap średni albo średni-droższy. Lepiej działają, większy komfort, solidność i szybkość działania (szybkość może okazać się bardzo, bardzo ważna, ale to zależy od Twojej branży).

  Pozdrawiam.
  FF - nigdzie od wielu lat nie spotkałem w sieci tak dużo chamstwa, nieuprzejmości, poplecznictwa, nieuczciwości. Manipulacji, gierek, łamania netykiety, przezywania, co tutaj - przynajmniej nie w miejscach poważniejszych - dlatego od tej pory podkreślam wyraźnie i wykładam łopatologicznie: ludzi eleganckich i kulturalnych będę tutaj traktował kulturalnie. Normalnych normalnie, neutralnych neutralnie. Chrześcijan na ogół po chrześcijańsku, a większość na pewno z wzajemnością. Na chamstwo niektórych klaunów będę od tej pory odpowiadał chamstwem. Prostaków traktował jak prostaków, kmiotów jak kmiotów, bo na to zasługują. _--- Lubię dyskutować, ale na temat, bez osobistych wycieczek -- Maciej Markisz
  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook