Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Jaką herbatę pijecie?

dodano: 26.08.2019, 8:26
akcje wątku: drzewko

Autor: erson

Pytanie może i proste ale z checia dowiem sie co inni piją. Ja pije Dilmah od jakiegoś czasu i polecam kazdemu. Troche droga ale tak smakuje prawdziwa herbata moim zdaniem ;). Kiedyś piłem Sage i musze przyznać, że to są zwykłe szczyny... tragedia, brak smaku, kiedys tego nie dostrzegałem bo innej nie piłem zbyt czesto..

• Re: Jaką herbatę pijecie? |MH 26.08.2019, 13:01
    Herbatę czarną piję tylko raz dziennie. A poza tym zieloną, pu-erh i rooibos. No i jeszcze napary ziołowe: miętę, melisę, pokrzywę, czystek.
    … So maybe I'm blind. But I'm only human after all.
    Odpowiedz
  • Re: Jaką herbatę pijecie? |krokkier 26.08.2019, 13:53
    Polecam przekonać się do herbaty konopnej https://konopnysklep.com.pl/zywnosc/herbata-konopna-cbd-40g.html . Wpływa bardzo dobrze na problem bezsenności. Badania dowiodły, że kwiaty konopi CBD działają również przeciwzapalnie, antybakteryjnie i przeciwskurczowo i antynowotworowo. Oczywiście przy regularnym ich piciu. Przy wykorzystaniu tych właściwości leczniczych są skuteczne w walce z stwardnieniem rozsianym, padaczką, chorobami Parkinsona i Alzheimera oraz różnego rodzaju nowotworami. Łagodzą również spięte mięśnie zapobiegając skurczom. .
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook