Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Jak wam się żyje w państwie, któremu nie przeszkadza u sojusznika przemysłowe mordowanie dzieci ?

dodano: 19.08.2015, 19:03
akcje wątku: drzewko

Autor: Polipid3

i przeróbka na kremy, części i pasty?

Czy wiecie że jesteście częścią państwa satanistycznego i satanistycznego projektu światowego i kompletną bzdurą jest dominujące znaczenie Kościoła w Polsce.

Takiemu państwu ufacie ?; jeśli nawet nie potrafi upomnieć się o najsłabszych ... myślicie że upomni się o was?

Próbkę mieliśmy w Smoleńsku 90+ osób o dużym znaczeniu oddanych na pożarcie, prezydent zabity i wytytłany w błocie (pewnikiem już martwy leciał do Rosji) ... taka opieka tego "państwa" i profesjonalistów z BOR kierowanych przez generała kierowcę, przyjaciela "Kaziego".

Jeśli będzie potrzeba wielkiego brata, to będzie zgoda na posiekanie was na plasterki i podanie na spalenie w ofierze dla Molocha (czczonego w USA przez prezedentów i wielu senatorów) ... bez żadnych skrupułów ... nadal ufacie państwu bez poglądów ... ponoć neutralnemu ( nie neutralnemu, raczej obojętnemu, interesownemu, a naprawdę satanistycznemu)?

To teraz na zakupy do Bedronki po książeczkę do tresowania.

• Re: Jak wam się żyje w państwie, któremu nie przeszkadza u sojusznika przemysłowe mordowanie dzieci ?|Jeremjahu 19.08.2015, 19:42
    Żyje się nieźle, spokój i pieniądze
    ciekawa praca, wycieczki, można
    nie zgadzać się z niektórymi posunięciami
    bo ograniczają to, czy tamto
    mah shesanu aleikha al ta’aseh lehaberkha
    Odpowiedz
  • Re: Jak wam się żyje w państwie, któremu nie przeszkadza u sojusznika przemysłowe mordowanie dzieci ?|Polipid3 19.08.2015, 19:45

Żyje się nieźle, spokój i pieniądze
    ciekawa praca, wycieczki, można
    nie zgadzać się z niektórymi posunięciami
    bo ograniczają to, czy tamto

to fajnie,
    podobną opinię o życiu,
    mają bakterie w dupie,
    jak opowiadał jeden pederasta.
    Odpowiedz
  • Re: Jak wam się żyje w państwie, któremu nie przeszkadza u sojusznika przemysłowe mordowanie dzieci ?|Jeremjahu 19.08.2015, 19:47

to fajnie,
    podobną opinię o życiu,
    mają bakterie w dupie,
    jak opowiadał jeden pederasta.

Ty jesteś taki głupi z natury, czy tylko rżniesz głupa?
    Odpowiedz
  • Re: Jak wam się żyje w państwie, któremu nie przeszkadza u sojusznika przemysłowe mordowanie dzieci ?|Polipid3 19.08.2015, 19:57

Ty jesteś taki głupi z natury, czy tylko rżniesz głupa?

nie wiem skąd tan wniosek ...z mieszkanka bakterii wyżej?
    Odpowiedz
  • Re: Jak wam się żyje w państwie, któremu nie przeszkadza u sojusznika przemysłowe mordowanie dzieci ?|Jeremjahu 19.08.2015, 19:59

nie wiem skąd tan wniosek ...z mieszkanka bakterii wyżej?

http://img3.demotywatoryfb.pl//uploads/1258881073_by_mtV_600.jpg
    Odpowiedz
  • Re: Jak wam się żyje w państwie, któremu nie przeszkadza u sojusznika przemysłowe mordowanie dzieci ?|Polipid3 19.08.2015, 20:06

http://img3.demotywatoryfb.pl//uploads/1258881073_by_mtV_600.jpg

tak, tak bardzo spostrzegawcza autorefleksja
    Odpowiedz
  • Re: Jak wam się żyje w państwie, któremu nie przeszkadza u sojusznika przemysłowe mordowanie dzieci ?|Rumcajs-owa 19.08.2015, 20:31
    Tuman
    "Wszyscy jesteśmy robakami, tyle że mnie wydaje się, że jestem robaczkiem świętojańskim." Winston Churchill
    Odpowiedz
  • Re: Jak wam się żyje w państwie, któremu nie przeszkadza u sojusznika przemysłowe mordowanie dzieci ?|Pan Fahnenjunker Cogito 19.08.2015, 20:48

Tuman

+
    Odpowiedz
  • Re: Jak wam się żyje w państwie, któremu nie przeszkadza u sojusznika przemysłowe mordowanie dzieci ?|Polipid3 19.08.2015, 21:01

Tuman

nie musisz się przedstawiac.
    Odpowiedz
  • Re: Jak wam się żyje w państwie, któremu nie przeszkadza u sojusznika przemysłowe mordowanie dzieci ?|Bozon Higgsa 19.08.2015, 21:06
    Rety, co za bełkot. Chemtrailsów pojawiło się dużo ostatnimi czasy czy co?
    "Niestraszny żar piekła, niestraszna noc wściekła, niestraszno gdy piorun uderzy. Lecz straszny ten człowiek co stanie i powie: JA JEDEN WIEM, CO NALEŻY" [Aleksandr Galicz]. "Jak się nie ma ludziom co dać, to im się daje hasła" [Pewien ś+p nauczyciel fizyki] "Wiedza to niebezpieczny druh, gdy reguł nie da nikt. A ludzkie przeznaczenie, patrz - w idiotów dłoniach tkwi." [King Crimson/Peter Sinfield, tł. Wojciech Mann]
    Odpowiedz
  • Re: Jak wam się żyje w państwie, któremu nie przeszkadza u sojusznika przemysłowe mordowanie dzieci ?|Polipid3 19.08.2015, 21:13

dobrze ci jak bakteriom, to się cieszę, ale główka za ciężka się robi, za dużo jedzenia i wydalania.
    Odpowiedz
  • Re: Jak wam się żyje w państwie, któremu nie przeszkadza u sojusznika przemysłowe mordowanie dzieci ?|Bozon Higgsa 19.08.2015, 21:17

dobrze ci jak bakteriom, to się cieszę, ale główka za ciężka się robi, za dużo jedzenia i wydalania.

A coś z sensem? Czy to za duże wymaganie?
    Chyba, że ma Pan znów po prostu fazę na te swoje wrzaski.
    "Niestraszny żar piekła, niestraszna noc wściekła, niestraszno gdy piorun uderzy. Lecz straszny ten człowiek co stanie i powie: JA JEDEN WIEM, CO NALEŻY" [Aleksandr Galicz]. "Jak się nie ma ludziom co dać, to im się daje hasła" [Pewien ś+p nauczyciel fizyki] "Wiedza to niebezpieczny druh, gdy reguł nie da nikt. A ludzkie przeznaczenie, patrz - w idiotów dłoniach tkwi." [King Crimson/Peter Sinfield, tł. Wojciech Mann]
    Odpowiedz
  • Re: Jak wam się żyje w państwie, któremu nie przeszkadza u sojusznika przemysłowe mordowanie dzieci ?|Polipid3 19.08.2015, 21:16

zgadzasz się na przemysłowe mordowanie dzieci?
    sprzedaż ciał z tych mordów na części do doświadczeń i kremy?
    sadzisz że państwo które nie upomina się o te mordowane dzieci jest godne zaufania i zadba o ciebie?

Odpowiedz
  • Re: Jak wam się żyje w państwie, któremu nie przeszkadza u sojusznika przemysłowe mordowanie dzieci ?|Bozon Higgsa 19.08.2015, 21:20

zgadzasz się na przemysłowe mordowanie dzieci?
    sprzedaż ciał z tych mordów na części do doświadczeń i kremy?
    sadzisz że państwo które nie upomina się o te mordowane dzieci jest godne zaufania i zadba o ciebie?

A coś oprócz erystyki? Proszę Pana, czytanie elektryzujących, pudelkofrondowych tekścików na głównej naprawdę źle na Pana wpływa.
    Odpowiedz
  • Re: Jak wam się żyje w państwie, któremu nie przeszkadza u sojusznika przemysłowe mordowanie dzieci ?|Polipid3 19.08.2015, 21:21

A coś oprócz erystyki? Proszę Pana, czytanie elektryzujących, pudelkofrondowych tekścików na głównej naprawdę źle na Pana wpływa.

erystyka? to sobie głąbie uświadom że to rzeczywistość.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook