Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Jak w Polsce promuje się nielegalną aborcję?

dodano: 2.06.2021, 16:39
akcje wątku: drzewko

Autor: Wojo

Kilka dni temu Natalia Broniarczyk z największej zorganizowanej grupy przestępczej w Polsce, która zajmuje się nielegalnym handlem pigułkami poronnymi i pomocnictwem w aborcji, wystąpiła w… głównym wydaniu „Faktów” TVN!

W 2020 roku „Fakty” były liderem popularności wśród polskojęzycznych programów informacyjnych, ze średnią oglądalnością blisko 3 milionów widzów. Właśnie przed taką grupą odbiorców mogła przemawiać aborcjonistka. Wie Pan co powiedziała?

Pochwaliła się udziałem jej grupy przestępczej w nielegalnych aborcjach dokonywanych na polskich dzieciach. Wedle jej relacji, aż 700 Polek miało w ostatnim czasie skorzystać z nielegalnych „usług” pomocnictwa w aborcji. Broniarczyk przyznała, że były to morderstwa dokonane w drugim trymestrze ciąży, a więc w czasie gdy niektóre dzieci mogłyby już urodzić się i przeżyć jako wcześniaki. Równolegle, na pasku TVN wyemitowano nazwę jej grupy przestępczej, dzięki czemu mogło się o niej dowiedzieć kilka milionów osób!

Właśnie w taki sposób, na masową i szeroką skalę, reklamuje się w Polsce nielegalne aborcje. Jak podają zorganizowane grupy przestępcze, od 2020 r. zamordowano ok. 9 000 małych Polaków za pomocą kupionych od aborcyjnej mafii pigułek poronnych, a co najmniej 700 dzieci zabito w zagranicznych ośrodkach śmierci, do których z pomocą aborcyjnych przestępców wywieziono ich matki. Zarówno dystrybucja pigułek poronnych jak i pomocnictwo w aborcji, to w świetle polskiego prawa przestępstwa. Nie przejmują się tym jednak media, które zapewniają członkom aborcyjnej mafii darmowy czas antenowy przed milionową widownią. To jednak nie wszystko.

Za pośrednictwem własnych kanałów komunikacji zorganizowane, aborcyjne grupy przestępcze uprawiają wyjątkowo nachalną i bezczelną propagandę. Jakiś czas temu na jednej z ich grup pojawił się taki wpis:

„Kinga płakała ze szczęścia, gdy pojawiło się krwawienie po przyjęciu tabletek aborcyjnych. To nie jest jakaś rzadka reakcja – wiele z Was odczuwa tak ogromną ulgę w tym momencie i ta ulga jest zrozumiała – przestajecie być w niechcianej ciąży i wszystko powoli wraca do normy :)”

Napisali na Facebooku aborcjoniści handlujący pigułkami poronnymi. Tego typu teksty mają zachęcić odbiorców, w szczególności nastoletnie dziewczęta i młode kobiety w trudnej sytuacji życiowej, do zakupu pigułek i zamordowania za ich pomocą swojego dziecka. Na dzień dzisiejszy mają oni już prawie 90 000 fanów na Facebooku i liczba ta wciąż rośnie. Takie propagandowe wpisy i reklamy trafiają do setek tysięcy osób w naszym kraju. Tymczasem, dla wielu Polek skutki połknięcia pigułek są zupełnie inne:

„Zalała mnie fala krwi, dosłownie wszystko było we krwi, łóżko, podłoga, moje ciuchy, skarpetki, kapcie, wszystko. Biegiem do toalety, tam kolejna fala bólu, kolejne dwa silniejsze niż kiedykolwiek. Do szpitala trafiłam z krwotokiem i regularnymi skurczami. Dziecko było żywe. Była próba powstrzymania, nie zadziałała. Dziecko urodziło się i zmarło mi na rękach w szpitalu. Po prostu masakra.”

Napisała kobieta, która połknęła pigułki kupione od przestępców. Niewiele brakowało, a wykrwawiłaby się na śmierć. Podobny los spotyka wiele Polek. Tego jednak trudno dowiedzieć się z TVN lub propagandowych stron należących do mafii aborcyjnej. 

Właśnie dlatego nasza Fundacja działa i ostrzega Polaków przed pigułkami, informując czym jest i jak wygląda aborcja. Obecnie intensywnie robimy to w ramach dobiegającej końca zbiórki podpisów pod projektem „Stop aborcji 2021”, którego celem jest objęcie wszystkich dzieci w Polsce ochroną prawną i wprowadzenie skutecznych mechanizmów karania aborcyjnych przestępców.

W czasie gdy w największych polskojęzycznych mediach promowana i reklamowana jest aborcja, my w sposób całkowicie niezależny docieramy do naszego społeczeństwa z prawdą o tym morderczym procederze. Do naszych wolontariuszy, którzy w całym kraju zbierają na ulicach podpisy pod projektem, podchodzą tysiące osób i często po raz pierwszy w życiu rozmawiają na ten temat. Dla wielu osób oznacza to zmianę świadomości i stanowiska wobec aborcji. Tysiące osób otrzymuje od nas nasz przewodnik „Jak rozmawiać o aborcji?”, w którym znajdzie opis realiów aborcji w Polsce. Jest jeszcze coś, co nas bardzo cieszy.

Tysiące osób daje wyraz sprzeciwu wobec aborcji poprzez podpisanie się pod naszym projektem. To deklaracje, które z uwagi na intensywną propagandę aborcjonistów, są w naszym społeczeństwie bardzo potrzebne. Wiedzą o tym zwolennicy aborcji, którzy próbują storpedować nasze działania.

Kilka dni temu pod naszym projektem podpisała się m.in. Zofia Klepacka, znana w przestrzeni publicznej medalistka olimpijska. Pochwaliła się tym w mediach społecznościowych, co natychmiast wywołało furię aborcjonistów.

Na jej profilu pojawiło się kilka tysięcy komentarzy, z czego ogromna część to… reklamy aborcji pigułkowej. Aktywiści aborcyjni masowo zaczęli zalewać profil Klepackiej wpisami z numerem kontaktowym do grupy przestępczej, za pomocą którego można nielegalne zamówić pigułki poronne. 

Tego typu ataki to powszechnie stosowana przez aborcjonistów metoda na zastraszenie kolejnych osób, które sprzeciwiają się aborcji. Inną metodą jest mnożenie pozwów i donosów sądowych. Ofiarą tego typu prześladowań po raz kolejny padł ostatnio nasz niepełnosprawny wolontariusz Bawer Aondo-Akaa.

Bawer, który od urodzenia jest sparaliżowany i porusza się na wózku z pomocą innej osoby, został znów skazany za pokazywanie prawdy o aborcji! Sąd wydał na niego wyrok 1700 zł grzywny za koordynowanie akcji billboardowej, w ramach której nasza Fundacja wywiesiła w przestrzeni publicznej wielkoformatowe grafiki pokazujące czym jest aborcja.

Podczas gdy aborcyjni przestępcy publicznie występują w programach telewizyjnych o najwyższej w Polsce oglądalności, bezkarnie reklamując przy tym swoją bandycką działalność, sądy i prokuratura interesują się naszymi wolontariuszami, którzy pokazują prawdę o aborcji. Zwraca na to uwagę Bawer Aondo-Akaa:

„Pomocnictwo w ohydnym procederze aborcji jest karalne. Tak naprawdę prokuratura nic z tym nie robi, a powinna. Przecież to jest jej obowiązek, są dowody, dostarczają je nawet sami aborcjoniści. Za to skazuje się obrońców życia, którzy pokazują, czym jest aborcja.”

Powiedział Bawer po usłyszeniu kolejnego wyroku, w wyniku którego został zmuszony do zapłaty 1700 zł grzywny. Nie powoduje to jednak u niego zniechęcenia. Jak sam mówi:

„Dalej będę działać, nawet jeszcze intensywniej. Już niedługo pojawią się kolejne banery. Aborcjonistom chodzi o to, by obrońcy życia poczuli się zniechęceni, ale nas prześladowania nie zrażają. Chodzi w końcu o niewinne dzieci.”

Nasza Fundacja nie zamierza ulegać szantażom aborcjonistów. Będziemy dalej działać w obronie dzieci i świadomości Polaków. Obecnie powoli dobiega końca nasza ogólnopolska inicjatywa ustawodawcza „Stop aborcji 2021”. Mamy niewiele czasu na zebranie co najmniej 100 000 podpisów pod projektem, dzięki któremu możliwe będzie zatrzymanie aborcyjnych bandytów i dotarcie do tysięcy kolejnych Polaków z prawdą o aborcji. 

Wiele osób zgłasza się do nas i deklaruje, że do 15 czerwca prześle zebrane przez siebie podpisy. Zbliża się święto Bożego Ciała i długi weekend, który jest dobrą okazją na zebranie dużej liczby podpisów. Liczymy na zaangażowanie wielu osób dobrej woli, które jednak aby mogły działać potrzebują wsparcia.

Nasi wolontariusze i koordynatorzy jeżdżą do kolejnych miast i miejscowości, w których w najbliższych dniach zostanie przeprowadzona zbiórka podpisów. Często są to miejsca, w których jeszcze nigdy nie były organizowane żadne publiczne akcje przeciwko aborcji. Wyposażamy również kolejne osoby w karty do zbierania podpisów, przewodniki „Jak rozmawiać o aborcji?” i inne akcesoria umożliwiające skuteczne dotarcie do Polaków, takie jak namioty, plakaty, bannery, grafiki i megafony.

Nasza Fundacja nie dysponuje oglądalnością na poziomie TVN lub innych ogólnopolskich stacji, która umożliwiłaby dotarcie do milionów Polaków. Pomimo tego, mamy wpływ na setki tysięcy naszych rodaków. To zasługa Darczyńców, których pomoc i wsparcie pozwala nam na organizowanie kolejnych, niezależnych akcji informacyjnych i kampanii społecznych. W ten sposób walczymy o to, aby odbić przestrzeń publiczną dla cywilizacji życia. 

Dlatego jeszcze raz Pana proszę o wsparcie naszej akcji „Stop aborcji 2021”, która dobiega końca, przez co musimy bardzo się spieszyć ze zbiórką podpisów!

 

Serdecznie Pana pozdrawiam,

Kinga Małecka-Prybyło   

Fundacja Pro - Prawo do życia

----------------------------------------------

Moi Drodzy,

proszę, pomyślcie, jak możecie pomóc w tej akcji zbierania podpisów. Wystarczy zebrać 10 podpisów wśród najbliższych i wysłać. Formularz znajdziecie na stronie fundacji.

https://stronazycia.pl/wp-content/uploads/2021/04/oiu-2021_karta.pdf • Re: Jak w Polsce promuje się nielegalną aborcję?|Annbis 2.06.2021, 16:53
  "Będziemy dalej działać w obronie dzieci i świadomości Polaków"
  - Trzeba działać. To nie ulega wątpliwości. Jednak dopóki u władzy będą zdrajcy z kręgu Okrągłego Stołu w Magdalence, obojętnie czy z PO, czy z PiS-u i będzie ich popierał Episkopat Polski (bo dzięki nim księża uniknęli lustracji), wszelkie działania - to jak walka z wiatrakami.
  Odpowiedz
 • Re: Jak w Polsce promuje się nielegalną aborcję?|Zawistowski 2.06.2021, 20:36
  Wg obecnego stanu prawnego, aborcja w Polsce jest kwestią sumienia i to niezależnie od miesiąca ciąży.
  Ograniczona jest jedynie praktyka wykonywania zabiegów, coś jak bimber: przestępcą jest produkujący bez licencji a nie konsument.

  To różni Polskę od reszty krajów, gdzie aborcja bywa nawet łatwiej dostępna, ale za jej nielegalne wykonywanie (np. za późno) odpowiada zleceniodawca, czyli matka.

  Ostatni wyrok dla abortującej matki w Polsce został orzeczony 1948r na mocy prawa sanacyjnego.
  Zatem aborcja, jako akt, którego podmiotem jest dziecko NIE JEST W POLSCE KARALNA i nie można mieć pretensji to wskazanych działań aborcjonistów, jeśli stalinowskie prawo o niekaralności osoby decydującej się na aborcję zostawia się w mocy.
  "Owocem zaś ducha jest: miłość, radość, pokój, cierpliwość, uprzejmość, dobroć, wierność, łagodność, opanowanie. Przeciw takim [cnotom] nie ma Prawa*. (Ga 5,22-23)
  Odpowiedz
 • Re: Jak w Polsce promuje się nielegalną aborcję?|Ano 2.06.2021, 21:00

  Wg obecnego stanu prawnego, aborcja w Polsce jest kwestią sumienia i to niezależnie od miesiąca ciąży.
  Ograniczona jest jedynie praktyka wykonywania zabiegów, coś jak bimber: przestępcą jest produkujący bez licencji a nie konsument.

  To różni Polskę od reszty krajów, gdzie aborcja bywa nawet łatwiej dostępna, ale za jej nielegalne wykonywanie ...


  Ano. Polska nie jest krajem Mezoameryki, gdzie mocne prawo antyaborcyjne pozwala pozwać (a nawet skazać na wieloletnie więzienie) za naturalne poronienie, bo matka przewróciła się na śliskiej podłodze i uszczerbku na na zdrowiu doświadczyła nie tylko sama, ale też jej dziecko, w wyniku czego zmarło w łonie matki. Co nie było ani planowane, ani zamierzone.

  https://natemat.pl/336145,aborcja-w-salwadorze-oto-zakaz-przerywania-ciazy-w-praktyce-fakty
  Selma, Selma, zdravo, Selma. Putuj, Selma. I molim te ne naginji se kroz prozor.
  Odpowiedz
 • Re: Jak w Polsce promuje się nielegalną aborcję?|Zawistowski 2.06.2021, 21:58

  Ano. Polska nie jest krajem Mezoameryki, gdzie mocne prawo antyaborcyjne pozwala pozwać (a nawet skazać na wieloletnie więzienie) za naturalne poronienie, bo matka przewróciła się na śliskiej podłodze i uszczerbku na na zdrowiu doświadczyła nie tylko sama, ale też jej dziecko, w wyniku czego zmarło w łonie matki. Co nie ...


  Nie komentuję wyroków, bo nie wiem czy morderstwo było nieumyślne, umyślne, czy był to przypadek. Dokładnie tak samo będzie jak potrącisz pieszego - może okazać, że chciałaś go zabić, byłaś nieuważna, albo że nie żadnej Twojej winy, bo np. przebiegał autostradę.
  Problem w tym, że w Polsce aborcja, rozumiana jako DECYZJA o usunięciu ciąży (lub zabiciu własnego dziecka, jak kto woli) NIE JEST czynem karalnym.
  Od tego trzeba zacząć - regulacja prawna a później konsekwencje i oskarżenia.

  Jeśli wyjadę z żoną do Syrii, tam w majestacie tamtejszego prawa połamię jej ręce i wrócimy do Polski, to pójdę siedzieć - bo dokonałem czynu, który w PL jest kryminalny. Jeśli natomiast moja żona pojedzie do Czech i tam w majestacie prawa usunie ciążę i wróci, to w PL będzie niewinna. Bo sama aborcja czynem kryminalnym w Polsce nie jest.
  "Owocem zaś ducha jest: miłość, radość, pokój, cierpliwość, uprzejmość, dobroć, wierność, łagodność, opanowanie. Przeciw takim [cnotom] nie ma Prawa*. (Ga 5,22-23)
  Odpowiedz
 • Re: Jak w Polsce promuje się nielegalną aborcję?|Ano 2.06.2021, 22:07

  Nie komentuję wyroków, bo nie wiem czy morderstwo było nieumyślne, umyślne, czy był to przypadek. Dokładnie tak samo będzie jak potrącisz pieszego - może okazać, że chciałaś go zabić, byłaś nieuważna, albo że nie żadnej Twojej winy, bo np. przebiegał autostradę.
  Problem w tym, że w Polsce aborcja, rozumiana jako DECYZJA ...


  Ano. Ale polski rząd listem wiceambasadora RP w Pradze już próbuje pouczać rząd Republiki Czeskiej, że nie powinni umożliwiać Polkom aborcji w klinikach czeskich, bo to jest sprzeczne z polskim prawem.


  Niech zaczną też pouczać Putina i Łukašenkę, co jest zgodne z polskim prawem.
  Selma, Selma, zdravo, Selma. Putuj, Selma. I molim te ne naginji se kroz prozor.
  Odpowiedz
 • Re: Jak w Polsce promuje się nielegalną aborcję?|Zawistowski 2.06.2021, 23:25

  Ano. Ale polski rząd listem wiceambasadora RP w Pradze już próbuje pouczać rząd Republiki Czeskiej, że nie powinni umożliwiać Polkom aborcji w klinikach czeskich, bo to jest sprzeczne z polskim prawem.

  Niech zaczną też pouczać Putina i Łukašenkę, co jest zgodne z polskim prawem.


  I to jest tragiczne. Nawet nie wiedziałem.
  Później będą prosić kolejne kraje? "Bardzo przepraszamy, ale nie możemy kryminalizować samej aborcji, bo to zmusiłoby nas do stawiania kobiet w stan oskarżenia a w Polsce kobiet dotykać nie wolno. Dlatego prosimy uprzejmie, byście w ramach dobrosąsiedzkich relacji naszych kobiet nie obsługiwali".

  A zauważyłaś jak budowana jest w Polsce percepcja anty-aborcyjna? Z telewizji, netu i kazań słyszę o winnych - politykach, lekarzach, demonstrantach, nawet nieodpowiedzialnych ojcach... i tylko nie słyszę o osobach które składają podpis na zleceniu, które podejmują decyzję i w ramach dostępnych środków ją realizują - o aborterkach. Ponad 1/3 Polek, sporo. Są niewinne. System nawalił. I Czesi.
  "Owocem zaś ducha jest: miłość, radość, pokój, cierpliwość, uprzejmość, dobroć, wierność, łagodność, opanowanie. Przeciw takim [cnotom] nie ma Prawa*. (Ga 5,22-23)
  Odpowiedz
 • Re: Jak w Polsce promuje się nielegalną aborcję?|Adalbert1241 3.06.2021, 10:05

  I to jest tragiczne. Nawet nie wiedziałem.
  Później będą prosić kolejne kraje? "Bardzo przepraszamy, ale nie możemy kryminalizować samej aborcji, bo to zmusiłoby nas do stawiania kobiet w stan oskarżenia a w Polsce kobiet dotykać nie wolno. Dlatego prosimy uprzejmie, byście w ramach dobrosąsiedzkich relacji naszych kobiet nie obsługiwali".

  A ...


  ^^^
  Odpowiedz
 • Re: Jak w Polsce promuje się nielegalną aborcję?|Wojo 3.06.2021, 21:50

  I to jest tragiczne. Nawet nie wiedziałem.
  Później będą prosić kolejne kraje? "Bardzo przepraszamy, ale nie możemy kryminalizować samej aborcji, bo to zmusiłoby nas do stawiania kobiet w stan oskarżenia a w Polsce kobiet dotykać nie wolno. Dlatego prosimy uprzejmie, byście w ramach dobrosąsiedzkich relacji naszych kobiet nie obsługiwali".

  A ...


  Dziękuję Panu za wypowiedzi.
  Zwracają uwagę na istotny fakt, który przyczynia się do fałszywej świadomości kobiet-aborterek o bezkarności. Karanie matek, które uśmiercają swoje dzieci jest trudne od strony dowodowej, niemniej ta ustawa wprowadza karanie z umyślne spowodowanie śmierci lub uszczerbku zdrowia dziecka.
  Odpowiedz
 • Re: Jak w Polsce promuje się nielegalną aborcję?|Zawistowski 3.06.2021, 22:21

  Dziękuję Panu za wypowiedzi.
  Zwracają uwagę na istotny fakt, który przyczynia się do fałszywej świadomości kobiet-aborterek o bezkarności. Karanie matek, które uśmiercają swoje dzieci jest trudne od strony dowodowej, niemniej ta ustawa wprowadza karanie z umyślne spowodowanie śmierci lub uszczerbku zdrowia dziecka.


  Niestety nie chodzi o trudność dowodzenia. Nie trudno udowodnić czyn np. kobiecie, która deklaruje, że dokanała aborcję, szczególnie jeśli w związku z tym podpisała zgodę na zabieg. Chodzi o faktyczny stan prawny w Polsce:

  "W kodeksie karnym z roku 1932 odpowiedzialność karną za bezprawne przerwanie ciąży ponosiła zarówno kobieta, jak i osoba, która dokonała zabiegu lub przy nim pomogła, a więc również lekarz.

  W roku 1956 władze Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej przyjęły ustawę o dopuszczalności przerywania ciąży, w której uregulowano już tylko kwestię odpowiedzialności karnej lekarzy oraz osób pomagających w dokonaniu zabiegu aborcji – sama kobieta przestała być karana za przerwanie ciąży.

  W obecnie obowiązującym w Polsce kodeksie karnym sytuacja wygląda podobnie – kobieta nie ponosi odpowiedzialności karnej za bezprawne przerwanie ciąży, natomiast lekarz oraz osoba udzielająca pomocy już tak. Odpowiedzialność ponosi także osoba, która namawiała, podżegała lub przymusiła kobietę do zabiegu."
  https://demagog.org.pl/wypowiedzi/czy-kobieta-ponosi-odpowiedzialnosc-karna-za-usuniecie-ciazy/

  "Owocem zaś ducha jest: miłość, radość, pokój, cierpliwość, uprzejmość, dobroć, wierność, łagodność, opanowanie. Przeciw takim [cnotom] nie ma Prawa*. (Ga 5,22-23)
  Odpowiedz
 • Re: Jak w Polsce promuje się nielegalną aborcję?|Zawistowski 3.06.2021, 22:28

  Dziękuję Panu za wypowiedzi.
  Zwracają uwagę na istotny fakt, który przyczynia się do fałszywej świadomości kobiet-aborterek o bezkarności. Karanie matek, które uśmiercają swoje dzieci jest trudne od strony dowodowej, niemniej ta ustawa wprowadza karanie z umyślne spowodowanie śmierci lub uszczerbku zdrowia dziecka.


  "niemniej ta ustawa wprowadza karanie z umyślne spowodowanie śmierci lub uszczerbku zdrowia dziecka"
  Bynajmniej. W prawie obowiązuje zasada pierwszeństwa przepisu szczegółowego nad ogólnym. Jeśli tam gdzie mowa o aborcji wina matki jest wykluczona, to nie można jej w takim przypadku zaskarżyć z tytułu morderstwa, czy spowodowania śmierci.
  Potwierdza to praktyka sądowa, która po milionach aborcji dokonanych przez Polki w kraju i zagranicą, nie skazała ani jednej od 70 lat
  "Owocem zaś ducha jest: miłość, radość, pokój, cierpliwość, uprzejmość, dobroć, wierność, łagodność, opanowanie. Przeciw takim [cnotom] nie ma Prawa*. (Ga 5,22-23)
  Odpowiedz
 • Re: Jak w Polsce promuje się nielegalną aborcję?|Adalbert1241 3.06.2021, 10:04

  Wg obecnego stanu prawnego, aborcja w Polsce jest kwestią sumienia i to niezależnie od miesiąca ciąży.
  Ograniczona jest jedynie praktyka wykonywania zabiegów, coś jak bimber: przestępcą jest produkujący bez licencji a nie konsument.

  To różni Polskę od reszty krajów, gdzie aborcja bywa nawet łatwiej dostępna, ale za jej nielegalne wykonywanie ...


  ^^^
  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook