Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Jak kultura przegrywa z chamstwem.

dodano: 25.04.2016, 9:39
akcje wątku: drzewko

Autor: Rumcajs-owa

"Wszyscy jesteśmy robakami, tyle że mnie wydaje się, że jestem robaczkiem świętojańskim." Winston Churchill

Radny PiS z Działdowa udał sie do teatru "6 Piętro" i urzadził przedstawienie we własnej reżyserii.

http://www.fakt.pl/plotki/pijany-radny-pis-zbigniew-bocko-zrobil-afere-w-teatrze-6-pietro-michala-zebrowskiego,artykuly,628565.html

Zamiast wezwać policję i wyprosić buraka za drzwi, pracownicy teatru zachowali się zbyt elegancko, według mnie. Teraz piszą listy na Berdyczów.

• Re: Jak kultura przegrywa z chamstwem.|HansMesser 25.04.2016, 9:43
    Dobra zmiana...
    Odpowiedz
  • Re: Jak kultura przegrywa z chamstwem.|Witt 25.04.2016, 10:07
    Jeśli prezentowana relacja zdarzeń się potwierdzi, to powinni wywalić wsiuna na twarz.
    Szkoda, że radny z Działdowa wziął przykład z HGW i postanowił z wydarzenia zrobić spektakl własnej osoby. Jeden narobił szkód na całe warmińsko-mazurskie, druga na pół świata.
    "Ileż to tragedii możnaby uniknąć, gdyby k**wa zalegalizować morderstwo, czerwone świry." - Gaius Marius.
    Odpowiedz
  • Re: Jak kultura przegrywa z chamstwem.| 25.04.2016, 11:18

Jeśli prezentowana relacja zdarzeń się potwierdzi, to powinni wywalić wsiuna na twarz.
    Szkoda, że radny z Działdowa wziął przykład z HGW i postanowił z wydarzenia zrobić spektakl własnej osoby. Jeden narobił szkód na całe warmińsko-mazurskie, druga na pół świata.

Skoro prezydent Duda wolal milczec i udawac, ze wszystko jest ok..
    To ktos musial powiedziec, jak jest.
    Faith divides us - death unites us.
    Odpowiedz
  • Re: Jak kultura przegrywa z chamstwem.|Witt 25.04.2016, 11:53

Skoro prezydent Duda wolal milczec i udawac, ze wszystko jest ok..
    To ktos musial powiedziec, jak jest.

A kto powiedział, bo nie słuchałem innych przemówień prócz PAD i HGW?
    "Ileż to tragedii możnaby uniknąć, gdyby k**wa zalegalizować morderstwo, czerwone świry." - Gaius Marius.
    Odpowiedz
  • Re: Jak kultura przegrywa z chamstwem.|Rumcajs-owa 25.04.2016, 12:32

o jakich szkodach mowa, nie słucham HGW, a co do radnego, przecież miała być dobra zmiana.
    "Wszyscy jesteśmy robakami, tyle że mnie wydaje się, że jestem robaczkiem świętojańskim." Winston Churchill
    Odpowiedz
  • Re: Jak kultura przegrywa z chamstwem.|salvatore 25.04.2016, 17:45

o jakich szkodach mowa, nie słucham HGW, a co do radnego, przecież miała być dobra zmiana.

Kulega dał się aż tak oszukać,że głosował na PiS? :)
    Tylko Dobro jest ciekawe
    Odpowiedz
  • Re: Jak kultura przegrywa z chamstwem.|Rumcajs-owa 25.04.2016, 22:39

Kulega dał się aż tak oszukać,że głosował na PiS? :)

to tylko kąśliwa uwaga. PiS to nie moja bajka i utwierdzam się w tym coraz bardziej.
    Odpowiedz
  • Re: Jak kultura przegrywa z chamstwem.|DelfInn 25.04.2016, 15:18
    Odpowiedz
  • Re: Jak kultura przegrywa z chamstwem.|DelfInn 25.04.2016, 15:19
    do szc
    Odpowiedz
  • Re: Jak kultura przegrywa z chamstwem.|Altek 25.04.2016, 23:07
    Dziwne, że teatr nie miał ochroniarzy lub nie wezwał policji.

Ale dowiedziałem się o Perzyńskim i jego twórczości, którego ulicą niedawno spacerowałem bez stosownej wiedzy.

http://polskaijejhistoria.blogspot.com/2015/09/wodzimierz-perzynski.html

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook