Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Jak kultura przegrywa z chamstwem.

dodano: 25.04.2016, 9:39
akcje wątku: drzewko

Autor: Rumcajs-owa

"Wszyscy jesteśmy robakami, tyle że mnie wydaje się, że jestem robaczkiem świętojańskim." Winston Churchill

Radny PiS z Działdowa udał sie do teatru "6 Piętro" i urzadził przedstawienie we własnej reżyserii.

http://www.fakt.pl/plotki/pijany-radny-pis-zbigniew-bocko-zrobil-afere-w-teatrze-6-pietro-michala-zebrowskiego,artykuly,628565.html

Zamiast wezwać policję i wyprosić buraka za drzwi, pracownicy teatru zachowali się zbyt elegancko, według mnie. Teraz piszą listy na Berdyczów.

• Re: Jak kultura przegrywa z chamstwem.|HansMesser 25.04.2016, 9:43
    Dobra zmiana...
    Odpowiedz
  • Re: Jak kultura przegrywa z chamstwem.|Witt 25.04.2016, 10:07
    Jeśli prezentowana relacja zdarzeń się potwierdzi, to powinni wywalić wsiuna na twarz.
    Szkoda, że radny z Działdowa wziął przykład z HGW i postanowił z wydarzenia zrobić spektakl własnej osoby. Jeden narobił szkód na całe warmińsko-mazurskie, druga na pół świata.
    "Ileż to tragedii możnaby uniknąć, gdyby k**wa zalegalizować morderstwo, czerwone świry." - Gaius Marius.
    Odpowiedz
  • Re: Jak kultura przegrywa z chamstwem.| 25.04.2016, 11:18

Jeśli prezentowana relacja zdarzeń się potwierdzi, to powinni wywalić wsiuna na twarz.
    Szkoda, że radny z Działdowa wziął przykład z HGW i postanowił z wydarzenia zrobić spektakl własnej osoby. Jeden narobił szkód na całe warmińsko-mazurskie, druga na pół świata.

Skoro prezydent Duda wolal milczec i udawac, ze wszystko jest ok..
    To ktos musial powiedziec, jak jest.
    Faith divides us - death unites us.
    Odpowiedz
  • Re: Jak kultura przegrywa z chamstwem.|Witt 25.04.2016, 11:53

Skoro prezydent Duda wolal milczec i udawac, ze wszystko jest ok..
    To ktos musial powiedziec, jak jest.

A kto powiedział, bo nie słuchałem innych przemówień prócz PAD i HGW?
    "Ileż to tragedii możnaby uniknąć, gdyby k**wa zalegalizować morderstwo, czerwone świry." - Gaius Marius.
    Odpowiedz
  • Re: Jak kultura przegrywa z chamstwem.|Rumcajs-owa 25.04.2016, 12:32

o jakich szkodach mowa, nie słucham HGW, a co do radnego, przecież miała być dobra zmiana.
    "Wszyscy jesteśmy robakami, tyle że mnie wydaje się, że jestem robaczkiem świętojańskim." Winston Churchill
    Odpowiedz
  • Re: Jak kultura przegrywa z chamstwem.|salvatore 25.04.2016, 17:45

o jakich szkodach mowa, nie słucham HGW, a co do radnego, przecież miała być dobra zmiana.

Kulega dał się aż tak oszukać,że głosował na PiS? :)
    Tylko Dobro jest ciekawe
    Odpowiedz
  • Re: Jak kultura przegrywa z chamstwem.|Rumcajs-owa 25.04.2016, 22:39

Kulega dał się aż tak oszukać,że głosował na PiS? :)

to tylko kąśliwa uwaga. PiS to nie moja bajka i utwierdzam się w tym coraz bardziej.
    Odpowiedz
  • Re: Jak kultura przegrywa z chamstwem.|DelfInn 25.04.2016, 15:18
    Odpowiedz
  • Re: Jak kultura przegrywa z chamstwem.|DelfInn 25.04.2016, 15:19
    do szc
    Odpowiedz
  • Re: Jak kultura przegrywa z chamstwem.|Altek 25.04.2016, 23:07
    Dziwne, że teatr nie miał ochroniarzy lub nie wezwał policji.

Ale dowiedziałem się o Perzyńskim i jego twórczości, którego ulicą niedawno spacerowałem bez stosownej wiedzy.

http://polskaijejhistoria.blogspot.com/2015/09/wodzimierz-perzynski.html

Jeśli nie wiesz, dokąd chcesz iść, nie ma znaczenia, którą drogą pójdziesz. Lewis Carroll
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook