Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Jak długo Polacy pozwolą sobie pluć w twarz, POlaczkom wyznającym nie normalność Tuska?

dodano: 15.08.2014, 14:16
akcje wątku: drzewko

Autor: jozue7

Stosunek rządu do katastrofy smoleńskiej to w ogóle jest hańba. Postępowanie rządu było tu antynarodowe - rząd wykazał się poddaństwem i tchórzostwem wobec Putina. Rosjanie nie oddadzą nam wraku ani skrzynek - nie oddadzą ich nigdy, bo są zbrodniarzami. Ile lat trzeba było czekać, żeby przyznali się do Katynia? Kilkadziesiąt. W sprawie Smoleńska też warto czekać, by wydrzeć im tę prawdę.

Inne sprawy: odwlekanie wydobywania gazu z łupków i sabotaż z budową gazoportu. Takich przykładów jest mnóstwo. Ja nie przypisuję obecnej władzy dobrych intencji - oni szkodzą Polsce.

Platforma ma media do dyspozycji. Trzy wielkie telewizje rządzą umysłami większości Polaków. Jest też bardzo duża liczba osób, które są przypięte do obecnej władzy - nie bez kozery władza zatrudniła kilkaset tysięcy nowych urzędników. Ci ludzie są żelaznym elektoratem partii władzy. A także wszyscy złodzieje, którzy kradli przez siedem lat rządów Tuska - też będą go popierać.

Ja czekam na rządy mądrych i uczciwych ludzi. Liczę, że partią takich ludzi będzie Prawo i Sprawiedliwość.

• Re: Jak długo Polacy pozwolą sobie pluć w twarz, POlaczkom wyznającym nie normalność Tuska?|Szept 15.08.2014, 22:53
    "Prawda jest taka, że prawdziwie wolnych Polaków kierujących się wartościami patriotycznymi, narodowymi i chrześcijańskimi jest w TenKraju tylko ok. 30%"

Sry Edenu ale w Polsce nie ma 30% idiotów nawet jeśli tak się tobie wydaje po sztachu gandzi. No albo ja przeceniam moich rodaków :P
    Wybaczcie ale Edenu i PP to trole których ciężko zdzierżyć :P ubolewam, że trol nie ma świadomości że jest trolem :(
    Nie wolno się bać. Stach zabija duszę. Strach to mała śmierć, a wielkie unicestwienie. Stawię mu czoło.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook