Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Idz, sprzedaj wszystko ...

dodano: 14.02.2020, 21:06
akcje wątku: drzewko

Autor: Ateistyczny lewak

Nikt nie zabil we mnie boga z taka sila I nie odrodzil we mnie czlowieka z wieksza moca niz to zrobil Christopher Hitchens.

... co masz, i rozdaj ubogim, a bedziesz mial skarb w niebie.... tak, mowia, nauczal Chrystus... nie wszyscy wysluchali tej lekcji, zwlaszcza ci ktorzy wszedzie widza antychrysta, Watykan... kazdy hierarcha watykanski na pamiec zna te lekcje ale rzeczywistosc jest inna. 

Okazuje sie, ze Watykan jest najwiekszym, na swiecie, wlascicielem ziemi, w sumie Watykan posiada 71.6 milionow hektarow ziemi... jako panstwo byloby to 40 najwieksze panstwo na swiecie... 

Az tyle ziemi potrzeba zeby zyc w ubostwie. Okazuje sie, ze nasi hierarchowie wola miec skarby tu na Ziemi niz tam w niebie.

Jak Watykan doszedl do tej fortuny to temat innej dyskusji.

• Re: Idz, sprzedaj wszystko ...|Norton Commander 14.02.2020, 21:10
    ja to już jestem stary dziadek.
    Ale pryszczate lewactwo z zawodówki siedzi na ff w walentynki o 21 ???

Wyjdź na dwór stary kawalerze.
    Odpowiedz
  • Re: Idz, sprzedaj wszystko ...|MH 14.02.2020, 21:20
    W Polsce Kościół katolicki jest drugim w kolejności beneficjentem dopłat z Unii Europejskiej po rolnikach.
    … So maybe I'm blind. But I'm only human after all.
    Odpowiedz
  • Re: Idz, sprzedaj wszystko ...|Altek 14.02.2020, 22:58
    Robak zazdrości gryzie. Może jakiś KRS, to procent wpłaci się?
    Jeśli nie wiesz, dokąd chcesz iść, nie ma znaczenia, którą drogą pójdziesz. Lewis Carroll
    Odpowiedz
  • Re: Idz, sprzedaj wszystko ...|pismac 14.02.2020, 23:14

Robak zazdrości gryzie. Może jakiś KRS, to procent wpłaci się?

Przekaż swój 1%
    Stowarzyszeniu Wikimedia Polska

Numer KRS
    0000244732
    „Nie paliłeś dawniej tyle co dziś. Zapałka ci drży, nielekko nam iść”.
    Odpowiedz
  • Re: Idz, sprzedaj wszystko ...|Altek 14.02.2020, 23:38

Przekaż swój 1%
    Stowarzyszeniu Wikimedia Polska

Numer KRS
    0000244732

Chcemy integrować i powiększać społeczność wikimedian poprzez szkolenia, spotkania, akcje edycyjne i inne formy wsparcia.
    Chcemy korzystać z i ciągle powiększać potencjał i umiejętności naszych pracowników i wolontariuszy. Chcemy aktywnie pozyskiwać wartościowe i potrzebne zasoby z instytucji kultury, dzięki szerokiemu programowi rezydentur, szkoleń i kampanii.
    Chcemy wzmacniać i porządkować obecność wikimediów w środowisku edukacyjnym.
    Chcemy zwiększyć stabilność finansową organizacji, zwiększając różnorodność naszych źródeł finansowania.
    Chcemy lepiej i czytelniej komunikować się z naszymi darczyńcami, członkami i partnerami.
    Jeśli nie wiesz, dokąd chcesz iść, nie ma znaczenia, którą drogą pójdziesz. Lewis Carroll
    Odpowiedz
  • Re: Idz, sprzedaj wszystko ...|Adalbert1241 15.02.2020, 10:22
    "Jak Watykan doszedl do tej fortuny to temat innej dyskusji."

Tak do dyskusji dla analfabetów.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook