Otwarte forum dyskusyjne Frondy

I śmieszno, i straszno

dodano: 13.01.2021, 18:11
akcje wątku: drzewko

Autor: Pan PiSowczyk

Wciąż piękny, waleczny i młody

• Re: I śmieszno, i straszno|Ślabřík 13.01.2021, 18:16
    I smiešna, i strašna…

Radyjo Svaboda

https://www.youtube.com/watch?v=4flYZdmUcIc
    Prostyja słovy. Prostyja rečy.
    Odpowiedz
  • Re: I śmieszno, i straszno|Wojo 13.01.2021, 18:50

I smiešna, i strašna…

Radyjo Svaboda

https://www.youtube.com/watch?v=4flYZdmUcIc

No, wie Pan, trupia czaszka jakoś słabo mnie nastraja pozytywnymi uczuciami do tego radia ...
    Odpowiedz
  • Re: I śmieszno, i straszno|Ślabřík 13.01.2021, 19:03

No, wie Pan, trupia czaszka jakoś słabo mnie nastraja pozytywnymi uczuciami do tego radia ...

A bačyli Vy heta, spadar?

https://img.discogs.com/jEF5JqLZgwoJJ3zOpMIF6279AJQ=/fit-in/600x649/filters:strip_icc():format(jpeg):mode_rgb():quality(90)/discogs-images/R-10065785-1549840355-9271.jpeg.jpg
    Odpowiedz
  • Re: I śmieszno, i straszno|Teofila (w podróży) 13.01.2021, 19:05
    84k followersów?

Nieźle.

A ten wątasek, to chyba jednak z zazdrości ;)
    Wierzę w Boga w Chrystusie obecnym w Kościele.
    Odpowiedz
  • Re: I śmieszno, i straszno|Teofila (w podróży) 13.01.2021, 19:09

84k followersów?

Nieźle.

A ten wątasek, to chyba jednak z zazdrości ;)

A nie, sorki, już mi się te wszystkie nicki i avatary zajączkują, to musi po covidzie ;)

Nu, ale jeżeli ten wątasek sam kolega założył, to diagnoza musi być inna:

uwaga na ego, bo zaraz pęknie ;)
    Wierzę w Boga w Chrystusie obecnym w Kościele.
    Odpowiedz
  • Re: I śmieszno, i straszno|Pan PiSowczyk 13.01.2021, 19:16

A nie, sorki, już mi się te wszystkie nicki i avatary zajączkują, to musi po covidzie ;)

Zacytowałem w tym wątku pana Woja, bo nikt inny tego nie tłitnął (stąd duża popularność tłita). Poza tym po raz pierwszy od dłuższego czasu zgadzam się z autorem tłita.
    Odpowiedz
  • Re: I śmieszno, i straszno|Wstęga Möbiusa 13.01.2021, 19:17

Że niby Wojtełkowe ego eksploduje pewnego dnia na Krak. Przedm. w Lublinie w okolicach kościoła kapucynów (nieopodal Placu Litewskiego)?

https://polska-org.pl/foto/7595/Kosciol_sw_Piotra_i_Pawla_ul_Krakowskie_Przedmiescie_Lublin_7595853.jpg
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.
    Odpowiedz
  • Re: I śmieszno, i straszno|MKasperowicz 13.01.2021, 20:05
    Tak tak, Polska wolny kraj, ale w mediach wspieranych aktywnie przez rząd i wspierających rząd kasują komentarze nieprzychylne rządowi. :)
    Odpowiedz
  • Re: I śmieszno, i straszno|Pan PiSowczyk 13.01.2021, 20:39

Tak tak, Polska wolny kraj, ale w mediach wspieranych aktywnie przez rząd i wspierających rząd kasują komentarze nieprzychylne rządowi. :)

Z jednej strony, jeśli hasztag "Wypier***ać" to jest wszystko co macie do powiedzenia przeciwko rządowi, to się nie dziwię, że kasują wasze komentarze. Z drugiej, będę pierwszy z PiSowczyków, który stanie w obronie Niekwestionowanej Legendy Solidarności, jeśli jakiś faszysta skasuje jej konta w mediach społecznościowych.
    Odpowiedz
  • Re: I śmieszno, i straszno|Wstęga Möbiusa 13.01.2021, 21:20

Z jednej strony, jeśli hasztag "Wypier***ać" to jest wszystko co macie do powiedzenia przeciwko rządowi, to się nie dziwię, że kasują wasze komentarze. Z drugiej, będę pierwszy z PiSowczyków, który stanie w obronie Niekwestionowanej Legendy Solidarności, jeśli jakiś faszysta skasuje jej konta w mediach społecznościowych.

Ach, ty Wojtełe, nasz pisowczyku kochany. Bez ciebie fforumek i ćwierkacz są nudne. A Lublin bez ciebie by nie miał swojego prawicznego smaczku.

Pozdrów pastora ze Sławinka.

Szułem!
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.
    Odpowiedz
  • Re: I śmieszno, i straszno|Orest 13.01.2021, 21:48

(Nie)Rząd w Polsce panuje. Pomijając #hasztagi i we błocie szkiety idące na szagę.
    2 + a = 5
    Odpowiedz
  • Re: I śmieszno, i straszno|Ślabřík 13.01.2021, 21:57
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook