Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Himalaje hiPOkryzji- POsłowie i inni działacze PO oburzeni zatrzymaniem za fizyczny atak.

dodano: 9.08.2020, 14:25
akcje wątku: drzewko

Przypomnę, że za PO  co Marsz to jatka, spalona budka, 8 miesięcy za przyniesienia krzesła na wiec komorowskiego, aresztowano całe kilkusetosobowe zgromadzenie a POtem pałowanie, represje etc (choćby akcja "Widelec") , osadzenie "Starucha" na "podstawie" wymuszonych zeznań a potem przedłużanie przed samym Marszem sankcji  a rekordzista przesiedział 33 miesiące (sprawa Maćka)  etc etc wtedy bylo cacy?!

https://wpolityce.pl/polityka/512643-jazgot-opozycji-po-zatrzymaniu-dzialacza-lgbt-margot

• Re: Himalaje hiPOkryzji- POsłowie i inni działacze PO oburzeni zatrzymaniem za fizyczny atak. |Wstęga Möbiusa 9.08.2020, 14:33
    Z tym, że Margot nie został zatrzymany, lecz aresztowany na 2 m-ce za straty materialne oszacowane na 6 tys. PLN, podczas gdy za kaucją wypuszcza się malwersantów na grube miliony.

To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.
    Odpowiedz
  • Re: Himalaje hiPOkryzji- POsłowie i inni działacze PO oburzeni zatrzymaniem za fizyczny atak. |Potfur 9.08.2020, 15:13

Z tym, że Margot nie został zatrzymany, lecz aresztowany na 2 m-ce za straty materialne oszacowane na 6 tys. PLN, podczas gdy za kaucją wypuszcza się malwersantów na grube miliony.

A napad i pobicie to już się nie liczy?
    Odpowiedz
  • Re: Himalaje hiPOkryzji- POsłowie i inni działacze PO oburzeni zatrzymaniem za fizyczny atak. |Wstęga Möbiusa 9.08.2020, 15:17

A napad i pobicie to już się nie liczy?

Każdego chuligana aresztują profilaktycznie na 2 miechy? Nota bene prokuratura umorzyła postępowanie przeciw ewidentnemu oszustowi, który naciął mnie na pewną kwotę (nie za dużą na szczęście), a sąd oddalił zażalenie, twierdząc że mogę wytoczyć sprawę z powództwa cywilnoprawnego. I takie mam doświadczenia z wymiarem sprawiedliwości — ja, szary człowiek.
    Odpowiedz
  • Re: Himalaje hiPOkryzji- POsłowie i inni działacze PO oburzeni zatrzymaniem za fizyczny atak. |Potfur 9.08.2020, 15:40

Każdego chuligana aresztują profilaktycznie na 2 miechy? Nota bene prokuratura umorzyła postępowanie przeciw ewidentnemu oszustowi, który naciął mnie na pewną kwotę (nie za dużą na szczęście), a sąd oddalił zażalenie, twierdząc że mogę wytoczyć sprawę z powództwa cywilnoprawnego. I takie mam doświadczenia z wymiarem sprawiedliwości — ja, szary człowiek.

Toteż już od dawna się mówi, że trzeba te sądy zaorać :-)

I ja się z tym zgadzam.
    Odpowiedz
  • Re: Himalaje hiPOkryzji- POsłowie i inni działacze PO oburzeni zatrzymaniem za fizyczny atak. |Wstęga Möbiusa 9.08.2020, 15:44

Toteż już od dawna się mówi, że trzeba te sądy zaorać :-)

I ja się z tym zgadzam.

A jeszcze lepiej to olać, kupić domek i kawałek ziemi pod Koszycami we wschodniej Słowacji. I wieźć proste a spokojne życie z dala (choć blisko) polskiego piekła.

https://slodkimszlakiem.files.wordpress.com/2018/07/img_10071-1024x4901.jpg

Odpowiedz
  • Re: Himalaje hiPOkryzji- POsłowie i inni działacze PO oburzeni zatrzymaniem za fizyczny atak. |observer1920 9.08.2020, 15:47

Nie tylko za straty:
    "...dopuścił się gwałtownego zamachu na działacza fundacji poprzez jego wyszarpnięcie z samochodu, a następnie pobicie w miejscu publicznym".

- Podejrzany stosował przemoc polegającą na szarpaniu oraz rzucaniu na chodnik pokrzywdzonego w celu zmuszenia go do zaprzestania nagrywania przebiegu zdarzenia..."
    https://niezalezna.pl/345099-prokuratura-o-zarzutach-dla-margot-padly-slowa-o-razacym-lekcewazeniu-porzadku-prawnego
    Odpowiedz
  • Re: Himalaje hiPOkryzji- POsłowie i inni działacze PO oburzeni zatrzymaniem za fizyczny atak. |Wstęga Möbiusa 9.08.2020, 15:50

Nie tylko za straty:
    "...dopuścił się gwałtownego zamachu na działacza fundacji poprzez jego wyszarpnięcie z samochodu, a następnie pobicie w miejscu publicznym".

- Podejrzany stosował przemoc polegającą na szarpaniu oraz rzucaniu na chodnik pokrzywdzonego w celu zmuszenia go do zaprzestania nagrywania przebiegu zdarzenia..."
    https://niezalezna.pl/345099-prokuratura-o-zarzutach-dla-margot-padly-slowa-o-razacym-lekcewazeniu-porzadku-prawnego

Bardzo współczujem »działaczowi fundacji«, ale mówią, że kto sieje wiatr, ten zbiera burze.

https://demotywatory.pl/uploads/201112/1323968695_by_masterjakichmalo_600.jpg
    Odpowiedz
  • Re: Himalaje hiPOkryzji- POsłowie i inni działacze PO oburzeni zatrzymaniem za fizyczny atak. |observer1920 9.08.2020, 16:06

Bardzo współczujem »działaczowi fundacji«, ale mówią, że kto sieje wiatr, ten zbiera burze.

https://demotywatory.pl/uploads/201112/1323968695_by_masterjakichmalo_600.jpg

Oby nie obróciło się wobec tęczowych i ich sojuszników bo furgonetka wobec "wiatrów" jakie oni puszczają
    tzn sieją to małe piwko ...
    Odpowiedz
  • Re: Himalaje hiPOkryzji- POsłowie i inni działacze PO oburzeni zatrzymaniem za fizyczny atak. |Annbis 9.08.2020, 15:48

Politycy tak jak kiedyś przyklejali się do KOD, by atakować rząd, teraz przyłączyli się do aktywistów LGBT, by jednym głosem z tęczowym środowiskiem krzyczeć o niedemokratycznym kraju. Owszem Polska nie jest państwem o sprawiedliwym ustroju i władzach oraz urzędach, co nie znaczy, że upominać się o ową sprawiedliwość i normalność można wszelkimi sposobami, nawet zaprzaństwem, zdradą Ojczyzny i ideałów.
    Odpowiedz
  • Re: Himalaje hiPOkryzji- POsłowie i inni działacze PO oburzeni zatrzymaniem za fizyczny atak. |observer1920 9.08.2020, 16:08

Politycy tak jak kiedyś przyklejali się do KOD, by atakować rząd, teraz przyłączyli się do aktywistów LGBT, by jednym głosem z tęczowym środowiskiem krzyczeć o niedemokratycznym kraju. Owszem Polska nie jest państwem o sprawiedliwym ustroju i władzach oraz urzędach, co nie znaczy, że upominać się o ową sprawiedliwość i normalność ...

Ale chyba tym razem strzelili sobie w kolano.
    Jak tak observuję komentarze pod artykułami nawet na portalach nie tylko polskich co raczej polskojęzycznych to ludzie mają już serdecznie dosyć ekscesów lgbt-owców.
    Odpowiedz
  • Re: Himalaje hiPOkryzji- POsłowie i inni działacze PO oburzeni zatrzymaniem za fizyczny atak. |Annbis 9.08.2020, 17:29

Ale chyba tym razem strzelili sobie w kolano.
    Jak tak observuję komentarze pod artykułami nawet na portalach nie tylko polskich co raczej polskojęzycznych to ludzie mają już serdecznie dosyć ekscesów lgbt-owców.

"ludzie mają już serdecznie dosyć"

- Ale palcem nie kiwną dopóki mają pełną michę przed nosem, puszkę piwa w garści i świecący ekran z piłką kopaną.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook