Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Heksakosjoiheksekontaheksafob

dodano: 29.08.2014, 2:28
akcje wątku: drzewko

Autor: circ

O Maryjo bez grzechu pierworodnego poczęta, módl się za nami, którzy się do Ciebie uciekamy, i za wszystkimi, którzy się do Ciebie nie uciekają, a zwłaszcza za nieprzyjaciółmi Kościoła świętego i poleconymi Tobie.

Heksakosjoiheksekontaheksafob Sie 28, 2014, 2:41 po południu

"naruszyła nietykalność osobistą" jaką nietykalność? gryzipiórki przeszkadzały w pełnieniu zgodnych z prawem czynności prokuratorskich przez ABW to policja zastosowała łagodne środki przymusu bezpośredniego!

Wynoś się z tego forum czerwona pokrako. I to już.

Z papieża też szydzisz. Gromadzisz sobie i swojej rodzinie rozżażone węgle nad głową.

• Re: Heksakosjoiheksekontaheksafob |circ 29.08.2014, 2:30
    ///Heksakosjoiheksekontaheksafob Sie 28, 2014, 2:41 po południu

"naruszyła nietykalność osobistą" jaką nietykalność? gryzipiórki przeszkadzały w pełnieniu zgodnych z prawem czynności prokuratorskich przez ABW to policja zastosowała łagodne środki przymusu bezpośredniego!//

Nie oddzieliłam twojego komentu z SG więc jeszcze raz cytuję.
    O Maryjo bez grzechu pierworodnego poczęta, módl się za nami, którzy się do Ciebie uciekamy, i za wszystkimi, którzy się do Ciebie nie uciekają, a zwłaszcza za nieprzyjaciółmi Kościoła świętego i poleconymi Tobie.
    Odpowiedz
  • Re: Heksakosjoiheksekontaheksafob |Elf 29.08.2014, 19:05
    Da się jakoś tak ustawić, że jak ktoś dopisze komentarz pod artykułem na Frondzie, to dostanę powiadomienie? Bo nawet mnie nie powiadamia o nowych wpisach na forum, gdy ktoś odpisuje. Bardzo dziwne.
    "Lecz kto wytrwa do końca, ten będzie zbawiony." Mt 24
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook