Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Guru szczepionkowców - Dr Fauci - na wylocie z Białego Domu

dodano: 2.06.2021, 17:19
akcje wątku: drzewko

Autor: Pan PiSowczyk

agent provocateur

Po ostatnich tzw. wyciekach e-maili głównego doradcy Białego Domu ds. kowida i guru szczepionkowców - dr. Antoniego Fauciego - które ukazują go, mówiąc delikatnie, w nie najlepszym świetle, Biały Dom opracowuje plan odejścia Fauciego. Możliwe, że do wiadomości publicznej zostanie przekazana ściema w rodzaju "odejście dra Fauciego planowane było już wcześniej i nie ma związku z ostatnim wyciekiem jego e-maili". Tak czy siak, wielu lewaków się zapłacze, bo już nawet pisano wiersze i piosenki na cześć "wielkiego doktora". Szkoda tylko, że wizerunek nauki na tym ucierpi - i piszę to jako nie-antyszczepionkowiec.

• Re: Guru szczepionkowców - Dr Fauci - na wylocie z Białego Domu|Wstęga Möbiusa 2.06.2021, 17:21
    Dla kogo guru to guru. Dla innych dołu.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.
    Odpowiedz
  • Re: Guru szczepionkowców - Dr Fauci - na wylocie z Białego Domu|Pan PiSowczyk 2.06.2021, 17:24
    A jeśli chcecie wiedzieć skąd wiem o tych planach Białego Domu, no cóż... 🕵️‍♂️
    agent provocateur
    Odpowiedz
  • Re: Guru szczepionkowców - Dr Fauci - na wylocie z Białego Domu|Semper Fidelis 2.06.2021, 20:01

A jeśli chcecie wiedzieć skąd wiem o tych planach Białego Domu, no cóż... 🕵️‍♂️

Pierwszy raz słyszę o tym gościu, ale w Internecie artykuły o tym przecieku są dużo wcześniejsze niż twój wpis. Lata lecą a ty ciągle jesteś zakompleksionym mitomanem.
    Zawsze wierny.
    Odpowiedz
  • Re: Guru szczepionkowców - Dr Fauci - na wylocie z Białego Domu|Pan PiSowczyk 2.06.2021, 20:15

Pierwszy raz słyszę o tym gościu, ale w Internecie artykuły o tym przecieku są dużo wcześniejsze niż twój wpis. Lata lecą a ty ciągle jesteś zakompleksionym mitomanem.

Nie mogą być dużo wcześniejsze, skoro Biały Dom zaczął ustalać plan odejścia Fauciego po ostatniej hecy z jego e-mailami, do których dotarły Washington Post i BuzzFeed. Sprawa samych e-maili Fauciego jest świeża, bo sprzed ~24 godzin, a moje źródła co do wylotu Fauciego z Białego Domu są pewne.
    agent provocateur
    Odpowiedz
  • Re: Guru szczepionkowców - Dr Fauci - na wylocie z Białego Domu|Wstęga Möbiusa 2.06.2021, 17:28
    Nie. Idziem na zakupy po booze przed katolickim, dzwonionym świętem.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.
    Odpowiedz
  • Re: Guru szczepionkowców - Dr Fauci - na wylocie z Białego Domu|Sebinus 2.06.2021, 18:50
    ,,Guru Szczepionowców" lol
    Odpowiedz
  • Re: Guru szczepionkowców - Dr Fauci - na wylocie z Białego Domu|Resztka czy Trabel❓ 2.06.2021, 20:12

Wojtaś nie może żyć bez jakichś gurus. Tylko zmienia ich jak rękawiczki jednorazowe w miarę ich się zużywania.
    We're goin' back to da mantra city where da buzz is cheap and da gals are pretty.
    Odpowiedz
  • Re: Guru szczepionkowców - Dr Fauci - na wylocie z Białego Domu|Pan PiSowczyk 2.06.2021, 20:49

Taki mały clickbait z mojej strony, żeby zwiększyć zainteresowanie wątkiem. Choć fakt jest, że lewactwo w USA ubóstwa wręcz Fauciego.
    agent provocateur
    Odpowiedz
  • Re: Guru szczepionkowców - Dr Fauci - na wylocie z Białego Domu|Max Zander 2.06.2021, 21:15

Taki mały clickbait z mojej strony, żeby zwiększyć zainteresowanie wątkiem. Choć fakt jest, że lewactwo w USA ubóstwa wręcz Fauciego.

Wow! Klikbejt. Czy jednak jesteś ‘attention whore’ jak paru innych ludków na #ff. Shit happens.

Z dawnego forum.o2.pl: Nabijam posty dla siostry i starosty.
    Moi wrogowie sprawili, ze wyszedłem z siebie i stanąłem obok. Tak powstał Max Zander vel Klaun.
    Odpowiedz
  • Re: Guru szczepionkowców - Dr Fauci - na wylocie z Białego Domu|Espero 2.06.2021, 20:30
    Vojtaĉjo, ni havas forfikanta pri viaj novaĵoj el la Usono.
    „To nie tak! To nie tak! To nie tak! Nie użalaj się nad nami – tyś poeta!”
    Odpowiedz
  • Re: Guru szczepionkowców - Dr Fauci - na wylocie z Białego Domu|Pan PiSowczyk 2.06.2021, 20:39
    Dla niezorientowanych w temacie: Fauci był doradcą medycznym w administracji Trumpa, ale obecnie pełni funkcję "Chief Medical Advisor" przy Bidenie i jest członkiem "COVID-19 Response Team" w Białym Domu.
    agent provocateur
    Odpowiedz
  • Re: Guru szczepionkowców - Dr Fauci - na wylocie z Białego Domu|Vagabond 2.06.2021, 20:42

Dla niezorientowanych w temacie: Fauci był doradcą medycznym w administracji Trumpa, ale obecnie pełni funkcję "Chief Medical Advisor" przy Bidenie i jest członkiem "COVID-19 Response Team" w Białym Domu.

Oki. Chwała temu Trumpu i temu Bidenu oraz chałwa turecka temu Wojtku.

https://www.tureckisklep.pl/2681-large_default/waniliowa-chalwa-turecka-stokrotka.jpg
    We are old, we are young, we are in this together / Vagabonds and children, prisoners forever / With pulses a-raging and eyes full of wonder / Kicking out behind us again • https://www.youtube.com/watch?v=yJjj0hHBvDg
    Odpowiedz
  • Re: Guru szczepionkowców - Dr Fauci - na wylocie z Białego Domu|Pan PiSowczyk 2.06.2021, 21:19
    Swoją drogą, te kowidiańskie briefingi z udziałem Fauciego są bardzo lubiane 🤣🤣🤣 co widać na screenie poniżej. Dziwne, że bajdusiowy Biały Dom nie wyłączył licznika łapek na YTubku. Będzie nam bardzo pana brakowało, panie Tośku.

https://i.imgur.com/oI8T4KG.png
    agent provocateur
    Odpowiedz
  • Re: Guru szczepionkowców - Dr Fauci - na wylocie z Białego Domu|Ano 2.06.2021, 21:23
    Swoją drogą, te kowidiańskie briefingi z udziałem Fauciego są bardzo lubiane…
    Wiesz, że od 1 Jun 21 na Instagram™ można wyłączyć liczbę pokazywanych lajków, by się tylko skupić na treści?
    Selma, Selma, zdravo, Selma. Putuj, Selma. I molim te ne naginji se kroz prozor.
    Odpowiedz
  • Re: Guru szczepionkowców - Dr Fauci - na wylocie z Białego Domu|Zenek Pereszczako 2.06.2021, 21:43
    Nikogo to nie obchodzi gruby mitomanie. Nie pokazuj się na Tatarach i Bronowicach lepiej.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook