Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Grupahenocha

dodano: 8.01.2015, 10:28
akcje wątku: drzewko

Wczoraj pojawił się  na FF uzytkownik o w\w nicku.  Idąc tropem samego nicku a także

bluźnierczego awatara  jakim się posługuje dotarłem do ciekawych materiałów oto jeden z nich

"07 sierpnia 2014 roku

Komunikat Wielkich Mistrzów Sekty Henocha.

W dniu 02 sierpnia 2014 roku odbyła się narada Mistrzów Sekty Henocha i osób ściśle z nią związanych.
Podjęto decyzję o przekształceniu Sekty Henocha w Grupę Henocha i w oparciu o wcześniej przyjęte
ustalenia oraz analizy, wytyczono kierunek działania.
Za priorytet uznano błyskawiczne i definitywne rozwiązanie problemu negatywnego wpływu kościoła
katolickiego na polskie społeczeństwo.
Możemy tego dokonać w czasie nie dłuższym jak 2 lata, jednak warunkiem tego jest wyeliminowanie
z parlamentu osób wierzących a przynajmniej sprowadzenie ich liczby do minimum.
Zdajemy sobie sprawę z radykalizmu naszych działań ale nie mamy innego wyjścia: Polska ma być krajem
normalnym i nowoczesnym i takim będzie, czy się to komuś podoba czy nie, a kościół ma zejść i zejdzie
ma margines tam gdzie w XXI wieku jest jego miejsce.
Pamiętajmy, że żaden z wierzących nie zagłosuje za ustawą o likwidacji lekcji religii w szkołach czy zdjęciu
krzyży wiszących w urzędach. Dlatego ci ludzie muszą odejść.
I dlatego już dzisiaj prosimy, abyście Państwo przyłączali się do nas i razem z nami działali.

Deklarację przystąpienia do Grupy Henocha a także nasz program otrzymacie Państwo w stosownym czasie,
będą one także zamieszczone na naszych stronach internetowych.

Dzięki Państwa poparciu i zaangażowaniu stworzymy realną siłę przeciwdziałającą wstecznictwu,
powrotowi Polski do średniowiecza, stworzymy liczącą się partię ludzi światłych, która wejdzie do parlamentu
nie po to by tam być, a po to, by oczyścić Polskę z czarnej katolickiej zarazy.
Zapraszamy do Grupy Henocha

Marcin Król Stefan Nagórski "

Ciekaw jestem jak z tej  " czarnej katolickiej  zarazy " zamierzają Polskę oczyścić. 

• Re: Grupahenocha|. 8.01.2015, 10:34
    Ludzie światli, a średniowiecze uważają za wstecznictwo? Dobre he he.
    Odpowiedz
  • Re: Grupahenocha|Teofila (w podróży) 8.01.2015, 10:36
    Ciekawe123.

2 lata sobie dali, a tu już pół roku mija i coś nie bardzo z tymi założeniami.

Ale podoba mi się "tolerancja", którą - jako światli i "oświeceni" przyswoili sobie w stopniu najwyższym, cytuję:

"Polska ma być krajem normalnym i nowoczesnym i takim będzie, czy się to komuś podoba czy nie, a kościół ma zejść i zejdzie ma margines tam gdzie w XXI wieku jest jego miejsce".

Rewolucyjne ideały wiecznie żywe...
    Wierzę w Boga w Chrystusie obecnym w Kościele.
    Odpowiedz
  • Re: Grupahenocha|Agnes32 8.01.2015, 11:12
    Chyba od niewłaściwej strony zabrali się do realizacji swoich celów. Bo jeżeli zamierzają osiągnąć to, przez wprowadzanie partyjek typu Ruch Palikota, których członkowie zachowują się jak banda rozwydrzonych dzieciaków na haju, nie mogę raczej liczyć na ponowne poparcie.
    Odpowiedz
  • Re: Grupahenocha|Włodek 8.01.2015, 11:22
    To Fake jest a Wy się jaracie :-)
    He dowcipasy się antykościelne skrzyknęły i tajemniczą organizację udają .

Wolność nie polega na rugowaniu religii z życia , a na jednakowym traktowaniu tych którzy wierzą w coś i tych którzy wierzą w kogoś .
    Rockandroll & class war
    Odpowiedz
  • Re: Grupahenocha|Polipid3 8.01.2015, 12:25
    Przyznawać się do bycia durniem ... ciekawa opcja.
    Odpowiedz
  • Re: Grupahenocha|Elpis 8.01.2015, 12:32
    Również i ja dotarłam na strony tej sekty.
    Wątek zgłosiłam do usunięcia.
    Odpowiedz
  • Re: Grupahenocha|circ 8.01.2015, 22:48
    Jakichś dwóch idiotów przeciwko potędze Chrystusa.
    Śmiszne.
    O Maryjo bez grzechu pierworodnego poczęta, módl się za nami, którzy się do Ciebie uciekamy, i za wszystkimi, którzy się do Ciebie nie uciekają, a zwłaszcza za nieprzyjaciółmi Kościoła świętego i poleconymi Tobie.
    Odpowiedz
  • Re: Grupahenocha|Agnes32 9.01.2015, 12:24
    Nie przeglądajcie tego, bo najprawdopodobniej facet chce po prostu zarobić na tej stronie. Każde wejście napycha mu kieszeń. Tradycyjna motywacja zakładania każdej sekty, tylko ten akurat był na tyle oryginalny, że zrobił to w internecie. Stąd wędrówka po różnych forach, w poszukiwaniu naiwnych klientów.
    Odpowiedz
  • Re: Grupahenocha|Bogumił Rzepa 9.01.2015, 22:36
    Za sam avatar należy się banan i to subito!
    Gdyż wtedy modlitwa jest doskonała, gdy jest modlitwą o wspólne zbawienie wszystkich, nie pojedynczo, lecz wspólnie.
    Odpowiedz
  • Re: Grupahenocha|MarNiok 10.01.2015, 15:50
    pocieszny gościu z tego @grupenhendeho

pytanie do @baszcza - a temu człowiekowi dałbyś prawo jazdy?
    Boże użycz mi pogody ducha abym godził się z tym czego nie mogę zmienić,odwagi abym zmieniał to co mogę zmienić i mądrości abym odróżniał jedno od drugiego.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook