Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Glupek i len Waszczykowski znow dziala na nasza szkode.

dodano: 13.05.2016, 11:20
akcje wątku: drzewko

Autor: Gurb

Teczowy gnojek.

https://pbs.twimg.com/media/CiRY7xHWEAA7THX.jpg:large

Minister Waszczykowski wolal sie wyspac, niz "krotko wystapic w niemieckiej telewizji". A przeciez mozna bylo wcale nie deklarowac przyjazdu, zamiast robic z geby cholewe.

I najwazniejsze pytanie - czy pan Minister mial zarezerwowany bilet ? Bo jesli w klasie economy (za business krytykowal poprzednika) to znaczy, ze pieniadze prawdopodobnie przepadly.

• Re: Glupek i len Waszczykowski znow dziala na nasza szkode. |Kajdanki 13.05.2016, 11:24
    Dyplomatołek. A jeszcze pół roku temu myślałem, że Fotygi nikt nie przebije.
    "wszechświat ma obrzeża i krawędzie" - student Szymon
    Odpowiedz
  • Re: Glupek i len Waszczykowski znow dziala na nasza szkode. |HansMesser 13.05.2016, 12:14
    najgorszy z ministrów obecnego rządu..

A jakiś dobry jest ?
    Odpowiedz
  • Re: Glupek i len Waszczykowski znow dziala na nasza szkode. |Gurb 13.05.2016, 12:19

najgorszy z ministrów obecnego rządu..

A jakiś dobry jest ?

Wydaje mi sie, ze Anna Strezynska to jest dosc konkretna babka. Byla sprawna jako prezes UKE.
    Teczowy gnojek.
    Odpowiedz
  • Re: Glupek i len Waszczykowski znow dziala na nasza szkode. |Krafft57 13.05.2016, 16:30
    "Mój namber łan to Macierewicz. " - tu bym sie nawet zgodził, to jeden z większych głupków tego rządu...A W. faktycznie niedługo przebije Fotygę
    "Bogurodzica" śpiewana była często na rozpoczęcie bitwy pod Grunwaldem (anonimowy uczeń)
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook