Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Głosuję na Pawła Kukiza

• Re: Głosuję na Pawła Kukiza|erson 29.04.2015, 8:59
    Osobiście jeszcze nie wiem na kogo zagłosuje. Kukiz lub Korwin :)
    Odpowiedz
  • Re: Głosuję na Pawła Kukiza|Lavendowa Pani 29.04.2015, 9:48

Osobiście jeszcze nie wiem na kogo zagłosuje. Kukiz lub Korwin :)

Już lepiej Kukiz.
    To idzie do wszystkich ziomków, co noszą już długie spodnie, piją tę goudę co piątek i chcą wyglądać groźnie. Blizny na głowach, złamane nosy, braki w uzębieniu, Błysk w oczach, spliffy w dłoniach, wyroki w zawieszeniu. To idzie do wszystkich dziewczyn, co noszą wysokie szpilki lub kicksy i w jeansy wsuwają swoje okrągłe tyłki. Minispódniczki, szminki, tusze do rzęs i cienie, zniżki, butiki, aerobiki, bijatyki przy przecenie. To idzie do wszystkich zarobionych jap - yuppies, co wsiadają w porsche kiedy po robocie śmigają na klawisz. Zegarki za parę koła, garniaki bardziej pokaźnie. Każda karta złota, loga nawet na ...taśmie. To idzie do wszystkich dumnych business women (łoman? łomen? łymyn?). Do góry broda, bo wokoło woda i aligatory swimmin'. Nowa garsonka, nowy garson, w nowej garsonierze. Na szyi to kolia czy garota? Nawet powietrze się nie nabierze. Nieważne jaki bój toczymy ze światem. Nieważne ile zbrój wkładamy przy tym i masek. Jakimi tu czyni nas każda z ról i przypiętych łatek. Będziemy zawsze dziećmi naszych ojców i matek
    Odpowiedz
  • Re: Głosuję na Pawła Kukiza|Cyrylica 29.04.2015, 11:53
    Dopóki go nie wysłuchałam u Wojewódzkiego, różnie myślałam. Teraz mam spore wątpliwości, czy nie znalazł się po to, żeby odbierać głosy Dudzie. Mogę się mylić, ale może nie.
    "Dobrze jest żyć, ale dobrze żyć jest jeszcze lepiej".
    Odpowiedz
  • Re: Głosuję na Pawła Kukiza|Adalbert1241 29.04.2015, 13:33
    Tak na poważnie???Jakimi kryteriami ludzie myślą? Czy tu ktoś wie jakie sa uprawnienia Prezydenta i co on może???
    Odpowiedz
  • Re: Głosuję na Pawła Kukiza|Rumcajs-owa 29.04.2015, 15:09
    Jaki wyborca, taki prezydent.
    "Wszyscy jesteśmy robakami, tyle że mnie wydaje się, że jestem robaczkiem świętojańskim." Winston Churchill
    Odpowiedz
  • Re: Głosuję na Pawła Kukiza|Cyrylica 29.04.2015, 19:53
    Szkoda, bo chyba zaczęli go rozgrywać do swoich celów.
    "Dobrze jest żyć, ale dobrze żyć jest jeszcze lepiej".
    Odpowiedz
  • Re: Głosuję na Pawła Kukiza|circ 29.04.2015, 21:58
    O Maryjo bez grzechu pierworodnego poczęta, módl się za nami, którzy się do Ciebie uciekamy, i za wszystkimi, którzy się do Ciebie nie uciekają, a zwłaszcza za nieprzyjaciółmi Kościoła świętego i poleconymi Tobie.
    Odpowiedz
  • Re: Głosuję na Pawła Kukiza|Bogumił Rzepa 1.05.2015, 13:51
    Gdyż wtedy modlitwa jest doskonała, gdy jest modlitwą o wspólne zbawienie wszystkich, nie pojedynczo, lecz wspólnie.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook