Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Glosowali juz niezyjacy ... teraz ...

dodano: 9.10.2019, 18:24
akcje wątku: drzewko

Autor: Ateistyczny lewak

Nikt nie zabil we mnie boga z taka sila I nie odrodzil we mnie czlowieka z wieksza moca niz to zrobil Christopher Hitchens.

• Re: Glosowali juz niezyjacy ... teraz ... |Ethanol 9.10.2019, 20:59
    ale kamienic juz niezyjacy nie dostanie
    Odpowiedz
  • Re: Glosowali juz niezyjacy ... teraz ... |Niechodliwy 9.10.2019, 22:48
    Tak jest w przypadku skreślenia kandydata z listy, nieważne z jakiego powodu. Nie wiem czy tak było w poprzednich latach, ale jeżeli oddasz głos w tych wyborach na kandydata skreślonego twój głos idzie na konto jego partii. Wtedy suma głosów poszczególnych kandydatów z listy jest mniejsza niż liczba głosów zebranych całej listy. Komisje wyborcze wyszczególniają to w protokołach i system to przyjmuje.

Inna ciekawostka: Jeżeli postawisz krzyżyk na więcej niż jednego kandydata z tej samej listy głos idzie na konto tego który jest wyżej.
    Odpowiedz
  • Re: Glosowali juz niezyjacy ... teraz ... |pan typu bears 10.10.2019, 20:24

Tak jest w przypadku skreślenia kandydata z listy, nieważne z jakiego powodu. Nie wiem czy tak było w poprzednich latach, ale jeżeli oddasz głos w tych wyborach na kandydata skreślonego twój głos idzie na konto jego partii. Wtedy suma głosów poszczególnych kandydatów z listy jest mniejsza niż liczba głosów zebranych ...

Ci3 🆗
    Kiedyś miałem własne kły – zjadły je kłopoty.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook