Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Gdzie warto zamieszkać w Warszawie

dodano: 13.01.2020, 10:55
akcje wątku: drzewko

Autor: justa

Cześc. Moja siostra jest obecnie na etapie poszukiwania mieszkania w Warszawie. Jakie osiedla możecie polecić a jakie nie? Dodam,że wolałaby kupić raczej nowe mieszkanie.

• Re: Gdzie warto zamieszkać w Warszawie|losse 13.01.2020, 11:56
    Powiem Ci,że ja również rozglądam się za nowym mieszkaniem.. Na początku szukałam mieszkania na rynku wtórnym ale okazało sie,że są dość drogie i standard wielu jest bardzo średni. I tak musielibyśmy je remontować. Przejrzeliśmy sporo inwestycji w Warszawie ale najbardziej sposobały nam sie mieszkania na ulicy Niemcewicza ( pod numerem 19 http://niemcewicza19.pl/ ). Jest to bardzo ładne nowe osiedle o wysokim standardzie. Apartamentowiec jest zielony i wydaje sie nowoczesny. Sama Ochota to obecnie jedna z popularniejszych dzielnic Warszawy i niewiele się tam obecnie buduje bo praktycznie wszystko co miało się wybudować zostąło juz wybudowane tak wiec z nowym mieszkaniem jest trudno. Ma dobre opinie oraz dojazd do innych dzielnic jest bez zarzutu co jest dla nas dużym plusem.

Warto zwracać uwagę na dojazdy bo dojazdy spod Warszawy mogą być męczące.
    Odpowiedz
  • Re: Gdzie warto zamieszkać w Warszawie|itsak 12.06.2020, 8:45
    Nie wiem czy siostra jeszcze szuka mieszkania czy nie, ale obecnie jest dobra luka na kupienie nieruchomości. Mianowicie deweloperzy mają dobre promocje oraz zniżki ( w cenie mieszkania mozna dostać na przyklad tańsze miejsce parkingowe). Aktualnie ostatnie mieszkania na Dolnym Mokotowie ma do sprzedaży ten deweloper:
    https://www.domd.pl/inwestycje
    A moim zdaniem dzielnica broni się sama i raczej nie musze tutaj przekonywać, czemu warto jest tam zamieszkać. Jesli siostra nie chce bawić się w wykończenie wnetrz, to jest możliwośc umówienia się z deweloperem na kompleksowe wykończenie mieszkania (mieszkania są wykańczane przez doświadczonych projektantów wnętrz oraz ze standardem, na który decyduje się dana osoba).
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook