Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Gdzie nas mają ''sojusznicy' '

dodano: 11.06.2021, 20:30
akcje wątku: drzewko

Autor: Bahram

Rzad Morawieckiego  i sam prezydent  Duda robią wszystko dla dobra Ukrainy do  tego stopnia że czasem pojawiają się wątpliwości czy  to władze Polski czy może Ukrainy ? Tymczasem UEFA zmusiła Ukrainę do zmiany  hasła na koszulkach piłkarzy. UEFA zrobila to na wniosek Rosji. Problem w tym że hasło było banderowskie  i pod tym hasłem Ukraińcy dopuścili się ludobójstwa na Wołyniu. Samo hasło jest niewinne ale zostało tak zdyskredytowane że gdyby Ukraińcy czuli choć cień skruchy i sympatii  do Polaków to by Ukraińcy takim hasłem się nie  chwalili a  widać się chwalą. Analogicznie swastyka była w różnych kulturach  używana  przez  wieki ale pewni miłośnicy swastyki zrobili z niego symbol czegoś  co sprawia że przynajmniej  w Europie użycie swastyki jest niedopuszczalne i nie da nic  stwierdzenie że to starożytny hinduski symbol słońca. 

 • Re: Gdzie nas mają ''sojusznicy' '|Miecz Damoklesa 11.06.2021, 21:42
  UEFA i FIFA konsekwentnie zwalczają wszelkie symbole i hasła polityczne w piłce nożnej na turniejach przez nie organizowanych, więc nie ma czym się ekscytować.
  ***** *** | Nie będą nas strugacze mebli pouczać w kwestiach światopoglądowych.
  Odpowiedz
 • Re: Gdzie nas mają ''sojusznicy' '|Adalbert1241 12.06.2021, 10:47

  UEFA i FIFA konsekwentnie zwalczają wszelkie symbole i hasła polityczne w piłce nożnej na turniejach przez nie organizowanych, więc nie ma czym się ekscytować.


  I bedzie taka "walka o pokój"że kamień na kamieniu nie zostanie.
  Odpowiedz
 • Re: Gdzie nas mają ''sojusznicy' '|Semper Fidelis 12.06.2021, 12:24
  Polityka zagraniczna rządu PiS w zasadzie to w zasadzie tylko i wyłącznie kompromitacja.
  Zawsze wierny.
  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook