Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Franciszek oraz imam al-Azharu proponują ustanowienie Światowego Dnia Braterstwa [nowe święto nowej religii]

dodano: 6.12.2019, 0:30
akcje wątku: drzewko

Autor: Annbis

Papież Franciszek oraz wielki imam islamskiego Uniwersytetu al-Azhar w Kairze Ahmed al-Tajjeb zaproponowali ogłoszenie przez Narody Zjednoczone [masońskie] 4 lutego Światowym Dniem Braterstwa Ludzkiego [nowe święto nowej religii].

Wspólną prośbę obydwu przywódców złożyli na ręce sekretarza generalnego [masońskiej] ONZ w Nowym Jorku, członkowie Najwyższego Komitetu ds. Osiągnięcia Celów Zawartych w Dokumencie o Braterstwie Ludzkim na rzecz Pokoju Światowego i Wspólnego Współżycia. Delegacji współprzewodniczyli kardynał Miguel A. Ayuso Guixot i sędzia Muhammad Abdas-Salam.

Wspólne oświadczenie Franciszka oraz wielkiego imama proponuje ustanowienie Światowego Dnia Braterstwa Ludzkiego [nowe święto nowej religii] 4 lutego, gdyż właśnie tego dnia w bieżącym roku obaj przywódcy religijni podpisali w Abu Zabi wspomniany wspólny Dokument o Braterstwie [założyli nową religię]. Zaprosili oni także [masońskie] Narody Zjednoczone do udziału – wraz ze Stolicą Apostolską i uczelnią kairską – do organizacji i udziału w przyszłym Dniu, jeśli zostanie on ogłoszony.

Sekretarz generalny [masońskiej] ONZ ze swej strony wyraził uznanie i gotowość włączenia się do tej inicjatywy. Jednocześnie wyznaczył swego doradcę ds. mowy nienawiści i przeciwdziałania ludobójstwu jako przedstawiciela ONZ w sprawach zgłoszonych propozycji i współpracy z Komitetem Najwyższym.

Komitet ten powstał 20 sierpnia obecnego roku. Stawia sobie za zadanie doprowadzenie do osiągnięcia celów zawartych we wspomnianym wspólnym dokumencie z Abu Zabi z 4 lutego 2019. W skład tego gremium wchodzą chrześcijanie, muzułmanie i wyznawcy judaizmu a przewodniczy mu kard. Miguel Ángel Ayuso Guixot [heretyk], stojący na czele [heretyckiej] Papieskiej Rady ds. Dialogu Międzyreligijnego.

De Mattei zauważył, że w rzeczywistości w deklaracji z Abu Zabi cześć nie jest ani oddawana Bogu chrześcijan, ani bogu islamu, ale świeckiemu bóstwu, „ludzkiemu braterstwu” [nowej religii], które „obejmuje wszystkich ludzi, jednoczy ich i czyni równymi”. Sama deklaracja – w jego ocenie – jest pochwałą indyferentyzmu.

Źródło: KAI/Vatican News, PCh24.pl

https://www.pch24.pl/franciszek-oraz-imam-al-azharu-proponuja-ustanowienie-swiatowego-dnia-braterstwa,72559,i.html

Wagę tego wszystkiego podkreśla fakt, że utworzony został specjalny Komitet ds. Osiągnięcia Celów Zawartych w Dokumencie o Braterstwie Ludzkim na rzecz Pokoju Światowego i Wspólnego Współżycia. Jego specyficzną funkcją jest rozpowszechnianie tego bluźnierczego dokumentu.

 

 

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook