Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Filtruj wyniki przeznaczone tylko dla osób pełnoletnich przy użyciu SafeSearch

dodano: 10.02.2021, 0:55
akcje wątku: drzewko

Autor: DelfInn

hej,

ale oc o chodzi? wklepalem w googla adoracja najswietszego sakramentu i pojawil mi sie mesydz o filtrze, wiec kliknalem w wiece info i tamze czytam:

Jak działa filtr SafeSearch

Włączony filtr SafeSearch pomaga odfiltrować z wyników wyszukiwania Google obrazy, filmy i strony zawierające treści dla pełnoletnich. Chociaż nie jest on w 100% skuteczny, pomaga blokować treści dla dorosłych (np. pornografię) w wynikach wyszukiwania Google. Na stronie safety.google dowiesz się więcej o bezpiecznym korzystaniu z internetu.

Gdy filtr SafeSearch jest wyłączony, wyświetlane wyniki trafnie odpowiadają Twojemu zapytaniu. Mogą zawierać treści tylko dla dorosłych, jeśli zapytanie ich dotyczy.

Filtr SafeSearch można włączyć dla:

  • kont lub przeglądarek osobistych;
  • nadzorowanych urządzeń i kont dzieci, korzystając z Family Link;
  • urządzeń i sieci firmowych bądź szkolnych.

Dowiedz się więcej o korzystaniu z wyszukiwarki Google i koncie dziecka zarządzanym przez aplikację Family Link i przeczytaj, jak filtrować treści dla pełnoletnich w sieci szkolnej, firmowej lub domowej.

Uwaga: filtr SafeSearch działa tylko w wynikach wyszukiwania Google. Nie zablokuje możliwości wyszukania przez użytkowników sieci treści dla pełnoletnich za pomocą innej wyszukiwarki ani bezpośredniego otwierania stron dla pełnoletnich.

 

 

paranoja...

 

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook