Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Fajna anegdotka :)

dodano: 7.04.2021, 14:43
akcje wątku: drzewko

Autor: Darcheville

„Nic nie powinno cię niepokoić, nic nie ma prawa cię przerażać, wszystko mija. Bóg się nie zmienia. Cierpliwość osiąga wszystko. Kto ma Boga, temu nie brakuje niczego,sam Bóg wystarczy” św.Teresa z Avila

Rozmawiają bliźniaki w łonie matki. Jeden drugiego pyta: ej, a ty wierzysz w życie po porodzie? A ten odpowiada: no co ty, nie ma na to żadnych dowodów. Zresztą, ja w ogóle nie wierzę w istnienie matki. Czy ktoś ją kiedyś widział?

;)

• Re: Fajna anegdotka :)|Agnes32 7.04.2021, 14:55
    Fajne, ale było. :D
    Odpowiedz
  • Re: Fajna anegdotka :)|Darcheville 7.04.2021, 15:14

Fajne, ale było. :D

O,Agnes!!!
    Bardzo się cieszę że Cię widzę :)
    Coś nie ma Cię ostatnio...

Było?
    To jest znowu ;)
    „Nic nie powinno cię niepokoić, nic nie ma prawa cię przerażać, wszystko mija. Bóg się nie zmienia. Cierpliwość osiąga wszystko. Kto ma Boga, temu nie brakuje niczego,sam Bóg wystarczy” św.Teresa z Avila
    Odpowiedz
  • Re: Fajna anegdotka :)|Agnes32 7.04.2021, 15:34

O,Agnes!!!
    Bardzo się cieszę że Cię widzę :)
    Coś nie ma Cię ostatnio...

Było?
    To jest znowu ;)

Poszłam sobie na odwyk, ale uzależnienie nie odpuszcza. :D
    Odpowiedz
  • Re: Fajna anegdotka :)|Darcheville 7.04.2021, 15:50

Poszłam sobie na odwyk, ale uzależnienie nie odpuszcza. :D

Żeby to ludzie mieli tylko takie uzależnienia ;)
    Odpowiedz
  • Re: Fajna anegdotka :)|Agnes32 7.04.2021, 16:18

Żeby to ludzie mieli tylko takie uzależnienia ;)

Ale to nie są żarty. Ja przez kilka dni miałam naprawdę fizyczne objawy syndromu odstawienia czy jak to się nazywa. Dobrze, że nie dłużej. I wlazłam jak widać znowu. No nic. Trzeba przynajmniej jakoś sobie dozować.
    Odpowiedz
  • Re: Fajna anegdotka :)|Darcheville 7.04.2021, 16:30

Ale to nie są żarty. Ja przez kilka dni miałam naprawdę fizyczne objawy syndromu odstawienia czy jak to się nazywa. Dobrze, że nie dłużej. I wlazłam jak widać znowu. No nic. Trzeba przynajmniej jakoś sobie dozować.

Ale skąd diagnoza że to jest uzależnienie?
    Może źle postawiłaś diagnozę?
    Odpowiedz
  • Re: Fajna anegdotka :)|Agnes32 7.04.2021, 16:47

Ale skąd diagnoza że to jest uzależnienie?
    Może źle postawiłaś diagnozę?

Dobrze i dziś się potwierdziła, bo po piewszym wpisie humor mi się poprawił. Już jestem wstawiona i cały odwyk poszedł na marne. :-(
    Odpowiedz
  • Re: Fajna anegdotka :)|Darcheville 7.04.2021, 16:54

Dobrze i dziś się potwierdziła, bo po piewszym wpisie humor mi się poprawił. Już jestem wstawiona i cały odwyk poszedł na marne. :-(

Ale Agnes mnie też się poprawił humor jak zobaczyłem Twój wpis ;)
    Odpowiedz
  • Re: Fajna anegdotka :)|Agnes32 7.04.2021, 18:16

Ale Agnes mnie też się poprawił humor jak zobaczyłem Twój wpis ;)

Cieszę się bardzo, ja też lubię czytać Twoje wpisy. Gorzej, kiedy humor poprawia się, bo zaczynasz pisać. A to już dorwanie się do używki. :D
    Odpowiedz
  • Re: Fajna anegdotka :)|Darcheville 7.04.2021, 18:58

Cieszę się bardzo, ja też lubię czytać Twoje wpisy. Gorzej, kiedy humor poprawia się, bo zaczynasz pisać. A to już dorwanie się do używki. :D

Ale zawsze piszesz z głową,więc może nie jest aż tak źle ;)
    Sama wiesz najlepiej co Ci jest,mimo wszystko liczę,że chociaż od czasu do czasu wpadniesz.
    Choć n.p.z alkoholizmem to tak nie działa,nie można sobie od czasu do czasu walnąć piwka.
    Odpowiedz
  • Re: Fajna anegdotka :)|Agnes32 7.04.2021, 20:40

Ale zawsze piszesz z głową,więc może nie jest aż tak źle ;)
    Sama wiesz najlepiej co Ci jest,mimo wszystko liczę,że chociaż od czasu do czasu wpadniesz.
    Choć n.p.z alkoholizmem to tak nie działa,nie można sobie od czasu do czasu walnąć piwka.

Tak, zawsze. :D
    Odpowiedz
  • Re: Fajna anegdotka :)|Darcheville 7.04.2021, 21:00

Tak, zawsze. :D

;)
    Odpowiedz
  • Re: Fajna anegdotka :)|Teofila (w podróży) 7.04.2021, 17:16
    Wierzę w Boga w Chrystusie obecnym w Kościele.
    Odpowiedz
  • Re: Fajna anegdotka :)|kandydat 7.04.2021, 17:24

Tu całość (rosyjski)

https://www.youtube.com/watch?v=TzGEY28RTJ8&list=LL&index=41

Super to jest.

Pust' vsiegda budiet mama, pust' vsiega budu ja
    Budiet mama, budu ja!
    Nie szkoda mi czasu na sen. 𝒱𝒾𝓋𝒶𝓁𝒹𝒾. Przeglądarka ma znaczenie.
    Odpowiedz
  • Re: Fajna anegdotka :)|Darcheville 7.04.2021, 17:39

Tu całość (rosyjski)

https://www.youtube.com/watch?v=TzGEY28RTJ8&list=LL&index=41

Super to jest.

:)
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook