Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Ewangelizowanie czy politykowanie ?

dodano: 13.08.2019, 21:30
akcje wątku: drzewko

Autor: Ateistyczny lewak

Nikt nie zabil we mnie boga z taka sila I nie odrodzil we mnie czlowieka z wieksza moca niz to zrobil Christopher Hitchens.

Nasi wspaniali hierarchowie zapominaja o swoim powolaniu, mianowicie o ewangelizowaniu ale tego ewangelizowania cos ostatnio malutko. Tak jakby zauwazyli, ze Bog wyniosl sie z kosciolow pozostawiajac ich na pastwe losu, na szczescie dla naszych wspanialych hierarchow pojawil sie PiS ktory bardzo chetnie zatrudnil naszych wspanialych hierarchow do prac propagandowych. 

Juz dzisiaj nie ma szczytnych homilii o Chrystusie, swietych czy meczennikach, nasi wspaniali hierarchowie zajeli sie odwracaniem uwagi owieczek i baranow od tego co czyni PiS. Teraz mamy plomienne homilie o antyteczowosci, wychowaniu seksualnym nieletnich, szkodliwosci in-vitro i wielu podobnych. 

Politykowanie stalo sie o wiele bardziej intratnym interesem niz zwykla ewangelizacja.

• Re: Ewangelizowanie czy politykowanie ?|mariaelena 13.08.2019, 21:39
    "Nikt cię nie potępił?»
    «I Ja ciebie nie potępiam. - Idź, a od tej chwili już nie grzesz!»"
    >>>Chwal, duszo moja, Pana, chcę chwalić Pana, jak długo żyć będę; chcę śpiewać Bogu mojemu, póki będę istniał. <<< |||"W dzisiejszym życiu świat należy tylko do głupców, do niewrażliwych, do podekscytowanych. Prawo do życia i zwycięstwa zdobywa się dziś nieomal tymi samymi sposobami, jakimi zdobywa się zamkniecie w domu wariatów: niezdolnością do myślenia, niemoralnością i hiperekscytacją." F. Pessoa|||
    Odpowiedz
  • Re: Ewangelizowanie czy politykowanie ?|Ateistyczny lewak 13.08.2019, 22:04

"Nikt cię nie potępił?»
    «I Ja ciebie nie potępiam. - Idź, a od tej chwili już nie grzesz!»"

Nie musisz kodem pisac...
    Nikt nie zabil we mnie boga z taka sila I nie odrodzil we mnie czlowieka z wieksza moca niz to zrobil Christopher Hitchens.
    Odpowiedz
  • Re: Ewangelizowanie czy politykowanie ?|mariaelena 13.08.2019, 22:14

Nie musisz kodem pisac...

To jest tekst jawny, z kluczem publicznym i na otwartej licencji.
    >>>Chwal, duszo moja, Pana, chcę chwalić Pana, jak długo żyć będę; chcę śpiewać Bogu mojemu, póki będę istniał. <<< |||"W dzisiejszym życiu świat należy tylko do głupców, do niewrażliwych, do podekscytowanych. Prawo do życia i zwycięstwa zdobywa się dziś nieomal tymi samymi sposobami, jakimi zdobywa się zamkniecie w domu wariatów: niezdolnością do myślenia, niemoralnością i hiperekscytacją." F. Pessoa|||
    Odpowiedz
  • Re: Ewangelizowanie czy politykowanie ?|Ethanol 13.08.2019, 21:54
    "Juz dzisiaj nie ma szczytnych homilii o Chrystusie, swietych czy meczennikach,"

A kiedy byles w kosciele ?
    Odpowiedz
  • Re: Ewangelizowanie czy politykowanie ?|Brunhilda Ciccioli 13.08.2019, 22:47
    Odpowiedz
  • Re: Ewangelizowanie czy politykowanie ?|Adalbert1241 13.08.2019, 23:14

0:55

https://www.youtube.com/watch?v=DIP-mjQ8rkE

Horror jak mawiał płk.Kurtz
    Odpowiedz
  • Re: Ewangelizowanie czy politykowanie ?|Adalbert1241 13.08.2019, 23:15
    Świat równoległy jak ta lala.Tyłem w tej Kandzie chodzom czy cus?
    Odpowiedz
  • Re: Ewangelizowanie czy politykowanie ?|ℳrohny 13.08.2019, 23:17
    Mrohens zevende bier
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook