Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Ewa Żarska (nie żyjąca) o pedofilii. Materiał wstrząsający (WIDEO)

dodano: 22.05.2020, 18:00
akcje wątku: drzewko

Autor: Annbis

Nie żyje dziennikarka śledcza Ewa Żarska związana z Polsatem. Zajmowała się sprawami pedofilii. Na obecnym etapie policja ocenia, że śmieć dziennikarki nie wskazuje na udział osób trzecich.

Dziennikarka był laureatką wielu nagród za swoją pracą.

Poniżej załączony bardzo drastyczny materiał zmarłej dziennikarki na temat Krzysztofa P. ps. „Piotr”, pedofila i mordercy.

Komentarze:

The Journal of the American Medical Association, najbardziej prestiżowa publikacja medyczna w USA wraz z The American Psychiatric Association i z US Justice Dept. zrobili wieloletnie kompleksowe badania nad pedofilią. Wyniki tych badań opublikowano 4 lata temu.

Rezultaty są wręcz tragiczne dla homoseksualistów - prawie 100% pedofilia pośród homo - "mężczyzn".
Co jest jeszcze bardziej tragiczne, że każdy złapany i skazany pedofil-homosekualista nie wykazał najmniejszej skruchy.
Inaczej mówiąc, są pozbawieni wszelkiej ludzkiej empatii wobec swych ofiar.

https://www.fronda.pl/a/ewa-zarska-o-pedofilii-material-wstrzasajacy-wideo,144692.html

• Re: Ewa Żarska (nie żyjąca) o pedofilii. Materiał wstrząsający (WIDEO)|Annbis 22.05.2020, 19:36

Tajemnicza śmierć dziennikarki Polsatu. Miała posiadać dokumenty na temat pedofilii wśród wpływowych osób
    Żarska to znana dziennikarka śledcza, która demaskowała groźnych pedofilów.

W Internecie na forach przewija się sformułowanie „seryjny samobójca”. „Super Express” podaje, że dziennikarka mogła być w posiadaniu dokumentów dotyczących pedofilii wśród znanych i wpływowych osób.
    „Natychmiast po tragedii w mediach społecznościowych pojawiły się różne hipotezy i informacje o zaginięciu dokumentów, które dziennikarka miała posiadać. Dotyczyły one sprawy pedofilii wśród wpływowych osób” – pisze „SE”.
    Żarska w 2017 r. otrzymała nagrodę w w konkursie „MediaTory” w kategorii „ReformaTOR” za reportaż „Mała prosiła, by jej nie zabijać”. Reportaż był zwieńczeniem jej dziennikarskiego śledztwa, dzięki któremu zdemaskowała groźnego pedofila Krzysztofa P., pseudonim „Piotr”.

– Pedofil opisujący porwania, gwałty, w końcu morderstwa dzieci, nigdy nie został sprawdzony przez śledczych. Tak to mną wstrząsnęło, że nie wyobrażałam sobie, iż miałabym się tym nie zająć – mówiła wtedy dziennikarka.

Zmarła reporterka była przez jakiś czas dziennikarką „Państwa w Państwie” na antenie Polsatu, a także korespondentką stacji w Londynie.

W całej sprawie najdziwniejsze jest to, że jeszcze przed śmiercią dziennikarka pisała na Facebooku o swoich planach na wakacje i promowała nową książkę.
    https://nczas.com/2020/05/22/tajemnicza-smierc-dziennikarki-polsatu-miala-posiadac-dokumenty-na-temat-pedofilii-wsrod-wplywowych-osob/
    Odpowiedz
  • Re: Ewa Żarska (nie żyjąca) o pedofilii. Materiał wstrząsający (WIDEO)|Annbis 22.05.2020, 21:51

Cenzura działa. Usunęli mój wątek. Krzysztof Zanussi - nietykalny

Tytuł mojego wątku, który zamieściłam:
    20.05.2020, 23:55

Krzysztof Zanussi pedofilem - głośno mówi Sylwester Latkowski, reżyser filmu "Nic się nie stało"

można czytać tylko klikając na Annbis i wyszukawszy w spisie: Wątki na forum.

Ewentualnie korzystając z tego linka:

https://www.fronda.pl/forum/krzysztof-zanussi-pedofilem-glosno-mowi-sylwester-latkowski-rezyser-filmu-nic-sie-nie-stalo,101214.html

Było 21 komentarzy.
    Odpowiedz
  • Re: Ewa Żarska (nie żyjąca) o pedofilii. Materiał wstrząsający (WIDEO)|Agnes32 23.05.2020, 0:37

Cenzura działa. Usunęli mój wątek. Krzysztof Zanussi - nietykalny

Tytuł mojego wątku, który zamieściłam:
    20.05.2020, 23:55

Krzysztof Zanussi pedofilem - głośno mówi Sylwester Latkowski, reżyser filmu "Nic się nie stało"

można czytać tylko klikając na Annbis i wyszukawszy w spisie: Wątki na forum.

Ewentualnie korzystając z tego linka:

https ...

Jeżeli masz go w spisie wątków, to jak może być usunięty? Co ty znowu wymyślasz?
    Odpowiedz
  • Re: Ewa Żarska (nie żyjąca) o pedofilii. Materiał wstrząsający (WIDEO)|Agnes32 23.05.2020, 1:03
    A ze śmiercią Ewy Żarskiej ktoś się obudził grubo po czasie. Ona przecież zmarła w połowie kwietnia, a tu artykuł, jakby to było wczoraj.
    Odpowiedz
  • Re: Ewa Żarska (nie żyjąca) o pedofilii. Materiał wstrząsający (WIDEO)|Duinne 23.05.2020, 10:17
    Mozna prosic o link to badan, na ktore sie powolujesz?
    I’ll be in the way guys yell when they’re mad an’—I’ll be in the way kids laugh when they’re hungry n’ they know supper’s ready. An’ when our folks eat the stuff they raise an’ live in the houses they build - J. Steinbeck "The Grapes of Wrath"
    Odpowiedz
  • Re: Ewa Żarska (nie żyjąca) o pedofilii. Materiał wstrząsający (WIDEO)|Annbis 23.05.2020, 11:25

Mozna prosic o link to badan, na ktore sie powolujesz?

"Mozna prosic o link to badan"
    - Nie wiem o jaki link prosisz?
    Odpowiedz
  • Re: Ewa Żarska (nie żyjąca) o pedofilii. Materiał wstrząsający (WIDEO)|Duinne 23.05.2020, 13:51

"Mozna prosic o link to badan"
    - Nie wiem o jaki link prosisz?

W pierwszym poscie powolujesz sie na konkretne badania, wiec (byc moze naiwnie) zakladam, ze czytalas owe badania i mozesz do nich podac link.
    I’ll be in the way guys yell when they’re mad an’—I’ll be in the way kids laugh when they’re hungry n’ they know supper’s ready. An’ when our folks eat the stuff they raise an’ live in the houses they build - J. Steinbeck "The Grapes of Wrath"
    Odpowiedz
  • Re: Ewa Żarska (nie żyjąca) o pedofilii. Materiał wstrząsający (WIDEO)|Annbis 23.05.2020, 13:58

W pierwszym poscie powolujesz sie na konkretne badania, wiec (byc moze naiwnie) zakladam, ze czytalas owe badania i mozesz do nich podac link.

Nie powołuję się, tylko przytaczam treść jednego z komentarzy w całości.
    Gdyby był podany link do owych "badań", które Cię zainteresowały, to bym zamieściła razem z treścią. Zresztą, możesz sprawdzić sama. Bez wtrętów, że "(byc moze naiwnie)", być może - nie naiwnie.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook