Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Europoseł PO ze Śląska chce autonomii dla województwa śląskiego

dodano: 30.08.2017, 17:50
akcje wątku: drzewko

Autor: waldens

Albowiem Bóg poddał WSZYSTKICH nieposłuszeństwu, aby WSZYSTKIM okazać swe miłosierdzie. (Rz 11:32, BT)

"Słynący ze swojego przywiązania do Śląska i radykalnych tez na temat "śląskości" regionalista Marek Plura, który obecnie sprawuje mandat do Parlamentu Europejskiego VIII kadencji z ramienia Platformy Obywatelskiej, napisał list otwarty do prezydenta Andrzeja Dudy, w którym "upomina się o Śląsk i Ślązaków". Przyczynkiem do zadania kilku pytań głowie państwa jest zapowiadana zmiana ustawy zasadniczej."

https://slask.onet.pl/europosel-po-ze-slaska-w-nowej-konstytucji-przywrocmy-autonomie-woj-slaskiego/rl2yhek

Przepraszam, że mamy na Śląsku takich... ludzi...

 • Re: Europoseł PO ze Śląska chce autonomii dla województwa śląskiego|Bahram 30.08.2017, 19:26
  A czego się spodziewałeś ? Przecież RAŚ jest starannie hodowany od dawna a na dokładkę wpuszczono na nasze Ziemie Zachodnie masę Ukraińców. Nie jest przypadkiem że nacjonaliści ukraińscy i RAŚ idą ręką w rękę. Jak przyjdzie stosowna pora, to Ukraińcy we Wrocławiu i RAŚ poproszą swoich niemieckich mocodawców o ochronę przed strasznym polskim uciskiem a Niemcy zatroskani straszną krzywdą jaką ponoć cierpią te mniejszości pod okrutnym reżimem Kaczyńskiego nie odmówią. U nas dawno Niemcy szykują Kosowo. W świetle tego np nagła ukrainizacja akurat Wrocławia staje się zrozumiała.
  Odpowiedz
 • Re: Europoseł PO ze Śląska chce autonomii dla województwa śląskiego|Stajger_Hsiwej 30.08.2017, 22:56

  A czego się spodziewałeś ? Przecież RAŚ jest starannie hodowany od dawna a na dokładkę wpuszczono na nasze Ziemie Zachodnie masę Ukraińców. Nie jest przypadkiem że nacjonaliści ukraińscy i RAŚ idą ręką w rękę. Jak przyjdzie stosowna pora, to Ukraińcy we Wrocławiu i RAŚ poproszą swoich niemieckich mocodawców o ochronę przed ...


  Czyli zameldowac się we Wrocławiu? Tak na wszelki wypadek.
  Odbicie lustrzane. Soft power.
  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook