Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Dzisiaj po przejęciu Komunii Świętej, powierzyłem Jezusowi wszystkich czytających Forum Fronda.

dodano: 8.11.2015, 17:28
akcje wątku: drzewko

Autor: Waldi

„Błogosławieni cisi, albowiem oni na własność posiądą ziemię” (Mt 5,5).

Tak tylko chciałem o tym poinformować.

• Re: Dzisiaj po przejęciu Komunii Świętej, powierzyłem Jezusowi wszystkich czytających Forum Fronda.|Moria 8.11.2015, 17:29
    dziękujemy
    Codziennie jeden cytat z nauczania ojców Kościoła – blog: http://ojcowiewiary.blogspot.com/
    Odpowiedz
  • Re: Dzisiaj po przejęciu Komunii Świętej, powierzyłem Jezusowi wszystkich czytających Forum Fronda.|Bogumił Rzepa 8.11.2015, 17:30
    Zacnie :)
    Gdyż wtedy modlitwa jest doskonała, gdy jest modlitwą o wspólne zbawienie wszystkich, nie pojedynczo, lecz wspólnie.
    Odpowiedz
  • Re: Dzisiaj po przejęciu Komunii Świętej, powierzyłem Jezusowi wszystkich czytających Forum Fronda.|Adalbert1241 8.11.2015, 17:34
    Dziękujemy. Bóg zapłać! ( dopiero po wielu latach zrozumiałem jaki to stare polskie podziękowanie ma sens)
    Odpowiedz
  • Re: Dzisiaj po przejęciu Komunii Świętej, powierzyłem Jezusowi wszystkich czytających Forum Fronda.|Teofila (w podróży) 8.11.2015, 17:50
    +
    Wierzę w Boga w Chrystusie obecnym w Kościele.
    Odpowiedz
  • Re: Dzisiaj po przejęciu Komunii Świętej, powierzyłem Jezusowi wszystkich czytających Forum Fronda.|Altek 8.11.2015, 18:32
    Był czytany list o solidarności z prześladowanymi chrześcijanami.
    Odpowiedz
  • Re: Dzisiaj po przejęciu Komunii Świętej, powierzyłem Jezusowi wszystkich czytających Forum Fronda.|circ 9.11.2015, 2:48
    Bóg zapłać!

To podziękowanie naszych przodków jest błogosławieństwem.

Błogosławcie, nie złorzeczcie.
    O Maryjo bez grzechu pierworodnego poczęta, módl się za nami, którzy się do Ciebie uciekamy, i za wszystkimi, którzy się do Ciebie nie uciekają, a zwłaszcza za nieprzyjaciółmi Kościoła świętego i poleconymi Tobie.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook