Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Działaczki pro life

dodano: 25.08.2019, 11:03
akcje wątku: drzewko

Autor: Piech

Anna od kilku lat nie opuściła żadnej pikiety i marszu za życiem. Podpisała kilkadziesiat petycji. Zaliczyła też sprawę w sadzie grodzkim za "obsceniczną" wystawę...

Magda nie udziela się społecznie, bo i nie ma czasu, i nie lubi publicznych wystąpień. Pomogła tylko jednej dziewczynie spotkanej w parku. Poruszył ją jej wyglad i nieobecne oczy. Zapytała, czy dobrze się czuje, a za godzinę, była już u niej w domu.Pozostała aż do rozwiązania, a w międzyczasie wychodiła dla niej kwaterunkowe mieszkanie...

• Re: Działaczki pro life|observer1920 25.08.2019, 11:09
    Jedno nie przeszkadza drugiemu.
    A tak przy okazji, ile domów samotnej matki prowadzą zakonnice a ile feministki?
    Odpowiedz
  • Re: Działaczki pro life|Piech 25.08.2019, 13:30

Jedno nie przeszkadza drugiemu.
    A tak przy okazji, ile domów samotnej matki prowadzą zakonnice a ile feministki?

Żadnego, bo one same są samotne, ale to nie o nich watek...
    Odpowiedz
  • Re: Działaczki pro life|Adalbert1241 25.08.2019, 12:09
    I tak i tak.
    Odpowiedz
  • Re: Działaczki pro life|Piech 25.08.2019, 13:48

I tak i tak.

Nie, bo prawo (z małej litery) to pułapka rzymskiego diabła dla naiwnych ( gdzie karykatura - tam on)
    Odpowiedz
  • Re: Działaczki pro life|Adalbert1241 25.08.2019, 19:06

Nie, bo prawo (z małej litery) to pułapka rzymskiego diabła dla naiwnych ( gdzie karykatura - tam on)

I tak i tak.
    Odpowiedz
  • Re: Działaczki pro life|Darcheville 25.08.2019, 13:34
    Wniosek?
    Anna jest niewrazliwa,nic ją nie porusza i nie chodzi po parkach
    Tak? ;)
    „Nic nie powinno cię niepokoić, nic nie ma prawa cię przerażać, wszystko mija. Bóg się nie zmienia. Cierpliwość osiąga wszystko. Kto ma Boga, temu nie brakuje niczego,sam Bóg wystarczy” św.Teresa z Avila
    Odpowiedz
  • Re: Działaczki pro life|Piech 25.08.2019, 13:46

Wniosek?
    Anna jest niewrazliwa,nic ją nie porusza i nie chodzi po parkach
    Tak? ;)

No nie... Jest wrażliwa, ale bardziej abstrakcyjnie (poetycznie), a do parku chodzi, żeby zaznać spokoju i popatrzeć na drzewa i w niebo (tu jest czystsze). Chyba, że jakiś leżący na ławce bezdomny menel zakłóci poetyczność...
    Odpowiedz
  • Re: Działaczki pro life|Darcheville 25.08.2019, 13:53

No nie... Jest wrażliwa, ale bardziej abstrakcyjnie (poetycznie), a do parku chodzi, żeby zaznać spokoju i popatrzeć na drzewa i w niebo (tu jest czystsze). Chyba, że jakiś leżący na ławce bezdomny menel zakłóci poetyczność...

A ja znam taką Annę (autentycznie,nie żartuję) co i na marsze pro life chodzi,i dla bezdomnego znajdzie czas
    Zle dobrales imię ;)
    „Nic nie powinno cię niepokoić, nic nie ma prawa cię przerażać, wszystko mija. Bóg się nie zmienia. Cierpliwość osiąga wszystko. Kto ma Boga, temu nie brakuje niczego,sam Bóg wystarczy” św.Teresa z Avila
    Odpowiedz
  • Re: Działaczki pro life|Piech 25.08.2019, 13:55

A ja znam taką Annę (autentycznie,nie żartuję) co i na marsze pro life chodzi,i dla bezdomnego znajdzie czas
    Zle dobrales imię ;)

To Ty ją pomyliłeś z Magdą :)
    Odpowiedz
  • Re: Działaczki pro life|Darcheville 25.08.2019, 13:59

To Ty ją pomyliłeś z Magdą :)

Nie pomyliłem bo Magda przeciez na marsze nie chodzi :)
    Jest pokusa szablonowania,wiem,sam jej czasem ulegam,ale potem najczęściej okazuje się ze sie myliłem
    Odpowiedz
  • Re: Działaczki pro life|Piech 25.08.2019, 14:08

Nie pomyliłem bo Magda przeciez na marsze nie chodzi :)
    Jest pokusa szablonowania,wiem,sam jej czasem ulegam,ale potem najczęściej okazuje się ze sie myliłem

Zgadzam się, że ostre podziały zawodzą, ale tu chodziło o poziomy postaw, a te przypisane zostały tym osobom tylko w celach kontrastowych.
    Odpowiedz
  • Re: Działaczki pro life|Piotrak_2 26.08.2019, 6:56

Zgadzam się, że ostre podziały zawodzą, ale tu chodziło o poziomy postaw, a te przypisane zostały tym osobom tylko w celach kontrastowych.

Życie jest bardziej złożone:)
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook