Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Dyrektor generalny Gab wykonał pełną kopię zapasową konta prezydenta Trumpa na Twitterze. Jest ono dostępne i czynne na Gab.

dodano: 13.01.2021, 8:44
akcje wątku: drzewko

Autor: Teofila (w podróży)

Wierzę w Boga w Chrystusie obecnym w Kościele.

"Dyrektor generalny Gab wykonał pełną kopię zapasową konta prezydenta Trumpa na Twitterze, zanim zostało ono usunięte i odtworzył je na Gab! Jeszcze bardziej imponujące jest to, że zrobiono tow czasie, gdy ruch wzrósł o 700% i podczas ataków hakerskich lewicy.

Gab obecnie przeprowadza modernizację serwerów, aby obsłużyć duży napływ ruchu, zapewniono nas również, że wkrótce wszystko powinno się ustabilizować".

Konto prezydenta Trumpa na Gab:

https://gab.com/realdonaldtrump

https://populist.press/gab-ceo-pulls-off-the-impossible-for-trump-incredible/?__cf_chl_captcha_tk__=9e234d9f7560e1a3ceca56a12e90c4415f6668c7-1610523288-0-AfHMqWnUOC-bNFZj0zSTqqjHgdOc3bgAh8eNEonaICRuEMwgY4NHIFWaCt2UDthPB-pMx-OAxz6v87YlgYPyz7WIxS_w0J5CmvbRydRFJ78JtnDcKUyuWLf4mdCUFeThUfhM9qxLWKOMFByyJsupVy6900vAEXV2Bp-Jo1rfbV4GRWp1YIDBcx9wxRPw60dcuAFEpbRtqYVum-XAX2ObbRitKXxDbKOCj62B4Jp-1m_ZQ7ynZB9w-Am-mdz1AyHvBox3ihJvDfCqvJE0V4vGBa2GmrRvkEqDiuDmuxza80kGMHNdYC09K2KE8J5t-viYmANUKTnleP_JjFBZrB43TanauoAGx9R5Fn23-VuzXgBEmrLTobVc6RP1-CO5Y4LUKsUVo980wr30LmPIy3hFJ5newEInmY9tNbZ9kD06TCqSA342H4sgkmWy7uey9drS2kqN5sawcOT_LUmpzv9kAetjRwgo_Z_0-hx2DzabCcAfSoojxpwNUXWNbdmtuIDCvfegPgeQRNMB7dFjWmtJveoRU-uJ1F5HYwv8rxTRR72sRye2S3uqHHGxFZ6samQ-K6VvSRsH41Bz_2ueZy62anw

Nie tak łatwo jest zniewolić człowieka jakby to się lewicy i innym neomarksistom mogło wydawać.

:)

Alleluja i do przodu +

• Re: Dyrektor generalny Gab wykonał pełną kopię zapasową konta prezydenta Trumpa na Twitterze. Jest ono dostępne i czynne na Gab.|Turogniew syn Bladwingów 13.01.2021, 11:21
    [off line] Barysznia też przeniosła swoje konto z #tt na #gab?

„Życie mnie mnie”.
    Odpowiedz
  • Re: Dyrektor generalny Gab wykonał pełną kopię zapasową konta prezydenta Trumpa na Twitterze. Jest ono dostępne i czynne na Gab.|Teofila (w podróży) 13.01.2021, 12:18

[off line] Barysznia też przeniosła swoje konto z #tt na #gab?

Jeszcze nie, ale z całą pewnością to zrobię :)
    Odpowiedz
  • Re: Dyrektor generalny Gab wykonał pełną kopię zapasową konta prezydenta Trumpa na Twitterze. Jest ono dostępne i czynne na Gab.|Turogniew syn Bladwingów 13.01.2021, 12:29

Jeszcze nie, ale z całą pewnością to zrobię :)

[on line] Ten długaśny link jest nieosiągalny.
    „Życie mnie mnie”.
    Odpowiedz
  • Re: Dyrektor generalny Gab wykonał pełną kopię zapasową konta prezydenta Trumpa na Twitterze. Jest ono dostępne i czynne na Gab.|Teofila (w podróży) 13.01.2021, 13:51

[on line] Ten długaśny link jest nieosiągalny.

Ciekawe, może jest pan botem? ;) ;)

A serio, to tam po kliknięciu okienka "jestem człowiekiem" trzeba się zweryfikować (i jest to proces dwustopniowy), a potem otwiera portal.

To nie jest link do Gab, to jest link do tego info, które tu wkleiłam.
    Odpowiedz
  • Re: Dyrektor generalny Gab wykonał pełną kopię zapasową konta prezydenta Trumpa na Twitterze. Jest ono dostępne i czynne na Gab.|kandydat 13.01.2021, 13:57

A serio, to tam po kliknięciu okienka "jestem człowiekiem" trzeba się zweryfikować (i jest to proces dwustopniowy), a potem otwiera portal.

Darujem sobie te zachody 😣
    Nie szkoda mi czasu na sen.
    Odpowiedz
  • Re: Dyrektor generalny Gab wykonał pełną kopię zapasową konta prezydenta Trumpa na Twitterze. Jest ono dostępne i czynne na Gab.|Resztka czy Trabel 13.01.2021, 18:31

Darujem sobie te zachody 😣

https://i.postimg.cc/43ZkMY1N/18-29-40.png
    We're goin' back to da mantra city where da buzz is cheap and da gals are pretty.
    Odpowiedz
  • Re: Dyrektor generalny Gab wykonał pełną kopię zapasową konta prezydenta Trumpa na Twitterze. Jest ono dostępne i czynne na Gab.|Agnes32 13.01.2021, 19:19

U mnie też nic nie wyszło. Moja przeglądarka to odrzuciła
    Odpowiedz
  • Re: Dyrektor generalny Gab wykonał pełną kopię zapasową konta prezydenta Trumpa na Twitterze. Jest ono dostępne i czynne na Gab.|Wojo 13.01.2021, 13:03
    Bóg zapłać , Teofilo. :-D

Aczkolwiek ... Donald Trump nie bardzo się sprawdził jako prezydent-twardziel.
    Odpowiedz
  • Re: Dyrektor generalny Gab wykonał pełną kopię zapasową konta prezydenta Trumpa na Twitterze. Jest ono dostępne i czynne na Gab.|Teofila (w podróży) 13.01.2021, 13:54

Bóg zapłać , Teofilo. :-D

Aczkolwiek ... Donald Trump nie bardzo się sprawdził jako prezydent-twardziel.

Mnie nie tyle chodzi o samego Trumpa, co o wyniesienie się z Twittera :)

Co do samego Trumpa myślę, że to raczej kwestia... nie wiem - lekkomyślności, lub braku rozeznania chwili. Nie zawsze to się (rozeznanie chwili) udaje.
    Odpowiedz
  • Re: Dyrektor generalny Gab wykonał pełną kopię zapasową konta prezydenta Trumpa na Twitterze. Jest ono dostępne i czynne na Gab.|kandydat 13.01.2021, 13:59

Mnie nie tyle chodzi o samego Trumpa, co o wyniesienie się z Twittera :)

Co do samego Trumpa myślę, że to raczej kwestia... nie wiem - lekkomyślności, lub braku rozeznania chwili. Nie zawsze to się (rozeznanie chwili) udaje.

Polecam też zamianę Google Chrome na Vivaldi lub Operę ⚪🔴⚪
    Nie szkoda mi czasu na sen.
    Odpowiedz
  • Re: Dyrektor generalny Gab wykonał pełną kopię zapasową konta prezydenta Trumpa na Twitterze. Jest ono dostępne i czynne na Gab.|Pan PiSowczyk 13.01.2021, 18:06
    Mam tam konto od maja ubiegłego roku, założone na tzw. wszelki wypadek.
    Wciąż piękny, waleczny i młody
    Odpowiedz
  • Re: Dyrektor generalny Gab wykonał pełną kopię zapasową konta prezydenta Trumpa na Twitterze. Jest ono dostępne i czynne na Gab.|Pan PiSowczyk 13.01.2021, 18:39
    Andrew Torba, chrześcijanin i CEO Gaba, właśnie powiedział u Bannona w War Roomie, że nawet testują własne smartfony - oparte co prawda na Androidzie, ale z usuniętym softem i zabezpeiczeniami Google'a. Mówił również o tym, że mają własną platformę internetowej telewizji jako odpowiedź na cenzurowanie konserwatywnych materiałów na Youtubie. Na razie wykluczają konserwatystów cyfrowo, ale za moment dostawcy energii elektrycznej przestaną dostarczać prąd z powodu "wrogiego" światopoglądu - i co pan/i im zrobisz?
    Wciąż piękny, waleczny i młody
    Odpowiedz
  • Re: Dyrektor generalny Gab wykonał pełną kopię zapasową konta prezydenta Trumpa na Twitterze. Jest ono dostępne i czynne na Gab.|Teofila (w podróży) 13.01.2021, 19:02

Andrew Torba, chrześcijanin i CEO Gaba, właśnie powiedział u Bannona w War Roomie, że nawet testują własne smartfony - oparte co prawda na Androidzie, ale z usuniętym softem i zabezpeiczeniami Google'a. Mówił również o tym, że mają własną platformę internetowej telewizji jako odpowiedź na cenzurowanie konserwatywnych materiałów na Youtubie. Na ...

Bardzo życzę im powodzenia +
    Odpowiedz
  • Re: Dyrektor generalny Gab wykonał pełną kopię zapasową konta prezydenta Trumpa na Twitterze. Jest ono dostępne i czynne na Gab.|Resztka czy Trabel 13.01.2021, 18:50
    We're goin' back to da mantra city where da buzz is cheap and da gals are pretty.
    Odpowiedz
  • Re: Dyrektor generalny Gab wykonał pełną kopię zapasową konta prezydenta Trumpa na Twitterze. Jest ono dostępne i czynne na Gab.|Teofila (w podróży) 13.01.2021, 19:02

https://i.postimg.cc/zX4WTbck/48-03.png

To raczej pewne, że łatwo im nie będzie, prawda?
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook