Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Duda?

dodano: 14.02.2020, 8:28
akcje wątku: drzewko

Autor: Wniosek

• Re: Duda?|Adalbert1241 14.02.2020, 16:02
    Dlaczego?
    Odpowiedz
  • Re: Duda?|Miecz Damoklesa 14.02.2020, 16:08
    Our password - freedom and brotherhood
    Odpowiedz
  • Re: Duda?|PiSowczyk 14.02.2020, 18:44
    Służby specjalne działają bardzo aktywnie, aby skompromitować mojego prezydenta. Ale nic z tego nie wyjdzie, bo Polska znowu wygra.
    Genetyczny patriota i stabilny geniusz
    Odpowiedz
  • Re: Duda?|Agnes32 14.02.2020, 20:12

Służby specjalne działają bardzo aktywnie, aby skompromitować mojego prezydenta. Ale nic z tego nie wyjdzie, bo Polska znowu wygra.

Już byś nie przesadzał. Co służby mają do tego? Takimi pierdołami zajmują się tylko maglary.
    Odpowiedz
  • Re: Duda?|PiSowczyk 14.02.2020, 20:35

Już byś nie przesadzał. Co służby mają do tego? Takimi pierdołami zajmują się tylko maglary.

Takie jak ty? Służby specjalne mają do dyspozycji szeroki wachlarz możliwości, aby zaszkodzić obranemu celowi i są to zwykle, przynajmniej w pierwszym rzucie, metody bardziej wysublimowane, jak np. metoda na psychofankę, czy kochankę. Przypadek tej "psychofanki" ze zdjęcia, to w sumie też nic nowego, bo z kobietą-agentem, wykorzystaną przez służby specjalne do jednorazowej akcji mieliśmy do czynienia m.in. w przypadku Leppera kiedy Aneta K. oskarżyła go o molestowanie seksualne. Oczywiście po wykonaniu zadania pani K. została dezaktywowana i tak po prostu nikt już o niej nie mówił i nie pisał.
    Odpowiedz
  • Re: Duda?|Agnes32 14.02.2020, 21:51

Takie jak ty? Służby specjalne mają do dyspozycji szeroki wachlarz możliwości, aby zaszkodzić obranemu celowi i są to zwykle, przynajmniej w pierwszym rzucie, metody bardziej wysublimowane, jak np. metoda na psychofankę, czy kochankę. Przypadek tej "psychofanki" ze zdjęcia, to w sumie też nic nowego, bo z kobietą-agentem, wykorzystaną przez służby ...

Niby jak miałoby mu to zaszkodzić, skoro, poza garstką przekupek płci obojga, nikogo to nie obchodzi?
    Odpowiedz
  • Re: Duda?|PiSowczyk 14.02.2020, 22:48

Niby jak miałoby mu to zaszkodzić, skoro, poza garstką przekupek płci obojga, nikogo to nie obchodzi?

Mainstreamowe media robią wszystko, żeby grzać ten temacik na niekorzyść Dudy, a tym samym zasiać zwątpienie w umysłach tzw. opinii publicznej. I media związane z Konfederacją robią to samo, więc po raz kolejny widać na wierzchu piękny anty-polski sojusz prawaków z lewakami. Ludzie dostatecznie przytomni oczywiście nie kupią tej zagrywki służb specjalnych, ale lekceważenie powagi sprawy (bo tak jak już pisałem nie mamy do czynienia z wyborami na sołtysa jakiejś pipidówki, a podobne przypadki zdarzały się już w przeszłości) i sprowadzanie całej sprawy do czysto maglarskiego tematu jest niepoważne i może osłabić czujność w narodzie.
    Odpowiedz
  • Re: Duda?|Agnes32 14.02.2020, 23:05

Mainstreamowe media robią wszystko, żeby grzać ten temacik na niekorzyść Dudy, a tym samym zasiać zwątpienie w umysłach tzw. opinii publicznej. I media związane z Konfederacją robią to samo, więc po raz kolejny widać na wierzchu piękny anty-polski sojusz prawaków z lewakami. Ludzie dostatecznie przytomni oczywiście nie kupią tej zagrywki ...

Na razie to ty grzejesz w nieskończoność. A media związane z Konfederacją, obchodzą większość Polaków tyle samo, co ten temacik.
    Odpowiedz
  • Re: Duda?|PiSowczyk 14.02.2020, 23:07

Na razie to ty grzejesz w nieskończoność. A media związane z Konfederacją, obchodzą większość Polaków tyle samo, co ten temacik.

Przejrzyj internet, jeśli potrafisz. Ja tylko sygnalizuję problem w jednym wątku i kilku komentarzach na niszowym forum internetowym. Natomiast media to rozdmuchują.
    Odpowiedz
  • Re: Duda?|Agnes32 14.02.2020, 23:10

Przejrzyj internet, jeśli potrafisz. Ja tylko sygnalizuję problem w jednym wątku i kilku komentarzach na niszowym forum internetowym. Natomiast media to rozdmuchują.

No raczej nie potrafię.
    Odpowiedz
  • Re: Duda?|Asymetryczny 14.02.2020, 20:51
    Duda: Nie mam jasności w Marioli temacie.

https://www.youtube.com/watch?v=dxb-Wgbhntc
    “It's true I don't believe in love beyond the grave”
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook