Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Doktor Tomasz Dzieciątkowski postanawia zamknąć kościoły w Polsce

dodano: 30.07.2020, 16:32
akcje wątku: drzewko

Autor: Piotrak_2

Główny ekspert onetu ds. plandemii wyrasta na czołową postać ds. walki ze zdrowym rozsądkiem. Wszędzie go pełno, co sugeruje, że kariera pana doktora może przyspieszyć równie gwałtownie jak umieralność dziewięćdziesiątlatków pod respiratorami. Min. Szumowski przerywa urlop, więc może to być naprawdę ostatni moment na wzięcie głębokiego oddechu. Korzystajmy.

• Re: Doktor Tomasz Dzieciątkowski postanawia zamknąć kościoły w Polsce|Pryndz 30.07.2020, 16:41
    How many cases reported today?
    Nie do wiary, jaki świat jest duży i jak z tego nic nie wynika.
    Odpowiedz
  • Re: Doktor Tomasz Dzieciątkowski postanawia zamknąć kościoły w Polsce|Piotrak_2 30.07.2020, 16:45
    Odpowiedz
  • Re: Doktor Tomasz Dzieciątkowski postanawia zamknąć kościoły w Polsce|Pryndz 30.07.2020, 16:53
    O, Jee. Słowo »whores« już w linku? Boję się wirusów a trojanów.
    Odpowiedz
  • Re: Doktor Tomasz Dzieciątkowski postanawia zamknąć kościoły w Polsce|Piotrak_2 30.07.2020, 17:04

O, Jee. Słowo »whores« już w linku? Boję się wirusów a trojanów.

Proszę się nie gorszyć. Co lepiej zorientowanym zaczynają puszczać nerwy.
    Odpowiedz
  • Re: Doktor Tomasz Dzieciątkowski postanawia zamknąć kościoły w Polsce|Pryndz 30.07.2020, 16:57
    Odpowiedz
  • Re: Doktor Tomasz Dzieciątkowski postanawia zamknąć kościoły w Polsce|Piotrak_2 30.07.2020, 17:01

Zaryzykowałem, ale…

https://zapodaj.net/images/a2ecb5b1c3a19.png

U mnie jeszcze się otwiera.
    Odpowiedz
  • Re: Doktor Tomasz Dzieciątkowski postanawia zamknąć kościoły w Polsce|Pryndz 30.07.2020, 17:04

U mnie jeszcze się otwiera.

A u mnie nie. Widocznie jesteśmy w różnych krajach.
    Odpowiedz
  • Re: Doktor Tomasz Dzieciątkowski postanawia zamknąć kościoły w Polsce|Piotrak_2 30.07.2020, 17:06

A u mnie nie. Widocznie jesteśmy w różnych krajach.

No to nie pogadamy. Może w lepszych czasach.
    Odpowiedz
  • Re: Doktor Tomasz Dzieciątkowski postanawia zamknąć kościoły w Polsce|Pryndz 30.07.2020, 17:10

No to nie pogadamy. Może w lepszych czasach.

Czy to możliwe, że mój operator M247 Europe SRL zablokował stronę?
    Odpowiedz
  • Re: Doktor Tomasz Dzieciątkowski postanawia zamknąć kościoły w Polsce|Piotrak_2 30.07.2020, 17:11

Czy to możliwe, że mój operator M247 Europe SRL zablokował stronę?

Chce Pan rozmawiać z krową o kolorach. Nie ten adres, niestety:)
    Odpowiedz
  • Re: Doktor Tomasz Dzieciątkowski postanawia zamknąć kościoły w Polsce|Altek 30.07.2020, 17:38
    Lekarz zostaje doktorem dla kasy, a potrzeby ciągle rosną. Więc senat, sejm, onet.
    Odpowiedz
  • Re: Doktor Tomasz Dzieciątkowski postanawia zamknąć kościoły w Polsce|Bozon Higgsa 30.07.2020, 22:27

Lekarz zostaje doktorem dla kasy, a potrzeby ciągle rosną. Więc senat, sejm, onet.

Z niejakim zażenowaniem przyznaję, że pokończyłem szkoły i zdobyłem zawód który wykonuję również dla kasy.
    Też.
    "Niestraszny żar piekła, niestraszna noc wściekła, niestraszno gdy piorun uderzy. Lecz straszny ten człowiek co stanie i powie: JA JEDEN WIEM, CO NALEŻY" [Aleksandr Galicz]. "Jak się nie ma ludziom co dać, to im się daje hasła" [Pewien ś+p nauczyciel fizyki] "Wiedza to niebezpieczny druh, gdy reguł nie da nikt. A ludzkie przeznaczenie, patrz - w idiotów dłoniach tkwi." [King Crimson/Peter Sinfield, tł. Wojciech Mann]
    Odpowiedz
  • Re: Doktor Tomasz Dzieciątkowski postanawia zamknąć kościoły w Polsce|Turogniew syn Bladwingów 30.07.2020, 22:33

Z niejakim zażenowaniem przyznaję, że pokończyłem szkoły i zdobyłem zawód który wykonuję również dla kasy.
    Też.

Był pewien człowiek w Polszcze, nb. wykształcony a zarabiający dobr pieniądz, któren w przy okazji protestu lekarzy-rezydentów powiedział, że trzeba pracować dla idei.

„Życie mnie mnie”.
    Odpowiedz
  • Re: Doktor Tomasz Dzieciątkowski postanawia zamknąć kościoły w Polsce|Bozon Higgsa 30.07.2020, 22:36

Był pewien człowiek w Polszcze, nb. wykształcony a zarabiający dobr pieniądz, któren w przy okazji protestu lekarzy-rezydentów powiedział, że trzeba pracować dla idei.

Praca dla idei dobra rzecz, ale:
    "Łazi toto takie marne
    Aże dziwo, drodzy moi.
    Ani tego włożyć w garnek
    Ani nie da sie wydoić"
    "Niestraszny żar piekła, niestraszna noc wściekła, niestraszno gdy piorun uderzy. Lecz straszny ten człowiek co stanie i powie: JA JEDEN WIEM, CO NALEŻY" [Aleksandr Galicz]. "Jak się nie ma ludziom co dać, to im się daje hasła" [Pewien ś+p nauczyciel fizyki] "Wiedza to niebezpieczny druh, gdy reguł nie da nikt. A ludzkie przeznaczenie, patrz - w idiotów dłoniach tkwi." [King Crimson/Peter Sinfield, tł. Wojciech Mann]
    Odpowiedz
  • Re: Doktor Tomasz Dzieciątkowski postanawia zamknąć kościoły w Polsce|Turogniew syn Bladwingów 30.07.2020, 22:44

Też.

Był też inny, który zarobił niezły grosz prezesując w banku z dużym kapitałem zagranicznym a spekulujący działkami ziemnymi, któren w porywie szczerości (może zaprawionej dawką etanolu), powiedział, że Polacy powinni zapie*dalać za miskę ryżu (dziennie).
    „Życie mnie mnie”.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook