Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Dlaczego Konfederację wpuścili do sejmu.

dodano: 19.10.2019, 16:04
akcje wątku: drzewko

Autor: Bahram

Zastanawia jedno: Do tej pory wszyscy wrogowie bandy z Magdalenki byli przedstawiani jako oszołomy i nie dopuszczali do sejmu. Rozumiem JUST 447 ale w kontekście realizacji tej ustawy w Polsce Konfederacja będzie przeszkodą, nie może zablokować JUST ale może utrudnić wprowadzenie tego. Dlaczego więc Konfederacja została wpuszczona do sejmu a nie zadziałał seryjny samobójca lub wybory nie zostały sfałszowane ? Czyżby ludzie którzy chcą Polskę ostrzyć nie mogli wszystkiego lub zadziałał ktoś inny np Rosjanie ? Bo po co Bosak z Winnickim w polskim sejmie macherom od JUST ? Może ktoś to wytłumaczyć ? No chyba że Konfederacja z dnia na dzień zacznie pochwalać JUST. Wtedy będzie wszystko jasne. 

  • Re: Dlaczego Konfederację wpuścili do sejmu. |itsak 22.10.2019, 11:45
    Tutaj chodzi przede wszystkim o kwestie gospodarcze. Konfederacja jest przeciwna etatyzmowi. Jeżeli chodzi o sprawy światopoglądowe - to tutaj tą kwestię pozostawiłabym sumieniom polaków. Nie trzeba wg mnie dekretować tych wszystkich rzeczy, na które każdy ma inne zdanie i opinie.
    Gospodarka - przede wszystkim uwolnienie przedsiębiorczości polaków, umożliwienie im gromadzenia kapitału. A są ku temu przecież możliwości, bo jak się czyta np tutaj https://www.konto-studenckie.pl/promocja-ing-banku-100-zl-za-otwarcie-konta.php
    To łatwo dojść do wniosku, że gdybyśmy więcej zarabiali, to z pewnością więcej odkładalibyśmy na przyszłość.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook