Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Dlaczego jest tu tylu idiotów?

dodano: 8.03.2014, 12:06
akcje wątku: drzewko

Autor: jozue7

Nie chcę urazić poważnych użytkowników lecz jedna sprawa nie daje mi spokoju. Jestem tutaj stosunkowo krótko na frondzie ale zdążyłem zauważyć że jest tylu pożytecznych idiotów.

Dialog z nimi to strata czasu i zdrowia. Debila się nie nawróci ludzkimi siłami. Mądry zrozumie gdzie prawda w lot, a głupiemu nawet młot nie pomoże.

„Nie dawajcie psom tego, co święte, i nie rzucajcie swych pereł przed świnie”

Psy to są ci, którzy zwalczają prawdę, natomiast wieprze to są ci, którzy pogardzają prawdą.

W  PO SLD PSL PJN SP itp.. zadomowił się właśnie taki pies, który kąsa, który nie chce słuchać prawdy, który nie chce słuchać - dlatego ją zwalcza. Nie chce słuchać prawdy o sobie, nie chce słuchać innego opisu rzeczywistości, sytuacji niż jego własna, ponieważ to jest mu niewygodne. W mediach natomiast mieszka wieprzek, który pogardza prawdą, który daje jej ochłapy swojego czasu.

"Errare humanum est perseverare autem diabolicum"

Dlatego te knowania im wychodzą bo tylu jest pożytecznych idiotów i tej pseudo pożytecznej elity.

• Re: Dlaczego jest tu tylu idiotów? |Włodek 8.03.2014, 12:27
    Popatrz na to co napisałeś , później na swój avatar , a na końcu w lustro!
    Rockandroll & class war
    Odpowiedz
  • Re: Dlaczego jest tu tylu idiotów? |Włodek 8.03.2014, 12:28

Popatrz na to co napisałeś , później na swój avatar , a na końcu w lustro!

^ to do siódmego Jozuego
    Rockandroll & class war
    Odpowiedz
  • Re: Dlaczego jest tu tylu idiotów? |Franciszek 8.03.2014, 12:44
    trolli tutaj nie brakuje
    Przeklinają, kłamią, mordują i kradną, cudzołożą, popełniają gwałty, a zbrodnia idzie za zbrodnią. 3 Dlatego kraj jest okryty żałobą i więdną wszyscy jego mieszkańcy, zarówno zwierz polny, jak ptactwo powietrzne, a nawet ryby morskie marnieją1.
    Odpowiedz
  • Re: Dlaczego jest tu tylu idiotów? |Włóczykij 8.03.2014, 18:13
    Zależy kogo konkretnie masz na myśli - jeżeli mnie, to oburzę się że nazywasz użytkowników forum idiotami, jeżeli nie mnie - wtedy przyznam ci rację :P
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook